2020’de İşletmeniz İçin WordPress’i Seçmeniz İçin En Önemli 15 Neden

İş odaklı bir web sitesi oluşturmakla ilgili olduğunda, en iyi platformu seçeceğiz! Yine de, web sitesini değiştirmek için lider platformu seçmek zor.


İş adamları popülerliğin ve trafiğin etkilenebileceğinden endişe duyuyorlardı. Ancak bir iş yürütürken, mükemmel bir görünüme ve özelliklere sahip bir web sitesine sahip olmak çok önemlidir. Bu nedenle, size gelişen sonuçlar verecek olanı seçmek önemlidir.

Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify, ImpressPages ve daha pek çok CMS platformu var. Her şeyden önce, WordPress birçok iş için idealdir. Son derece uyumlu, bakımı ve entegrasyonu kolaydır.

WordPress’i seçmek için aklınızda birkaç soru olabilir. Bu CMS hakkında bu kadar iyi olan nedir? İşletmeniz için en iyi seçim nasıl olabilir??

Tüm bu soruları yanıtlamak için, işletmeniz için WordPress’i seçme fikrini açıklayan 15 neden bulduk. Başlayalım!

İşletmeniz için neden WordPress’i seçmelisiniz??

Güvenilirlik

İstatistiklere göre, WordPress önde gelen bir CMS’dir. 2019 yılında dünyadaki web platformunun% 34’ü Bu da bir önceki yılın% 4’lük bir zammı. Büyük işletme web siteleri tarafından veya web siteleri bloglamak için kullanılıyor ve dikkate değer bir başarı gösterdi..

PHP, MySQL ve JavaScript tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca, bakım süreci boyunca World Wide Web Konsorsiyumu’nun (W3C) katı kodlama standartlarını karşılamıştır. Aylık yaklaşık 144 milyon ziyaretçi alıyor ve Facebook, Google, Twitter ve Amazon’dan sonra 5. görüntülenen platform haline geldi.

Evrensel Platform

WordPress, web sitesinin milyonlarca alanını güçlendiriyor. En önemli İçerik Yönetim Sistemlerinden biridir. WordPress, herkes tarafından verimli bir şekilde kullanılabilen bir panoya sahip olduğu için evrensel bir platformdur (teknik olmayan).

Anlaşılması çok kolay olan özellikler ve işlevler ortaya çıktı. WordPress’in yaklaşık 50.000 eklentisi ve 3500 GPL lisanslı teması vardır. WordPress 57 dilde mevcut olduğu için herkes tarafından kolayca erişilebilir. İngilizce blogların% 71’ini ve İspanyolca’nın% 4.7’sini oluşturuyor.

SEO dostu

Kesin olmak gerekirse, WordPress, Seach Engine Optimization’ın (SEO)% 80 ila 90’ına sahiptir. Oradaki tüm eklentilerden Yoast SEO 5 milyondan fazla etkin yüklemeye ve All-in-one SEO’da yaklaşık 2 milyondan fazla etkin yüklemeye sahiptir. Yani, WordPress’in SEO eklentilerini kullanarak SEO için daha fazla desteğe izin verdiği söylenebilir.

SEO Dostu

Temalar, dijital pazarlama ortamı için kolayca özelleştirilebilir. Eklentiler ile arama sonuçlarında içerik önizlemesini kontrol etme, SEO geliştirme önerileri, SEO puanları alma, XML site haritası oluşturma, Yayınlar, medya ve sayfalar için özel SEO ayarları geliştirme ve XML site haritasının yönetimi gibi SEO patlaması için her şeyi yapabilirsiniz.

Çoklu Kullanıcı özelliği

Büyük işletmeler göz önüne alındığında, web sitesini çok kullanıcılı yeteneği için güncel tutmak çok önemlidir. İşletmenizdeki bir kişiye farklı görevler atamasına izin verdiği için oldukça yararlıdır.

WordPress’te Editör, Katkıda Bulunan, Yönetici, Abone ve Yazar gibi beş varsayılan kullanıcı rolü bulunur. Kullanıcı rol yönetim sistemi ile bir kullanıcının web sitesinde neler yapabileceğini veya yapamayacağını seçme hakkı verir. Web sitenizin büyümesi için kullanıcı rollerini ve iznini bilmek önemlidir.

Dahili Bloglama

WordPress, web sitenize zahmetsizce bir blog eklemenize izin veren bir web sitesi oluştururken inanılmaz avantajlar sunar. Varsayılan bloglama yapılandırma özelliği nedeniyle bloglama için en iyi platformlardan biridir.

Dahili Bloglama

Bu özellik spam çözümleri, etiketler, kategoriler, yorum yapma, Gravatarlar, widget’lar, medya ve daha pek çok seçenek sunar.

Mevcut Destek Topluluğu

Danışmanların, web geliştiricilerinin ve akademisyenlerin profesyonel topluluğu tarafından geliştirilen WordPress, çok sayıda meraklı tarafından desteklenen bir Açık Kaynak CMS’dir. WordPress’in farkında olan bu platformdan faydalanabilir.

WordPress’i kullanmaya başladığınızda, yalnızca farklı topluluk üyelerinden sürekli olarak ücretsiz destek almakla kalmaz, aynı zamanda birçok ücretsiz eklenti ve temaya da erişebilirsiniz.

Kurulumu ve Güncellemesi Kolay

Bilindiği gibi WordPress’e teknik olmayan bir kişi tarafından da erişilebilir. Kodlama ve programlama konusunda yetkin bir ihtiyaç yoktur. HTML, Javascript ve PHP programlama dillerini bilmeden WordPress web sitesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Manuel olarak 5 dakikadan daha az bir sürede kurulabilir. Yani, devam edin ve kusursuz hizmetin tadını çıkarın.

Herhangi bir yazılımı güvence altına almak için güncellemek çok önemlidir, bu nedenle WordPress durumunda. WordPress büyük bir platform olduğundan, Brute force attack gibi saldırılardan korunmak için güncellemek önemli hale geliyor.

WordPress temalarını, eklentileri tek bir seferde güncellemek çok kolaydır. Yine de, WordPress her zaman en son sürümün güncellenmesi için bir bildirim verir, böylece web sitesinin işlevselliğini taze ve güvenli tutarak geliştirir.

Yönetilebilir, Uygun Maliyetli ve Esnek

Çeşitli işlevler ve özelliklerle, bir blog veya bir E-ticaret web sitesi olmaktan ziyade WordPress web sitesini korumak kolaylaşır. Düzenli test ve değerlendirme, WordPress bileşenlerini, WordPress web sitesinin etkili bir şekilde yönetilmesine yardımcı olabilecek kaynaklarla geliştirdi.

WordPress, Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify gibi diğer CMS’lere kıyasla daha ekonomiktir. Temalar ve eklentileri uygun fiyatlarla sunar ve çok çeşitli seçenekler arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

WordPress, herhangi bir web sitesini (kişisel web sitesi, blog, bazı etkinlik yönetim sitesi, E-ticaret web sitesi) çok zahmetsizce oluşturmamıza izin verecek kadar esnektir..

Yaratıcılığı ve Zaman Yönetimini Artırır

WordPress bol miktarda tema ve eklenti ile geldiğinden, stilinize göre özelleştirilmiş bir web sitesi geliştirmek çok kolay hale gelir. Eklentiye istediğiniz temayı seçerek web sitesinin düzenini yönetebilirsiniz. Web sitesini istediğiniz terimlerle oluşturmak, WordPress ile çok kolay bir iştir.

Yaratıcılığı Artırın

WordPress, çeşitli seçeneklerle iş verimliliğini artıran ve zamanı çok uygun bir şekilde yöneten birçok eklentiye sahiptir.

Yenilikçi ve ölçeklenebilir

Bilindiği gibi WordPress bu alanda neredeyse her kullanıcı tarafından kullanılıyor. Bu nedenle, istikrarlı olmak ve web sitesini ziyaretçinin katılımını yönetme eğilimleriyle güncellemek önemli hale gelir. Herhangi bir duyarlılık WordPress uzmanları tarafından anında keşfedilir ve düzeltilir.

Ayrıca, işi sağlam bir şekilde yürütmek için güvenli ve istikrarlı bir platform sağlar. WordPress her zaman yenilikçi ve üstün teknoloji ile rakiplerinin önüne geçti.

Tamamen işlevsel ve hızlı bir yükleme web sitesi iş büyümesi için zorunludur. WordPress bu gerçeği asla kaçırmaz ve MaxCDN ve CloudFare ile oluşturmak istediğimiz her şeyi yaratmamıza izin verir.

Tutarlı Tasarım ve Esneklik

WordPress iki tema seçeneği ile geldi, viz. Web sitesi tasarımı için varsayılan tema (ücretsiz) ve premium tema (ücretli). Bir tema seçtikten sonra, WordPress, blog gönderileri ve web sayfaları ekleseniz bile web sitesinde benzer bir tasarımın korunmasını sağlar. Yani, bu sadece kullanıcılarla değil aynı zamanda web sitesine güzel bir görünüm kazandırır..

Çoklu tasarım entegrasyon özelliğiyle, web sitesi boyunca farklı tasarım düzenlerini ve ardından tutarlı bir tasarımı koruyabilirsiniz.

Popüler kaynaklarla senkronizasyon

Yaygın olarak popüler olan ve çoğunlukla platformu kullanan bazı üçüncü taraf şirketler, WordPress’te kullanılmak üzere entegrasyon komut dosyalarını veya eklentilerini geliştirdi.

Eklenen eklentiler üçüncü taraf hesabını WordPress web sitesine bağladı ve istikrarlı bir iş akışı sağladı. MailChimp, WordPress web sitesiyle zahmetsizce senkronize edebileceğiniz üçüncü taraf bir eklentidir.

Çünkü WordPress, üçüncü taraf hizmetleri web sitesi ile entegre etmemize ve web sitesinde de farklı API’lardan faydalanmamıza izin veriyor.

Öncelik Olarak Güvenlik

WordPress açık kaynaklı bir platformdur, bu nedenle milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Bilgisayar korsanları / saldırganları her zaman yeni şekillerde ihlal etmek isterler. Ancak, güvenlik protokolleri ile WordPress ile bir web sitesi oluşturmak her zaman güvenli ve güvenlidir. WordPress, web sitesini korumak için güvenlik önlemlerini veya araçlarını düzenli olarak günceller.

Kötü Amaçlı Yazılım için Katı İzleme

Son yıllarda siber suçlu faaliyetlerinde ve kötü amaçlı yazılımlarda büyük bir artış görülmüştür. Web sitesi ani web sitesi çökmesi, yavaş hızı vb.Nedeniyle kolayca kötü amaçlı yazılım bulaşabilir..

WordPress gibi güçlü güvenlik araçlarına sahiptir. antivirüs ve Güvenlik spamlı bağlantıları ve kötü amaçlı yazılımları düzenli olarak taramak ve tespit etmek için. Bununla, tek bir tıklamayla web sitesi güvenliğini kolayca izleyebilirsiniz.

SSL Sertifikası

Güvenli Yuva Katmanı (SSL), kullanıcı bilgileri, Çevrimiçi bankacılık işlemleri, saldırganlar ve benzeri kişisel verileri korumak için kullanılan genel bir güvenlik teknolojisidir. Web sitesi güvenliği için önemlidir ve Google’dan iyi bir sıralamaya sahiptir. WordPress ile tek seferde web sitesinde SSL sertifikasını kolayca kurabilirsiniz Gerçekten Basit SSL’yi İndirin.

Son sözler

Kuşkusuz, WordPress web sitesi binasına güvenmek için en iyi platformdur. Çok sayıda tema ve eklenti, Çoklu Kullanıcı özelliği, Destek Topluluğu, Zaman Yönetimi, Güvenlik ve kötü amaçlı yazılım izleme ile WordPress sonsuz faydalar deposudur. Bu makalenin, işletmeniz için WordPress’i kullanmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Yazar hakkında:

Emily Johns bir web geliştiricisi ve BT danışmanı WordSuccor, Global istemcilere WordPress CMS geliştirme hizmetleri sunmak. On yıldan fazla bir süredir açık kaynak koduyla dalış yapıyor ve WordPress ve yeni Web tasarım teknolojileri hakkında her şeyi paylaşıyor. Onu bulabilirsin heyecan!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map