10 найкращих плагінів WordPress для підписки електронної пошти у 2020 році

Ну, чи знаєте ви, що понад 70% користувачів, які покидають веб-сайт, ніколи не повертаються? Суворо це, але правда. Вони просто знаходять ваш блог, читають його, а потім розпрощаються. Якщо ви стали жертвою цього 70% користувачів, то вам дійсно потрібно вирівняти свою гру. Зрештою, наука стверджує: “Чим більше і більш зайнятий список електронної пошти, тим швидше буде зростання вашого веб-сайту, і тим більше буде ІР”.


Є два способи зробити те саме. Ви можете або розгортати форми для входу в різні місця на веб-сайті, додавати оновлення вмісту, запускати форми на основі поведінки користувача та застосовувати передові тактики.

Ще один і найпростіший спосіб – інтегрувати плагін для підписки електронної пошти у свій веб-сайт і рахувати у зростаючій кількості. Все, що вам потрібно зробити, – це узгодити свою команду з веб-розробників, щоб включити ці плагіни, посидіти і відпочити. Тут ми переглядаємо деякі популярні плагіни електронної пошти, які ви можете вибрати.

Тож, не витрачаючи ні хвилини далі, давайте зануримось!!!

10 кращих плагінів WordPress для підписки на електронну пошту

1. Підписка електронної пошти

Підписка електронної поштиПідписка електронної пошти

Популярний вибір маркетологів електронної пошти, Підписка електронної пошти є одним із найнадійніших та зручних для користувачів варіантів, коли мова йде про плагіни WordPress для підписки на електронну пошту. Плагін дозволяє вам безкоштовно створювати список електронних листів, надаючи простий інструмент для надсилання електронних листів. Він може похвалитися підвищенням вашої швидкості продажів за допомогою колекторів.

Вартість: Кінцеві функції передплатників електронною поштою доступні лише за 12 доларів на місяць і тривають до 120 доларів США на рік.

Особливості передплатників електронної пошти:

 1. Дозволяє легко розміщувати абонентську скриньку на найбільш прихильне місце.
 2. Надсилає користувачам щотижневі, щоденні, щомісячні або щорічні розсилки HTML.
 3. Повідомляє користувачів про останні повідомлення.
 4. Дозвольте вам надіслати електронний лист найкращим чином (вручну або автоматизовано).

2. Підписка на WP Pro

WP Підписатися на ProWP Підписатися на Pro

Ще один варіант, який ви можете вибрати як плагін WordPress для підписки на електронну пошту, – це WP Підписатися на Pro. Дозволяючи вам створити ефективний список електронної пошти, він дозволяє отримувати доступ до широкого спектру функцій, таких як виконання точного поля націлювання, створення спеціальних форм для вибору, додавання ефектів анімації та багато іншого. Що ще? Це дозволяє вам зробити все це найпростішим можливим способом, використовуючи простий у користуванні інтерфейс.

Вартість: Ви можете отримати підписку на програму WP лише за 29 доларів США, яка має необмежену кількість функцій для 5-ти доменного використання.

Особливості WP Subscribe Pro:

 1. Плагін поставляється з оптимізатором швидкості, а отже, не сповільнює роботу вашого веб-сайту
 2. Широка підтримка FeedBurner, MailChimp та Aweber
 3. Можна додати до кількох областей віджетів
 4. Pro версія постачається з додатковими функціями чуйності та оптимізації кольорів

3. Постійна контактна підписка на користувачі

Постійна контактна підписка на користувачі

Постійна контактна підписка на користувачі претендує на найбільший і швидкозростаючий сервіс електронного маркетингу. Що робить його одним із найвидатніших варіантів – це його пропозиції щодо обслуговування маркетингу електронною поштою та шаблонів електронної пошти для кожного випадку, про який ви можете придумати..

Це дозволяє створити користувацьке спливаюче вікно, призначене місце для Youtube, Vimeo та багато іншого. Похвалившись своєю здатністю перетворювати відвідувачів у членів та підписників, це дозволяє вам звернутися до своєї аудиторії.

Вартість: Ви можете придбати плагін всього за 19 доларів і скористатися чудовими можливостями протягом 6 місяців.

Особливості постійної користувальницької підписки:

 1. Повідомляє користувачів про успішну підписку.
 2. Надсилає інформаційні бюлетені зареєстрованим користувачам.
 3. Повністю налаштований та чуйний
 4. Проста установка та налаштування

4. Підпишіться плагіном електронної пошти

Підписатися на плагін електронної поштиПідписатися на плагін електронної пошти

Допомагаючи створити потужну базу даних передплатників, Підписка по електронній пошті дозволяє відвідувачам вашого веб-сайту постійно оновлювати ваші публікації. Цей плагін не потребує додаткових налаштувань інструменту для запуску цього додатка. Це дозволяє створити візуально привабливу форму спливаючої підписки для FeedBurner, яка унеможливить відвідувачів ігнорувати її.

Вартість: Ви можете придбати звичайну ліцензію на передплату електронною поштою лише за 12 доларів, тоді як вартість додаткових функцій може доходити до 60 доларів.

Особливості передплати електронною поштою:

 1. Надає безкоштовні варіанти оповіщення електронною поштою.
 2. Проста у користуванні форма підписки.
 3. Глибока аналітика зі статистикою абонентів
 4. Чуйний і настроюється

5. Шимпанзе

ШимпанзеШимпанзе

Розроблений MailChimp, Шимпанзе є одним з найпопулярніших плагінів для підписки електронної пошти. Він пропонує вам широкий спектр функцій, таких як блокування вмісту, синхронізація користувачів, форми реєстрації та багато іншого, щоб зробити роботу набагато простішою для вас.

Ви можете попросити свою команду WordPress Development інтегрувати Chimpy на свій веб-сайт та допомогти відвідувачам бути в курсі останніх змін. Крім того, це дає вам переваги миттєвих оновлень створених користувачем видалених, крім інших змін у списку розсилки.

Вартість: Ви можете отримати звичайну ліцензію на Chimpy вартістю 29 доларів і розширити до 149 доларів за розширені функції.

Особливості шимпанзе:

 1. Функція “Підписатися на розблокування”, щоб сприяти почуттю цікавості серед читачів та забезпечити велику взаємодію.
 2. Він надає візуально привабливе спливаюче вікно на обрані вами сторінки.
 3. Гнучкість для створення необмежених форм реєстрації
 4. Легко налаштувати параметри.

6. Плагін Popup для WordPress

Плагін Popup для WordPressПлагін Popup для WordPress

Шукаєте добре розроблені спливаючі вікна підписки електронної пошти для вашого веб-сайту? Тут закінчується пошук Плагін для спливаючих вікон для WordPress. Будучи плагіном соціального блокування, він значно збільшує коефіцієнт соціального рахунку абонентів веб-сайту та розсилки.

Можливість інтеграції з усіма популярними системами розсилки, такими як MailChimp, ConvertKit, GetResponse та багато іншого, робить цей плагін ще більш привабливим для веб-сайту.

Вартість: Плагін доступний з великим набором функцій всього за 25 доларів і розширює план, включаючи необмежені функції на $ 142.

Особливості плагіна Popup для WordPress:

 1. Дозволяє блокувати вміст за допомогою функцій шафки.
 2. Претендує на збільшення кількості підписників електронної пошти щодня.
 3. Більше 60 спливаючих вікон та чуйних тем.
 4. Дозволяє блокувати соціальні сторінки за допомогою параметра соціального блокування.
 5. Перетворення мови у бажаний режим за допомогою WPML.

7 Форма підписки на MailChimp

Форма підписки на MailChimp

MailChimp дозволяє створювати приголомшливі форми підписки найпростішим способом протягом декількох секунд. Він вважається одним з найбільш чуйних і простих у використанні плагінів WordPress для підписки електронної пошти, який інтегрується в сервіси GetResponse та MailChimp..

За допомогою MailChimp ви можете легко змінити стиль своїх форм, використовуючи дивовижний плагін для підписки. Найпривабливішою перевагою вибору цього плагіна є його вільна доступність. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити його з офіційного веб-сайту WordPress та активувати його.

Вартість: Доступно безкоштовно

Особливості MailChimp:

 1. Підтримуються MailChimp та ShortCode
 2. Короткий код можна використовувати у віджетах
 3. Не потрібно навичок кодування
 4. Немає повідомлень із “Powered By” та “Created by”
 5. Необмежені чуйні форми
 6. Форми стилів відповідно до ваших уподобань

8. Спливаючі вікна від OptinMonster

Спливаючі вікна від OptinMonster

Спливаючі вікна – найкращі плагіни для підписки електронної пошти, доступні безкоштовно. Це найпростіший спосіб додати передплатників до вашого списку розсилки. З Спливаючі вікна OptinMonster, Ви можете додавати спливаючі вікна та вікна для вставки, які можна встановити. Цей плагін сумісний з усіма популярними маркетинговими послугами, такими як GetResponse, MailChimp, Aweber та багато інших.

Вартість: Вільно доступний на WordPress.org

Особливості спливаючих вікон від OptinMonster:

 1. Бібліотека шаблонів із великим перетворенням
 2. Конструктор кампаній із перетягуванням та перетягування, щоб відповідно налаштувати кампанії.
 3. Двоетапна технологія відмови, що дозволяє підвищити коефіцієнт конверсії більш ніж на 785%
 4. Надає 8 видів Оптинових форм

9. Mailster

Mailster

Mailster дозволяє створювати кампанії, готові до мобільних пристроїв, з простим у користуванні конструктором перетягування. За допомогою цього плагіна ви можете доставити один із найкращих вражень своїм клієнтам, дбаючи про їхню легкість.

Однак багато хто закриває очі на це завдяки своїй преміум-доступності. Сказавши це, широкий спектр функцій робить цей плагін вартим цього разового інвестування. Це дозволяє вам обробляти все з одного місця – це дуже зручний спосіб.

Вартість: Плагін доступний за ціною 49 доларів.

Особливості роботи Mailster:

 1. Мобільні конструкції та сітківка готові.
 2. Перетягніть конструктор кампаній
 3. Легко інтегруватись з іншими плагінами WordPress
 4. Розширена аналітика, яка допоможе вам відстежувати записи
 5. Безлімітні форми підписки
 6. Переклад готовий

10. Builder List Sumo

Конструктор списку сумоКонструктор списку сумо

І останнє, але не менш важливе, ми маємо Конструктор списку сумо щоб втамувати спрагу дивовижного плагіна підписки електронної пошти для WordPress. Цей плагін пропонує креативний бюлетень та контрольовані часом спливаючі вікна, які можна налаштувати для відображення в кліках або коли користувачі намагаються покинути ваш сайт.

Він оснащений вдосконаленим конструктором перетягування, що робить його одним з найпростіших інструментів збору електронної пошти для збереження користувачів. Він пропонує просту інтеграцію з кращими постачальниками послуг маркетингу електронною поштою, такими як MailChimp, Aweber, Constant Contact і Campaign Monitor.

Вартість: Без витрат

Особливості програми Sumo List Builder:

 1. Розширений конструктор перетягування
 2. Заздалегідь розроблені шаблони на вибір
 3. Дизайн, готовий до мобільних пристроїв та чуйний
 4. Потужний інструмент націлювання для більшості зацікавлених користувачів
 5. Спеціальна підтримка клієнтів

Ключовий винос

Якщо ви хочете створити дивовижний список електронної пошти, який допомагає вашому бізнесу рости та процвітати, ось кілька перевірених плагінів для вас. Додавання цих стильних та інтуїтивно зрозумілих спливаючих вікон на ваші веб-сайти допоможе вам зосередити увагу відвідувача на місці, яке йому потрібно найбільше, та заохотить реєстрацію. Вам залишається лише вибрати те, що вам найбільше підходить, і рухатись у дорогу все більшої кількості користувачів.

Читайте також:

 • 5 кращих платіжних плагінів для WordPress у 2020 році

Автор біографії:

Апоорв Гелот є засновником Мателліо ТОВ, студія програмного забезпечення з базування в Каліфорнії, США. Будучи завзятим учнем, він захоплюється вивченням різних аспектів цифрової сфери та ідеєю деяких найкращих рішень зі своєю командою інноваторів. Апоорв вірить у те, щоб поділитися своїм перевіреним часом досвідом та глибокими корінням знань з читачами по всьому світу, щоб просвітити аудиторію шляхом стислих та змістовних записів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map