HostGator Web Hosting İnceleme ve Derecelendirmeler 2020

HostGator önde gelen bir web barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Houston, Teksas merkezli bir özel şirket var. Şirket 2002 yılında Brent Oxley tarafından kuruldu, ancak birkaç yıl sonra Uluslararası Dayanıklılık Grubu. EIG ayrıca Bluehost, BigRock, iPage ve diğer birçok barındırma şirketine de sahiptir..


HostGator İncelemesi 2020

HostGator, Houston ve Provo, Utah’da ABD merkezli iki veri merkezine sahiptir. Şirket, son zamanlarda dünya internet trafiğinin% 1’ini kullanan 12.000’den fazla sunucu ve yaklaşık 9 milyon alanla büyüdü. Şirket 400.000 müşterisine yenilikçi ürün ve hizmetler sunabilmektedir..

200’den fazla ülkede yaklaşık 500 şirket, işletme web sitelerini tutarlı hizmet ve destekle barındırmak için Hostgator sunucularını kullanıyor. Hindistan’ın ofisini 2012’nin başlarında başlattıktan sonra Hostgator, güvenilir bir Hint web sunucusu haline geldi.

hostgator web hosting incelemesi

Doğru web barındırma şirketini arıyorsanız, Hostgator aramanızı sonlandırabilir. WPressBlog, çok sayıda yeni faktör açısından güncellenmiş Hostgator incelemesiyle:

 • HostGator Hosting Planları
 • Mükemmel Çalışma Süresi
 • İyi müşteri desteği
 • 45 günlük para iade garantisi
 • Gelişmiş güvenlik ile ücretsiz geçiş
 • Kullanıcı dostu

HostGator Hosting Planları

Paylaşılan Evsahipliği:

hostgator paylaşılan barındırma planları

HostGator ucuz web hosting hizmetleri sunmaktadır. Yeni bir web sitesi başlatıyorsanız, paylaşılan bir barındırma planı sizin için en iyisidir. Başlangıç ​​seviyesinde olduğu gibi daha yüksek barındırma planları almanıza gerek yoktur, daha az web sitesi ziyaretçiniz olacaktır. Paylaşılan barındırma planı aylık 2,75 ABD dolarından başlar.

Bulut Barındırma:

hostgator hosting planları

Ne zaman web sitenizin ziyaretçi sayısı artmaya başlar o zaman Cloud hosting için gidebilirsiniz. Aylık 4,95 $ ‘dan başlar.

WordPress Barındırma:

WordPress barındırma planı WordPress web siteleri için optimize edilmiştir. Bu planda, web siteniz için daha yüksek performans ve güvenlik elde edersiniz. Aylık 5,95 TL’den başlıyor.

VPS Barındırma:

Web siteniz büyük trafik varsa o zaman VPS hosting kullanarak yönetebilirsiniz. Bu plan ayda 19.95 $ ‘dan başlıyor.

Özel Hosting:

Eğer özel sunucu satın alırsanız, o zaman üzerinde tam kontrol elde edersiniz. Bu sunucuyu kendiniz korumak zorundasınız. Bu plan aylık 119 $ ‘dan başlıyor.

hostgator

99.99% Mükemmel Çalışma Süresi

Web sitenizi kullanıcılar için 7/24 açık tutmak şarttır. Bunu yapmak için bir merakınız varsa,% 99,99’luk mükemmel bir çalışma süresine sahip Hostgator sunucuları satın almaktan çekinmeyin.

Hostgator tarafından kesintisiz çalışma garantisi

Endüstriyel bir araştırmaya göre Hostgator, son birkaç aydır sektör ortalamasından% 0,03 daha fazla çalışma süresi sunuyor. WPressBlog olarak, Hostgator çalışma zamanı performansını analiz etmek için bazı geçmiş verileri listeledik.

2018’deki ortalama Çalışma zamanı verileri

 • Ocak:% 99,98
 • Şubat:% 100
 • Mart:% 99,95
 • Nisan:% 99.96
 • Mayıs: 99.97%

Ancak, çalışma süresi garantisi yalnızca Paylaşılan ve Bayi web barındırma hesapları için geçerlidir. 1 aylık bir kredi alabilirsiniz % 99,9 kesintisiz çalışma garantisinin altına düşülmesi durumunda.

Dedicated ve VPS sunucuları için çalışma süresi garantisi ile ilgili olmayan benzersiz ve ayrı ağ garantisi sunarlar.

Müşteri desteği

Hostgator müşteri hizmetleri yöneticileriyle e-posta, sohbet veya telefon görüşmesi yoluyla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ekip tamamen kendini adamıştır ve her zaman her türlü sorunu anında çöz.

Daha fazla rahatlık için, ABD tabanlı bir bilet sistemi ve bir kullanıcı forumu ile 600 artı video eğitimi sunuyorlar.

Ancak, bazı durumlarda, kullanıcıların Hostgator uzmanlarıyla iletişim kurması korkunç olabilir. Uzun bir bekleme süresi gerektirirler.

45 günlük para iade garantisi

Bir müşterinin gereksinimi karşılamaması durumunda, tam bir geri ödeme almak için satın alma tarihinden itibaren 45 gün içinde iptal taleplerini iletebilir.

Geri ödeme yalnızca özel sunucular, etki alanı adı, özel yazılım yükleme ücretleri yerine paylaşılan, bayi veya VPS barındırma için geçerlidir.

Barındırma planınız ücretsiz bir alan adıyla donatılmışsa ve bunu 1 yıl içinde iptal ederseniz, 15 TL’lik standart alan adı ücreti geri ödemenizden düşülür.

Gelişmiş Güvenlik ile Ücretsiz Geçiş

hostgator tarafından ücretsiz web sitesi transferi

Hostgator, web sitesi dosyalarını yeni barındırma sunucunuza aktarmayı kolaylaştırır. Web sitesi dosyalarını, veritabanlarını, komut dosyalarını ve bir ücretsiz alan adı kaydını mevcut sunucunuzdan Hostgator’a aktarırlar.

Ancak Hostgator, kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde yeni hesaplar için sınırlı sayıda ücretsiz transfer sunar. Ayrıca, hangi hesap türüne kaydolduğunuza da bağlıdır..

Hostgator, tüm premium planlar için aktarırken tam DDoS koruması sağlar. Ayrıca, yeni düzey web güvenliği için ücretsiz bir SSL sertifikası olan günlük veri yedeklemelerinin, kötü amaçlı yazılımların tanımlanması ve kaldırılmasının keyfini çıkaracaksınız..

Yeni başlayanlar için kullanıcı dostu

Hostgator platformun kullanımı son derece kolaydır. Web sitenizi ilk kez barındırıyor olsanız bile, Hostgator web barındırıcıları ile hiçbir zaman sorun yaşamayacaksınız. SSS sayfalarını, öğretici dokümanları ve basit adım adım ilerlemeleri inceleyebilirsiniz.

Hostgator, gruplandırılmış ve açıkça etiketlenmiş her şeyi içeren uyumlu Cpanel sunar. Barındırma ve birçok SEO aracının yanı sıra pazarlama takımlarını yönetmek için gerekli olan uygulamaların tek tıklamayla kolayca yüklenmesinden kullanıcılar yararlanır.

Ek Barındırma Özellikleri

Yukarıdaki olanakların yanı sıra, Hostgator Bant Genişliği, Disk alanı, web sitesi oluşturucu aracı, e-posta hesapları, MySql Veritabanları ve FTP hesapları gibi her açıdan ek özellikler sunar..

 • Hostgator, en temel planda bir alan adı ve diğer tüm paketlerle sınırsız alan adı içerir.
 • Temel barındırma planı sınırsız FTP hesabı içerir. Ancak, ziyaretçileriniz için anonim bir FTP hesabı yalnızca yüksek katmanlı bir iş planıyla kaplıdır.
 • Hostgator, temel paketle bile sınırsız MySql Veritabanları ve phpMyAdmin erişimi içerir.
 • Hostgator’ın temel planı aynı zamanda gerçek zamanlı sonuçlarla trafik kaydını izlemek için AWStatları da içerir.
 • Kullanıcılara temel barındırma paketi ile bile sınırsız e-posta hesabı verilir.
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği de bu web barındırma barındırma satın almak için artı nokta vardır.

HostGator’ın Artıları ve Eksileri

Hostgator yukarıda tartıştığımız gibi birçok olumlu noktaya sahiptir. Bunun ötesinde, Hostgator’ın da birçok yenilik noktası var.

Artıları:

 • Hostgator, temel planda bile e-ticaret web siteleri için bir alışveriş sepeti oluşturmak için bir ZenCart ve Küp sepeti sunuyor.
 • Ücretsiz bir web sitesi oluşturucu sağlarlar.
 • Hostgator, büyümek için mükemmel eklenti özellikleri sunar.
 • 45 günlük para iade garantisi ve kolay kurulum kurulumu da Hostgator web sunucusunun temel avantajlarıdır.
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile, boyut veya veri aktarımı sınırlamaları konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

Eksileri:

 • Web sitesi oluşturucu diğer web barındırıcılarından daha karmaşık.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşme sırasında uzun bekleme süresi.
 • Son sekiz ay içinde Hostgator ortalama 991 ms yükleme süresi sunuyor (ortalama 890 ms’den% 11,35 daha yavaş)
 • Yedeklemeler ve yüksek hosting fiyatları için ekstra ücret.

HostGator Alternatifleri

HostGator’a alternatif arıyorsanız, SiteGround, Bluehost, Hostinger veya Dreamhost’a gidebilirsiniz..

Burada HostGator ile SiteGround, Hostinger, Bluehost ve Dreamhost arasındaki ayrıntılı bir karşılaştırmayı da kontrol edebilirsiniz..

% 60 İndirimli HostGator Barındırma Hizmeti Alın

Ayrıca Oku:

 • Bluehost Vs HostGator Karşılaştırması 2020
 • HostGator vs SiteGround Karşılaştırması 2020

Sonuç

Hostgator için detaylı açıklamaya göre, Hostgator’un şüphesiz ev veya kişisel web siteleri için en iyi web barındırma şirketi olacağı sonucuna vardık..

Hızlı yükleme süreleri ve ek güvenlik gerektiren yüksek profilli iş web siteleriniz için web barındırıcıları arıyorsanız, ne yazık ki, Hostgator yanlış bir karar olacaktır.

Aksi takdirde, geri ödeme politikası, çalışma süresi garantisi, kullanıcı dostu olma ve web sitesi transferleri, yüksek kalite ve performans açısından Hostgator en iyi barındırma sağlayıcısıdır.

Bu Black Friday Satışında HostGator hosting alın ve hostingde% 80 tasarruf edin. Hosting planlarında% 80 İndirim elde etmek için buraya tıklayın. Şu anda, HostGator kupon kodumuzu kullanarak% 75’e kadar indirim alabilirsiniz.

Ayrıca Oku:

 • SiteGround Yorumları 2020
 • A2 Hosting Yorumları 2020
 • Bluehost Hosting Yorumları
 • Dreamhost Hosting İncelemesi
HostGator Web Hosting İncelemesi 2020
 • Kullanıcı dostu

 • Hız ve Performans

 • Çalışma Süresi Garantisi

 • Müşteri desteği

3.3

özet

Eğer sadece bir başlangıç ​​iseniz o zaman HostGator için gidebilirsiniz aksi takdirde web sitesi barındırma için SiteGround veya A2 Hosting seçebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map