Bluehost Review 2020: Bu Bilinen Hosting İyi mi?

Bluehost, 1986 yılından beri barındırma hizmetlerini sunmaktadır. O zamandan beri Bluehost kendini sürekli olarak büyütmektedir. Şimdi Bluehost dünyanın en büyük web hosting şirketlerinden biridir. Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 2,5 milyon web sitesi Bluehost’tan hosting hizmeti alıyor.


Bluehost İncelemesi 2020

Bluehost resmi olarak WordPress önerilir barındırma sağlayıcısı. En iyi web sağlayıcı sağlayıcı firmalardan biridir. İster yeni başlayan ister büyük işletme sahibi olun, Bluehost size 24 × 7 müşteri desteği sağlar.

Önerilen WordPress BarındırmaWordPress Önerilen Hosting Sağlayıcısı

Burada, WPressBlog olarak, Bluehost barındırma planları, hız, performans, güvenlik ve daha fazlası gibi hosting hakkında her şeyi size bildireceğiz.

Bluehost Özellikleri

 • 1. Yıl için Ücretsiz Alan Adı
 • ÜCRETSİZ SSL Sertifikası
 • SSD Depolama
 • 7/24 Müşteri Desteği
 • Tek Tıkla WordPress Kurulumu
 • 30-gün para iade garantisi
 • 200 $ Pazarlama Kredisi

Bluehost Hosting Planları ve Fiyatlandırma

Paylaşılan Hosting Planları

Bluehost Paylaşılan Hosting Planları

Bluehost yıllık paylaşılan bir web hosting planı sunuyor. Cazip indirim teklifleri ile hosting satın almak istiyorsanız, 2 veya 3 yıllık bir plan ile hosting satın alabilirsiniz. Bluehost üç plan sunuyor Temel, Artı ve Başbakan.

 • Eğer bir başlangıçsanız, Temel Plan aylık 3.95 $. Temel Plan, 1 web sitesi, 1 alan adı, 5 park edilmiş alan adı, 25 alt alan adı, 50 GB’a kadar alan, hesap başına 100 MB depolama alanına sahip 5 E-posta hesabı ve Ücretsiz SSL içerir.
 • Eğer gidersen Artı ve Prime Hosting Planları, onlar aylık 5,95 $ mal olacak. Bu plan, ölçülmemiş alan, 1 alan adı, sınırsız park edilmiş ve alt alan adı olan sınırsız web sitesi, sınırsız e-posta depolama alanına sahip sınırsız e-posta hesabı, ücretsiz SSL ve 200 $ pazarlama kredisi içerir.

Paylaşılan WordPress Hosting Planları

Bluehost Paylaşılan WordPress Hosting Planları

Bir WordPress web siteniz varsa veya bir WordPress web sitesi oluşturmak istiyorsanız WordPress barındırma için gitmelisiniz.

Bluehost, aylık 3.95 $ ‘dan başlayan paylaşılan web barındırma fiyatıyla paylaşılan WordPress hosting sunuyor.

WP Pro Hosting Planları (Yönetilen WordPress Hosting)

Bluehost Yönetimli WordPress Hosting Planları

WordPress hızlı ve güvenli ve web sitesi geliştirmenize izin verir. Ayrıca bir web sitesinin tüm içeriğini tek bir yerden yönetmenizi sağlar. Sınırsız özelleştirme seçenekleriyle web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Bluehost ve WordPress, müşterilerine en iyi yönetilen WordPress barındırma hizmetlerini sunmak için yakından çalışır. WordPress hosting için 3 özel plan sunuyorlar: Oluştur, Büyümek ve Ölçeklendirmek.

Tüm Bluehost Yönetimli WordPress hosting planları 24X7 desteği ve 30 günlük para iade garantisi ve Ücretsiz SSL ile donatılmıştır.

Yönetilen WordPress web sitenizi oluşturmak için yardıma ihtiyacınız varsa 844-741-1192 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 7/24 Yönetilen WordPress Hosting Desteği sağlarlar.

VPS Hosting Planları

Bluehost VPS Hosting Planları

Bluehost en yüksek puanlı VPS web barındırma hizmetleri sunar. VPS Hosting, hesabınıza adanmış RAM, CPU gibi kaynaklardan yararlanmanızı sağlar. Hosting Bu tür web sitenize daha fazla istikrar ve performans sunuyor. İşletim Sistemini sunucudaki diğer kullanıcılarla paylaşmadığınız için web sitesi dosyalarınıza daha iyi güvenlik sağlayabilirsiniz.

Bu VPS hosting sunucusunu arıyorsanız, BlueHost mükemmel bir seçim olacaktır. Bluehost özel 3 VPS barındırma planları sunar – Standart, Geliştirilmiş ve Ultimate.

 • Standart Plan size aylık 19,99 $ maliyeti. 24 X7 yönetimli müşteri desteğiyle 2 çekirdek, 30 GB SSD depolama alanı, 2 GB RAM, Sınırsız Bant Genişliği, 1 etki alanı, 1 IP Adresi, Ücretsiz SSL ve 30 gün para iade garantisi içerir.
 • Geliştirilmiş plan aylık 29,99 $ maliyeti. Bu plan 2 çekirdekli, 60 GB SSD depolama alanı, 4 GB RAM, sınırsız bant genişliği, 1 alan adı, 2 IP Adresi, Ücretsiz SSL ve 24 X7 yönetimli müşteri desteğiyle 30 günlük para iade garantisi içerir.
 • Nihai Plan aylık 59,99 $ maliyeti. Kullanıcılar bu planla cazip avantajlardan yararlanabilirler. Bu plan 4 çekirdekli, 120 GB SSD depolama alanı, 8 GB RAM, sınırsız bant genişliği, 1 alan adı, 2 IP Adresi, 24 X7 yönetilen müşteri desteği ve ücretsiz SSL ile 30 günlük para iade garantisi içerir.

Özel Hosting Planları

Bluehost Dedicated Hosting Planları

En yüksek düzeyde kaynak tahsisi, kontrolü ve gizliliğine ihtiyacınız varsa, sizin için en uygun sunucular adanmış sunuculardır. Sunucunuzu, diğer kullanıcıların eylemlerini etkilemeden veya etkilemeden yapılandırmak için tam erişim sağlayabilirsiniz.

Dedicated hosting yüksek trafik web siteleri olan müşteriler için en iyi hosting planı. Bluehost, Standart, Geliştirilmiş ve Premium Özel barındırma planları sunar.

 • Standart plan aylık 79,99 $ maliyeti. Bu plan 4 çekirdek ve 8 iş parçacığı hızı, 500 GB (Ayna) depolama, 4 GB RAM, 5 TB Bant Genişliği, 1 alan adı, 3 IP Adresi ve ücretsiz SSL sunar.
 • Geliştirilmiş plan aylık 99.99 $ maliyeti. Bu plan 4 çekirdek ve 8 iş parçacığı hızı, 1 TB (Ayna) depolama, 8 GB RAM, 10 TB bant genişliği, 1 alan adı, 4 IP Adresi ve ücretsiz SSL sunar.
 • Premium plan aylık 119.99 $ maliyeti. Bu plan, 8 iş parçacığı hızında 4 çekirdek, 1 TB (Aynalı) depolama, 16 GB RAM, 15 TB bant genişliği, ücretsiz SSL ile 5 IP Adresi ile donatılmıştır.

Tüm bu planlar 24X7 destek ve 30 günlük para iade garantisi vaat ediyor.

e-Ticaret Barındırma

Bluehost ECommerce Hosting Planları

Bluehost üç e-ticaret barındırma planı sunar: Başlangıç, Artı ve Profesyonel. Fiyatlar sırasıyla 6.95 $, 8.95 $ ve 12.95 $ ‘dır. E-ticaret mağazanızı tamamen özelleştirebilirsiniz.

Tüm e-Ticaret barındırma planları güvenli ödeme ağ geçitleri ile birlikte gelir. WooCommerce’i de kurmanız gerekmez, çünkü Bluehost sizin için ücretsiz yükleyecektir. WooCommerce’i yüklemek için 877-708-7750 numaralı telefondan Bluehost destek numarasını arayabilirsiniz..

Bluehost Hız ve Performansı

Web sitenizin daha iyi performans için, daha hızlı bir web sağlayıcı barındırma gerekir. Burada bir web sitesi hız testi aracı olan Pingdom kullanarak Bluehost sunucusunda barındırılan bir web sitesini test ettik.

Bluehost Web Sitesi Hız TestiBluehost Web Sitesi Hız Testi

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi, web sitemizin bir buçuk saniyeden daha az yüklendiği. Test edilen tüm web sitelerinin% 85’inden daha hızlı.

Web siteniz daha hızlı yüklenmezse makalemizi okuyabilirsiniz: Web sitenizi 1 saniye içinde yükleme.

Bluehost Güvenlik Özellikleri

Bluehost’un güvenliği hakkında konuşursak, tüm barındırma planları ve Spam Çekiç, Spam Uzmanları ve Hotlink koruması gibi anti-spam araçlarıyla ücretsiz SSL sunar.

Bugün Google, SSL özellikli web sitelerinin, SSL sertifikası olmayan web sitelerine göre daha üst sıralarda yer almasını tercih ediyor. Yani bu Bluehost hosting ile ücretsiz almak en iyi şey.

Buna ek olarak, IP’leri engelleyebilir, dizinleri şifre korumalı yapabilir, vb. Ayrıca Bluehost, sitenizi DDoS saldırılarına karşı koruyan Cloudflare sunar..

Daha fazla web sitesi güvenliği iyileştirmesi için Ultimate WordPress Güvenlik Kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.

Bluehost Web Sitesi Yedekleme Politikası

Yukarıda listelenen barındırma planlarında görebileceğiniz gibi, sadece en iyi barındırma planlarıyla ücretsiz site yedekleme araçları alabilirsiniz. Herhangi bir başlangıç ​​paketi için giderseniz, Site Backup Pro aracını almak için küçük bir ücret ödemeniz gerekir.

En iyi hosting planıyla “CodeGuard Basic” aracını ücretsiz olarak alacaksınız. Herhangi bir başlangıç ​​planı seçerseniz, bu yedekleme aracını almak için ayda 2,99 ABD doları ödemek zorundasınız..

Bu aracı kullanarak, tek bir tıklamayla web sitenizin veritabanını istediğiniz tarihte geri yükleyebilirsiniz.

Bluehost Artıları

 • Tüm barındırma planları, özellikle yeni başlayanlar için tüm kullanıcılar için uygundur..
 • Kullanıcılar daha az kesinti süresi olan çok sayıda web sitesinden yararlanır.
 • Ücretsiz Sürükle ve Bırak Site Oluşturucu.
 • Cloudflare Daha da iyi performans elde etmenize yardımcı olan cPanel’de yerleşik entegrasyon.
 • Ücretsiz anti-spam çözümleri sunuyorlar.
 • Kayıt sırasında gizli ücret yok.
 • 1 yıllık barındırma hizmetinin tamamı ile ücretsiz alan adı.
 • Bluehost, e-Ticaret web sitelerinin ücretsiz olmasını sağlar SSL güvenliği sertifika ve OpenPGP / GPG Şifrelemesi anında.

Bluehost Eksileri

 • Ücretsiz alan adı yenilemesi için daha yüksek fiyat oranları.
 • Müşteriler Bluehost personelinden destek almak için uzun süre beklemek zorunda.
 • Yalnızca Linux sunucuları sağlarlar. Windows barındırmaları için başka bir barındırma sağlayıcısına gitmeniz gerekir.

Bluehost Müşteri Desteği İncelemesi

En iyi müşteri desteği, her işletmenin popüler olmasını sağlamak için temel ihtiyaçtır. 1986’dan beri Bluehost, hizmetlerini güler yüzlü müşteri desteği ile sunmaktadır. Müşteriyle ilgilenmek ve sorunları kısa sürede çözmek için mükemmel bir ekibe sahiptirler..

Bluehost Müşteri DesteğiBluehost Müşteri Desteği

Bluehost’un bilgi Merkezi hangi tüm hosting sunan bilgi sağlar. Kullanıcılar Bluehost ekibinden yardım almak için beklemek istemezlerse kullanabilirler.

Müşteriler Telefon aramaları, e-posta, çevrimiçi web sohbeti veya ABD tabanlı bilet sistemi aracılığıyla iletişim kurabilir. Bluehost’un müşteri hizmetleri ekibi 24X7 hizmetinde. En iyi ve hızlı müşteri destek hizmeti sayesinde Bluehost her gün kalabalığı kazanıyor.

Bluehost Hosting hakkında SSS

Bluehost’un sahibi kim?

Bluehost’un sahibi Endurance International Group (EIG).

Bluehost ne tür bir barındırma hizmeti sunuyor??

Bluehost, paylaşılan barındırma, WordPress, VPS, Dedicated ve e-Ticaret barındırma hizmetleri sunar.

Bluehost İyi Bir Web Sunucusu mu?

Bluehost iyi bilinen ve WordPress barındırma sağlayıcısı tavsiye kesinlikle iyi bir web barındırma.

Bluehost Hosting Başlangıç ​​Fiyatı Nedir??

Bluehost hosting’in başlangıç ​​fiyatı aylık 3,95 $ ‘dır..

Bluehost Hosting Planlarında herhangi bir indirim sunuyor mu??

Bluehost yeni müşterilerine% 50 indirim sunuyor.

Hangi Bluehost Planı En İyisi?

Küçük işletmeniz için yeni bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, paylaşılan barındırma temel planını seçebilirsiniz.

Bluehost ücretsiz bir alan adı sunuyor mu??

Evet, Bluehost yalnızca 1. yıl için ücretsiz alan adı sunuyor.

Bluehost bir SSL Sertifikası sunuyor mu??

Evet, Bluehost tüm planlarla ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikası sunuyor.

Bluehost Para İade Garantisi sunuyor mu??

Evet, Bluehost 30 gün içinde para iade garantisi sunar, yani hizmetlerini 30 gün içinde iptal ederseniz, yalnızca barındırma hizmetlerinizin tam geri ödemesini alırsınız. Alan adı ücreti geri ödeme politikasına dahil değildir.

Bluehost Veri Merkezleri nelerdir?

Bluehost, Utah Provo’da bulunan bir ana veri merkezine sahiptir..

Bluehost yüksek trafikli web sitelerini ele alabilir mi??

Seçtiğiniz barındırma planına bağlıdır. Paylaşılan bir barındırma planınız varsa, o zaman yüksek trafik işlemez. Yüksek trafikli bir web sitesi için VPS veya Özel barındırma planları seçebilirsiniz.

Bluehost Ücretsiz Web Sitesi Transferi Hizmeti sunuyor mu??

Diğer tüm barındırma sağlayıcılarının çoğu sitenizi barındırma hizmetlerine ücretsiz olarak aktarır, ancak Bluehost durumunda, Ücretsiz aktarılmaz. WordPress sitenizin Bluehost’a taşınmasını istiyorsanız, 149,99 ABD dolarına mal olacak ve bu fiyata 5 web siteniz ve 20 e-posta hesabınız transfer edilebilir.

Pazarlama Teklifleri Bluehost’ta ne anlama geliyor??

Bluehost, Google Ads için 100 $ ve Bing Ads için 100 $ kredi sunuyor. Bu kredileri Google ve Bing Ads aracılığıyla web sitenizin tanıtımında kullanabilirsiniz.

Bluehost ad sunucuları nelerdir?

İki varsayılan Bluehost ad sunucusu vardır ve bunlar “ns1.bluehost.com” ve “ns2.bluehost.com” dur..

Bluehost Kullanıcı Dostu mu?

Evet, Bluehost kullanıcı dostudur.

Bluehost iletişim numaraları nelerdir?

Bluehost’un ABD için ücretsiz bir numarası vardır: (888) 401-4678 ve ikinci uluslararası numara +1 801-765-9400.

Bluehost Godaddy’den daha mı iyi??

Evet, Bluehost herhangi bir şekilde GoDaddy’den daha iyidir.

Hangisi daha iyi Bluehost veya HostGator?

Hız açısından Bluehost HostGator’dan daha iyidir ve fiyatlandırma ve müşteri desteği açısından HostGator Bluehost’tan daha iyidir.

Bluehost Yeni başlayanlar için iyi mi?

Bluehost ilk web sitelerine veya bloglarına başlamak isteyen yeni başlayanlar için çok iyi bir hosting.

En iyi Bluehost Alternatifi?

SiteGround en iyi Bluehost alternatifidir.

% 50 İndirimle Bluehost Hosting Alın

İşte yetkilinin video eğitimi Youtube kanalı Bluehost kullanarak WordPress web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde başlatmanıza yardımcı olacak.

Bluehost Hosting İncelemesinde Son Sözler

Son olarak, dünyanın dört bir yanından 200 milyondan fazla kullanıcının neden Bluehost kullandığını biliyorsunuz. Çok iyi bir web hosting şirketidir. Bluehost’u 30 gün boyunca deneyebilirsiniz.

Yine de, herhangi bir sorunuz veya şüpheniz varsa, lütfen yorum bölümünden bize sormaya çekinmeyin. En kısa sürede cevap vereceğiz.

Aşağıdaki yararlı makaleleri de okuyun:

 • Bluehost Kupon Kodları
 • Bluehost Black Friday ve Cyber ​​Pazartesi Fırsatları
 • Bluehost Hosting Üzerinde Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Diğer Hosting Yorumları:

 • SiteGround İncelemesi
 • HostGator İncelemesi
 • Hostinger İncelemesi
 • WP Motor İncelemesi
 • Kinsta İncelemesi
 • WPX Hosting İncelemesi
 • A2 Hosting İncelemesi
 • Dreamhost İncelemesi

Bluehost Karşılaştırmaları

 • Bluehost vs SiteGround
 • Bluehost – HostGator Karşılaştırması
 • Bluehost ve Hostinger karşılaştırması
 • Bluehost ve WP Motoru
 • Bluehost vs Kinsta
 • Bluehost ve WPX Hosting Karşılaştırması
Bluehost İncelemesi 2020
 • Hız ve Performans

 • Özellikleri

 • Müşteri desteği

 • Geri ödeme politikası

 • Güvenlik

 • Fiyat

4.7

özet

En iyi web sağlayıcı sağlayıcı arıyorsanız o zaman Bluehost ucuz ve ölçeklenebilir planları sağlayan en iyi web barındırma. Kişisel veya iş web siteniz için Bluehost’u seçmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map