WordPress.com проти WordPress.org – що вибрати для вашого блогу?

Ви збираєтеся запустити веб-сайт? З самого початку існує плутанина щодо різниці між WordPress.com та WordPress.org. Ця плутанина поширена, оскільки імена майже однакові. Тепер виникає питання про те, у чому різниця між двома та якими слід користуватися для запуску свого першого веб-сайту.


WordPress.org – це власний розміщений WordPress і є відкритим джерелом програмного забезпечення WordPress, яке може завантажувати кожен, хто хоче ним користуватися. Вам потрібно мати доменне ім’я та веб-хостинг, і тоді ви будете мати повну владу на все.

З іншого боку, WordPress.com є одним із конкретних веб-сайтів, коли розробки служб розробляються на програмному забезпеченні WordPress.org. Це допомагає в хостингу сайту та контролює все, але потребує певної гнучкості.

Якщо ви хочете знати різницю між WordPress.com та WordPress.org, то краще уважно ознайомитися з кожною з платформ незалежно.

Про WordPress.org

WordPress.org є однією з дуже популярних платформ веб-сайтів, які доступні на 100% для будь-кого. Вам потрібно лише доменне ім’я та хостинг WordPress. Це причина, яку називають власною організацією WordPress.

Переваги WordPress.org

 • Ви можете зробити що-небудь із своїм веб-сайтом і налаштувати його відповідно до себе.
 • Доступні безкоштовні, налаштовані, а також платні плагіни для вашого веб-сайту.
 • Можна легко персоналізувати веб-сайт за потребою, використовуючи найкращі теми WordPress.
 • Ви можете заробляти гроші на сайтах WordPress, розміщуючи свої оголошення.
 • Для персоналізованої аналітики та відстеження ви можете використовувати такий інструмент, як Google Analytics.
 • Використовуючи WordPress, що розміщений власноруч, ви можете створити інтернет-магазин для продажу цифрових продуктів, платежів та відправки з нашого власного веб-сайту.
 • Ви також можете створити веб-сайти для членства та створити спільноту на своєму веб-сайті.

Але це також має свої недоліки.

Недоліки WordPress.org

 • Як і кожен веб-сайт, вам знадобиться веб-хостинг. Тут зберігаються ваші файли. Коли ваш веб-сайт буде рости, то ваш веб-хостинг також розшириться.
 • Ви несете відповідальність за свої оновлення та всі резервні копії.

Якщо ви хочете створити веб-сайт за допомогою WordPress.org, то я написав покрокове керівництво для вас:

 • Як створити веб-сайт WordPress (покрокове керівництво)

Якщо ви хочете заробити гроші на своєму веб-сайті, тут ви можете перевірити 12 різних способів заробити гроші на своєму веб-сайті WordPress.

Про Wordress.com

Wordress.com – ще одна хостингова послуга, створена співзасновником WordPress. Якщо ви думаєте про його переваги, це один з найкращих варіантів для блоггерів-хобі та тих, хто започаткував блог для власної родини.

Переваги WordPress.com

 • Це безкоштовно до 3 Гб місця. Після цього вам доведеться перейти на платний план, щоб отримати більше місця.
 • З цим вам не доведеться турбуватися про резервні копії та оновлення.

Він також має обмеження, що відрізняють його від WordPress.org.

Недоліки WordPress.com

 • Оголошення розміщуються на всіх безкоштовних веб-сайтах, тому ваш користувач побачить рекламу, і ви не заробляєте на цьому гроші. На відміну від WordPress.Org, у вас немає дозволу на продаж реклами на вашому веб-сайті.
 • Ви не маєте дозволу на завантаження плагінів або тем. Якщо ви використовуєте безкоштовну версію, то варіантів для налаштування дуже мало..
 • Ви не можете додати будь-яку платформу відстеження, і вона не забезпечує жодних функцій електронної комерції.

Таким чином, зараз ми підсумуємо різницю між WordPress.Org та WordPress.com.

Існує велика кількість відмінностей, але вони життєво важливі.

WordPress.com проти WordPress.org Резюме

 • На WordPress.org ви отримаєте повний домен, але у випадку з WordPress.com ви отримаєте субдомен.
 • Кількість обмежень у WordPress.com більше, ніж у WordPress.org.
 • Ви власник вмісту, присутнього на WordPress.org, але не WordPress.com.

Витрати на обидві Платформи

У дебатах про WordPress.com та WordPress.org виникає плутанина, оскільки там говорять, що розробляти веб-сайт безкоштовно. Вартість залежить від обраних вами аспектів.

За допомогою WordPress.org ви можете зробити стільки веб-сайтів, скільки зможете зробити це занадто безкоштовно. Але невеликі витрати, як у вищезгаданого домену та місця для хостингу. Але за допомогою WordPress.com ви не можете створити стільки веб-сайтів, скільки хочете. Після певної суми ви зобов’язані сплатити.

Управління веб-сайтами на обох платформах

Існує величезна різниця у двох платформах щодо налаштування веб-сайту та управління ним, включаючи його обслуговування. Для створення веб-сайту в WordPress.com єдине, що вам потрібно зробити – це створити обліковий запис. Всі інші речі зроблені за вас. Ви можете створювати контент, налаштовуючи свій сайт. Технічна частина також опікується.

Але з іншого боку, створити веб-сайт за допомогою WordPress.org – трохи складно. Він включає завантаження програмного забезпечення, формування бази даних, завантаження WordPress на ваш сервер та запуск сценарію інсталяції.

Тепер який краще – WordPress.com або WordPress.org?

Добре! це залежить від ваших власних вимог. Якщо ви блогер і не маєте наміру заробляти гроші на своєму власному веб-сайті, тоді ви повинні перейти на WordPress.com, а якщо ви блогер і зберігаєте намір заробляти гроші на своєму власному веб-сайті, тоді ви повинні вибрати WordPress.org. Він пропонує свободу розробляти ваш веб-сайт відповідно до ваших потреб.

На думку деяких експертів, WordPress.org – це краща платформа, якою користуються більшість блогерів, власників великого імені бізнесу, а також власник малого бізнесу.

Все залежить від того, де розміщується ваш веб-сайт, і від потужності, яку ви маєте на ньому. На основі цього виникає різниця між обома. Можна сказати, що з WordPress.com ви будете залишатися в обмеженні, якщо не заплатите гроші за використання розширених функцій. Хостинг починається легко, і багато речей переймаються питаннями, пов’язаними з технічним обслуговуванням та безпекою сайту.

З іншого боку, WordPress.org ви маєте повну владу на кожен аспект. Таким чином потенціал вашого веб-сайту також збільшується. Ви вирішуєте, як запустити та підтримувати веб-сайт.

Читайте також:

 • 15 причин вибору WordPress для вашого бізнесу в 2020 році
 • 10 кращих безкоштовних веб-хостингів у 2020 році
 • Wix проти WordPress

Заключні слова

Ми можемо бачити, що немає конкретної відповіді на запит, який кращий серед WordPress.com та WordPress.org, і на основі конкретних вимог ми можемо вирішити, що краще в цій ситуації.

Я рекомендую вам вибрати WordPress.org, навіть якщо ви не хочете заробляти гроші на своєму веб-сайті. Тому що якщо ви хочете заробляти гроші на своєму блозі або хочете налаштувати свій веб-сайт на просунутому рівні, тоді вам потрібна платформа WordPress.org. Тому виберіть лише платформу WordPress.org для створення свого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map