10 najlepších tém WordPress optimalizovaných pre službu Google AdSense pre rok 2020

Hľadáte motívy WordPress, aby ste zvýšili svoje príjmy zo služby AdSense? Pri tom vám pomôžu témy WordPress optimalizované Google Adsense.


Google Adsense je najlepší spôsob, ako zarobiť peniaze online prostredníctvom svojho blogu alebo webových stránok. Prémiové reklamy WordPress s optimalizovanou reklamou AdSense vám pomôžu vygenerovať viac výnosov ako motívy zadarmo WordPress.

Preto sme pre vás na WPressBlog vytvorili zoznam najlepších tém WordPress optimalizovaných Adsense. V týchto témach môžete umiestniť reklamné kódy, na ktoré získate najvyššie kliknutia a dojmy. Výsledkom bude zvýšenie vášho Výnosy z AdSense.

Prečítajte si tiež: Najlepšie doplnky Google AdSense pre WordPress, ktoré vám umožnia dosiahnuť maximálny príjem v roku 2020

Tu nájdete 10 najlepších tém WordPress pre Google Adsense v roku 2020.

Najlepšie WordPress Témy optimalizované pre Google AdSense pre rok 2020

1. Noviny

Noviny

Noviny sú stále najobľúbenejšou témou WordPress, ktorá má viac ako 60 000 predajov. Väčšinou ich používajú blogeri, ktorí prevádzkujú svoje blogy, aby zarobili peniaze online. Má celkom 56 návrhov a môžete použiť ktorýkoľvek z nich. Niektoré z nich sú uvedené nižšie, ktoré sú navždy populárne.

 • Predvolené noviny
 • Lifestyle Magazine
 • gadgets
 • TechNews
 • News Magazine

V tejto téme nájdete zabudovanú miniaplikáciu Adbox, miniaplikáciu Social counter, miniaplikáciu Autor, Instagram, populárnu kategóriu a miniaplikáciu Počasie..

2. Admania – AD WordPress Optimalizovaná téma pre AdSense & Pridružení nadšenci

Admania

Admania je najlepšia a najlacnejšia téma WordPress optimalizovaná pre AdSense. Táto téma má 6 pôsobivých rozložení, v ktorých môžete umiestniť reklamy na miesta s vysokou konverziou. Má užívateľsky prívetivé nastavenie, ktoré vám umožňuje umiestňovať a upravovať reklamu pomocou priameho editora front-end.

3. TrueMag

TrueMag

True Mag je moderná a čistá téma Adsense určená pre portfólio časopisov a videa. Táto téma obsahuje vstavané miniaplikácie pre video, doplnok pre videoreklamy, skratky pre video a mnoho ďalších. Má responzívne reklamné jednotky, ktoré zobrazujú úplnú reklamu na všetkých zariadeniach

4. Jarida

Jarida

Jarida je viacúčelová téma WordPress, ktorá obsahuje príliš veľa najnovších funkcií. Má drag and drop staviteľ domovskej stránky, mega menu, vstavaný systém kontroly, lepkavé navigačné menu a má príliš veľa farieb na výber témy.

5. milión

Gillion

Gillion je úžasná téma WordPress určená pre blogy, správy a časopisy. Má celkom sedem ukážok a na úpravu používa program Visual Composer. Toto je téma WordPress optimalizovaná pre SEO, takže nie je potrebné žiadne kódovanie. Je to jednoduchá a hladká téma WordPress Adsense.

6. Newsmag – noviny časopisu News Magazine

Newsmag

Newsmag je tiež najpopulárnejšou témou WordPress pre Google Adsense. Dodnes má viac ako 12 000 predajov. Má inteligentnú funkciu reklamy s 10 preddefinovanými reklamnými spotmi. Každé miesto bolo strategicky umiestnené v rozloženiach obsahu, aby ste dosiahli najvyššiu možnú mieru prekliknutia. Jednoducho vložte kód AdSense raz a uvoľnite sa

7. GOLIATH – Novinky optimalizované pre reklamy & Recenzie Magazine

GOLIATH

Goliath je téma WordPress News and Magazine, ktorá je plne responzívna a AdSense optimalizovaná. má zabudovaný systém hodnotenia, Visual Composer a Revolution Slider. Má tiež podporu WooCommerce a bbPress.

8. Grimag – AD & Téma WordPress optimalizovaná pre časopis AdSense

Grimag

Grimag je najlepšia téma WordPress pre SEO expertov. Je určený na dosiahnutie najvyššieho speňaženia. Jednou z najlepších funkcií tejto témy je zobrazovanie reklamy na celom webe pomocou bočného panela. Má vstavané riešenie AdSense.

9. DizzyMag – Ad & Skontrolujte časopis WordPress

DizzyMag

DizzyMag je téma časopisu pripravená pre službu AdSense, ktorá poskytuje veľký reklamný priestor v hornej časti webu. Má responzívne reklamné jednotky, ktoré vám pomôžu speňažiť web pre Adsense. Má zabudovaný systém kontroly, ktorý vám pomôže zverejniť hĺbkovú kontrolu.

10. Jannah News

Jannah News

Jannah je tematikou správ WordPress, ktorá je ideálna na zarábanie peňazí z programu Google AdSense. Má celkovo 22 reklám optimalizovaných rozložením, ktoré zvyšuje počet stiahnutí zo dňa na deň. Má príliš veľa ukážok pre všetky priemyselné odvetvia. Jannah je veľmi pôsobivá téma optimalizovaná pre Google AdSense.

Ak chcete zvýšiť svoje príjmy zo služby AdSense, nezabudnite použiť tieto najlepšie nástroje na blogovanie, ktoré zvýšia výkonnosť vašich webových stránok a pomôžu vám zarobiť viac..

Prečítajte si tiež:

 • Tipy na zabránenie zákazu účtu Google AdSense
 • Najlepšie najlepšie platené alternatívy reklamy
 • Najrýchlejšie načítanie tém WordPress 2020
 • Najlepšie WordPress Témy pre Bloggers 2020

záver

Použitím ľubovoľnej témy WordPress optimalizovanej Adsense z vyššie uvedeného zoznamu určite nájdete zvýšenie svojich výnosov z AdSense. Dajte nám vedieť, ktorá téma sa vám najviac páčila komentovaním v sekcii komentárov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map