30+ речей, які вам потрібно зробити після встановлення WordPress

Встановивши WordPress на щойно створеному блозі WordPress, багато людей забувають внести деякі зміни, які створять для них проблеми в майбутньому. Якщо ви ще не створили блог, тут ви знайдете повне керівництво про те, як створити блог WordPress.


Отже, тут я згадав усі речі, які потрібно зробити або змінити після встановлення WordPress або перед публікацією першої статті.

Найважливіші речі, які потрібно зробити після встановлення WordPress

Загальні налаштування

Загальні налаштування

На інформаційній панелі WordPress відкрийте загальне налаштування в головному меню налаштувань. Тут ви повинні змінити такі речі:

 • Заголовок сайту: Напишіть ім’я свого веб-сайту тут.
 • Мітка: Напишіть кілька слів про свій веб-сайт.
 • Адреса (URL) WordPress: Напишіть повну адресу веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт увімкнено SSL, тоді використовуйте Https, а не Http.
 • Адреса сайту (URL): Тут вийде домашня сторінка вашого веб-сайту.
 • Адреса електронної пошти: Використовуйте потрібну адресу електронної пошти зі своїм профілем користувача. Це допоможе вам у випадку забуття пароля вашого облікового запису користувача.
 • Членство: Якщо ви хочете, щоб хтось міг створити обліковий запис на вашому веб-сайті, поставте цей прапорець інакше залиште його порожнім.
 • Роль за замовчуванням нового користувача: Якщо ви перевірили вищевказаний варіант, то тут згадуйте роль нещодавно зареєстрованого учасника. Ви можете вибрати його з передплатників, дописувачів, автора, редактора та адміністратора. Ніколи не вибирайте тут адміністратора. Якщо ви вибрали тут адміністратора, то будь-хто може створити обліковий запис на вашому веб-сайті і робити все, що можна зробити на вашому веб-сайті.
 • Мова сайту: Виберіть тут мову вашого веб-сайту.
 • Дата, час та тиждень починаються з: Дата, час та тижні налаштування починаються відповідно до вашого часового поясу.

Читайте також, як змінити ім’я користувача адміністратора WordPress (3 різних способи)

Змінивши всі перераховані вище речі, не забудьте натиснути кнопку Зберегти.

Налаштування запису

Налаштування запису

Перейдіть у Налаштування > Потім пишіть змінити наступні речі:

 • Категорія публікації за замовчуванням: Встановіть тут свою категорію публікацій за замовчуванням. Щоразу, коли ви публікуєте статтю, вона буде показана в цій категорії за замовчуванням. Ви можете створювати різні категорії з Постів > Категорії.

Інших змін, необхідних для налаштування письма, не потрібно.

Параметри читання

Параметри читання

Перейдіть у Налаштування > Читаючи, потім змініть наступні речі:

 • Ваша домашня сторінка відображає: Якщо ви хочете показувати свої останні публікації в блозі на домашній сторінці свого веб-сайту, тоді виберіть “Ваші останні повідомлення”, а якщо ви хочете статичну домашню сторінку, то виберіть “Статична сторінка”. Тут ви повинні згадати домашню сторінку та сторінку блогу.
 • Сторінки блогу показують щонайбільше: Виберіть кількість публікацій, які потрібно відобразити на кожній сторінці блогу.
 • Для кожної статті у стрічці покажіть: Тут виберіть “Повний текст” “
 • Видимість пошукової системи: Зніміть цей прапорець, щоб веб-сайт міг почати індексувати в Google. Якщо ви поставили цей прапорець, ваш веб-сайт не буде індексовано в Google.

Налаштування дискусії

Налаштування дискусії

 • Налаштування статті за замовчуванням: Поставте лише пункт “Дозволити людям публікувати коментарі до нових статей”.
 • Інші налаштування коментарів: Перевірте наступні два варіанти:
  • Автор коментаря повинен заповнити ім’я та електронну пошту
  • Увімкніть глибокі потокові (вкладені) коментарі
 • Пишіть мені щоразу: Цей варіант полягає лише в тому, щоб отримувати сповіщення електронною поштою щоразу, коли ви отримуєте коментар до будь-якої публікації в блозі. Якщо ви хочете будь-який електронний лист, то поставте прапорець в обох полях, інакше залиште його порожнім.
 • Перед появою коментаря: Якщо ви хочете, щоб кожен коментар був модерований, поставте прапорець у першому полі. І якщо ви хочете, щоб автор коментарів міг прокоментувати та опублікувати його миттєво з помірністю, як тільки його перший коментар затверджено, тоді перевірте другий варіант.
 • Аватари: Якщо ви хочете показати аватари для свого профілю та інших авторів коментарів, тоді поставте прапорець. Якщо ви не хочете показувати, зніміть прапорець. Якщо встановлено прапорець, виберіть тип аватара, який ви хочете показати із заданих аватар. Він також включає Gravatars, які показуватимуть Gravatar кожної людини.

Постійні посилання

Постійні посилання

Перейдіть у Налаштування > Постійні посилання потім змінюють таке:

Існує багато різних структур URL-адрес для публікацій блогу. Але “Ім’я допису” найкраще для цілей SEO. Тому виберіть “Ім’я допису” та натисніть кнопку “Зберегти”.

Налаштування конфіденційності

Налаштування конфіденційності

Зберігати сторінку конфіденційності необхідно. Якщо ви вже створили сторінку конфіденційності, тоді виберіть її, інакше створіть нову сторінку конфіденційності, натиснувши кнопку «Створити нову сторінку».

Завантажте логотип та значок веб-сайту

Логотип веб-сайту та значок

Створіть логотип та піктограму веб-сайту. Значок повинен бути у форматі ICON, а зображення у форматі PNG. Стандартний розмір піктограми – 512 * 512 пікселів.

Встановіть тему WordPress

Використання найкращої теми WordPress необхідне для успіху в бізнесі, і це може бути досягнуто шляхом отримання найкращого досвіду користувача та SEO вашого веб-сайту.

Тут ви можете знайти найкращі теми WordPress, які можна встановити на своєму веб-сайті. Ці теми дуже швидко оптимізовані для SEO. Я рекомендую вам обрати одну з перших двох тем WordPress: Генезис та Астра.

Видаліть небажані теми WordPress

Видалити тему WordPress

Після встановлення вибраної теми видаліть небажані теми. Щоб видалити будь-яку тему WordPress, натисніть «Деталі теми», а потім натисніть «Видалити».

Видалити повідомлення за замовчуванням

Після встановлення WordPress перевірте свої публікації. Якщо ви знайшли вже опубліковані публікації на зразок “Hello World” або будь-які інші, видаліть їх.

Створіть про нас та зв’яжіться з нами на сторінках

Сторінки “Про нас” та “Контакти” необхідні для всіх веб-сайтів. Вони надають інформацію про веб-сайт вашого бізнесу та контактну інформацію. Вони також підвищують довіру відвідувачів вашого веб-сайту.

Встановіть рекомендовані плагіни WordPress

1. Акісмет проти спаму (Для блокування спам-коментарів):

Коли ви опублікуєте будь-яку публікацію, то через деякий час ви почнете отримувати багато коментарів до цих публікацій блогу. Більшість із них – це спам-коментарі. Щоб заблокувати ці спам-коментарі, ви можете використовувати плагін Akismet Anti Spam.

Цей плагін встановлений за замовчуванням WordPress, тому не потрібно його встановлювати. Ви повинні просто активувати його, отримавши ключ активації. Ви можете отримати його безкоштовно, зареєструвавшись на їхньому веб-сайті.

2. Плагін Yoast (Для SEO цілей):

Оптимізація пошукової системи необхідна для будь-якого веб-сайту, щоб добре оцінити результати пошуку Google. Yoast – один з найкращих плагінів SEO, який допоможе вам легко оптимізувати ваш веб-сайт та контент. Він також створює мапи сайту XML, так що вам не потрібно встановлювати жодного окремого плагіна для мапи сайту на веб-сайті.

3. Ракета WP (для кешування веб-сайтів):

Сьогодні веб-сайти з найшвидшим завантаженням добре оцінюються за результатами пошуку Google. WP Rocket, яка є одним з найкращих плагінів кешування, має безліч функцій, таких як кешування веб-сайтів, lazyload для зображень, оптимізація бази даних та багато іншого. Це зробить ваш веб-сайт супер швидшим, ніж ви думаєте. Тому я настійно рекомендую використовувати WP Rocket для покращення швидкості веб-сайту.

4. BackWPup (Для резервного копіювання веб-сайтів):

WordPress – це дуже безпечна платформа для створення веб-сайту. Однак у деяких випадках ваш веб-сайт може бути зламаний. У цьому випадку ви повинні мати резервну копію свого веб-сайту. Плагін BackWPup допоможе вам створити резервні копії баз даних вручну, коли вам це потрібно. Тож створюйте резервні копії бази веб-сайтів кожні кілька днів, використовуючи цей плагін.

5. Форми WP (Для контактних форм):

Якщо ви хочете, щоб відвідувачі вашого веб-сайту легко зв’язатися з вами, тоді вам потрібна контактна форма. Ви можете створити дуже зручну та просту форму контактів за допомогою плагіна WP Forms, який є одним з найкращих плагінів контактної форми.

Налаштування облікового запису Google Analytics

Встановивши все та внісши всі зміни, як було зазначено вище, тепер потрібно створити обліковий запис Google Analytics. У Google Analytics ви знайдете всі деталі відвідувачів вашого веб-сайту.

У Google Analytics ви можете перевірити активних користувачів у реальному часі на своєму веб-сайті, кількість відвідувань вашого веб-сайту в будь-який час, місцезнаходження відвідувачів та багато іншого. Ви можете створити обліковий запис Google Analytics з тут.

Налаштування облікового запису для веб-майстрів

Вебмайстер – це інструмент, який допоможе вам знайти рейтинг веб-сайту, покази, кліки, помилки, ручні штрафи, зручність використання мобільних пристроїв, зворотні посилання та багато іншого. За допомогою інструменту для веб-майстрів ви можете створити маркетингову стратегію свого веб-сайту, щоб зробити її кращою в майбутньому. Ви можете створити обліковий запис веб-майстра з тут.

Для більшої оптимізації вашого веб-сайту ви можете переглянути наші наступні статті:

 • Як приховати свою сторінку входу в WordPress
 • Як перенести сайт WordPress на нового хоста
 • 12 повинні мати плагіни WordPress для блогерів
 • 5 кращих плагінів безпеки WordPress
 • 5 найкращих плагінів для оптимізатора зображень
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map