Огляд WebHostingPad 2020 – доступний провайдер веб-хостингу

Для тих, хто володіє веб-сайтом, веб-хостинг є найважливішою частиною цього сайту, так як якщо хостингова компанія не надає час роботи, ви можете втратити клієнтів. Налаштування облікового запису хостингу повинно бути досить простим, щоб мирянин це міг робити без особливих клопотів.


Огляд WebHostingPad 2020

 • Перейдіть на офіційний веб-сайт WebHostingPad
 • Facebook
 • Twitter

WebHostingPad стверджує, що надає безпроблемні веб-хостингові рішення, і насправді це правильно в їхньому рядку тегів. Маючи велику кількість позитивних відгуків про цю компанію, ця компанія, що перебуває 10+ років, запропонувала дешеві та найвисокіші веб-хостингові рішення.

Компанія вважає, що клієнт повинен бути першочерговим пріоритетом, і його відданість клієнтам показує, що вони означають.

Плани хостингу та ціноутворення WebHostingPad

Спільний хостинг

Спільні плани хостингу для веб-хостингу

Якщо ви шукаєте найкраще рішення з найдешевшим веб-хостингом, щоб вимагати свого простору в Інтернеті, але не хочете витрачати сотні на це на рік, ці плани WebHostingPad порадують вас.

Міні-план електроживлення:

Це один з найбільш бажаних планів веб-хостингу для малого бізнесу, який не має великого трафіку і хоче створити невеликий веб-сайт своєї установи. Обраний вами платіжний цикл визначає суму, яку ви будете платити.

Найдешевші плани дають вам можливість платити лише 3 долари на місяць за веб-хостинг. Найкраще, що ціна ніколи не зміниться навіть при поновленні, і ви будете платити однакову ціну за кожен рахунок-фактура, незалежно від того, наскільки компанія збільшить ціну на інші пакети.

Відповідно до цього плану, ви отримаєте 5 Гб пам’яті, пропускну здатність 100 ГБ, 100 облікових записів електронної пошти та можливість розміщення до 2 доменів.

План живлення:

Із немерованим хостингом і пропускною здатністю це один з найкращих планів для початківців. Ви можете розмістити стільки веб-сайтів, скільки захочете, і ви отримаєте домен разом із пакетом.

Ви можете придбати цей план всього за $ 1,99 на місяць, якщо ви обрали 5-річний платіжний цикл.

План живлення плюс:

Якщо ви шукаєте швидшого відповіді сервера і хочете без додаткових витрат додати сертифікат SSL, це найкращий план для вас. Простір та пропускна здатність також залишаються без змін у цьому плані.

WordPress хостинг

Плани хостингу для веб-хостингу WordPress

WordPress – найвідоміша платформа управління контентом у всьому світі. Чи стане мільйонами сайтів, що використовують CMS, спеціальний план хостингу лише для веб-сайту, що базується на WordPress, стало пріоритетом для веб-хостинг-компаній.

WebHostingPad має три ексклюзивні плани для клієнтів, які хочуть розміщувати на своїх серверах блоги або веб-сайти на базі WordPress.

У всіх пакетах хостингу WordPress ви отримаєте специфічну підтримку WordPress, розширену безпеку, розроблену спеціально для WordPress та преміум-сервіси WordPress.

WP Basic:

Це найдешевший пакет, доступний для хостингу WordPress. Він найкраще підходить для початківців або для тих, хто щомісяця відвідує на своїх веб-сайтах менше 20 тис. Відвідувачів.

Ви можете розмістити до 5 доменів на наданому просторі. Найкраще, що WebHostingPad не контролює веб-простір та пропускну здатність за цим пакетом, що означає, що на вашому веб-сайті розміщені важкі файли, вам не стягуватимуться додатково.

При трирічному виставлення рахунку цей пакет коштуватиме вам всього 2,99 долара на місяць, тоді як при однорічному виставленням рахунків він коштує 4,99 дол..

WP Pro:

Розроблений для середнього бізнесу та веб-сайтів, цей пакет може підтримувати до 10 веб-сайтів. Швидкість сервера краща, і ви будете насолоджуватися додатковими функціями в рамках цього пакета, як сервіс преміум резервного копіювання.

WP Premium:

Це найпопулярніший пакет із WebHostingPad для хостингу WordPress. Під цим пакетом ви отримаєте некерований веб-простір та пропускну здатність.

Ви можете розмістити до 25 веб-сайтів в рамках цього пакету, що робить його ідеальним для тих, хто має кілька номерів веб-сайтів, які отримують високий трафік. Ви також отримаєте безкоштовний SSL з цим пакетом.

Weebly хостинг

Плани розміщення веб-хостингу

Weebly – один з найвідоміших розробників веб-сайтів у всьому світі, який тисячі користувачів використовують для створення веб-сайту без особливих знань про кодування..

Функція налаштування одним натисканням кнопки та функція побудови веб-перетягування перетягують їх полегшують користувачам за лічені хвилини створювати веб-сайти найвищої якості.

WebHostingPad пропонує ексклюзивні пакети хостингу для розміщення та створення веб-сайтів через Weebly. Є чотири пакети на вибір.

Простий:

Цей пакет призначений для малого бізнесу, який має до 5 сторінок. Він має брендинг Weebly, і компанія нічого не стягує за цей пакет.

Стартер:

Без обмеження кількості сторінок і без брендингу Weebly, цей пакет найкраще підходить для малого бізнесу, який хоче підняти свій бізнес на новий рівень. Щомісячний пакет починається від 9 доларів.

Про:

Цей пакет найкраще підходить для тих, хто хоче продемонструвати свою роботу. У цьому пакеті можна розмістити до 23 продуктів електронної комерції.

Бізнес:

Це найкращий пакет під Weebly хостинг. Все, від простору до кількох сторінок та продуктів електронної комерції, не має жодного значення. Ви також отримаєте управління запасами, калькулятор доставки, калькулятор податків, продаватимете цифрові продукти та введете купонні коди. Цей пакет коштуватиме вам 29 доларів на місяць.

Хостинг електронної пошти

Плани хостингу електронної пошти для веб-хостингу

Є багато компаній, які виділяють домени лише для електронних листів. Ці компанії не розміщують нічого у своїх доменах і використовують їх для взаємодії зі співробітниками чи клієнтами.

Більшість хостинг-компаній не надають спеціальний хостинг електронної пошти, і вам потрібно розмістити домен, щоб використовувати електронну пошту. З іншого боку, WebHostingPad не має таких обмежень. Ви можете вибрати два пакети.

Padmail:

Цей пакет надає 1 Гб пам’яті, на якому ви можете розміщувати необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Цей пакет найкраще підходить для компаній та приватних осіб, які не надсилають багато вкладень, а електронні листи мають невеликий розмір. Це обійдеться вам у 40 доларів на рік.

Padmail Plus:

Якщо у вас є велике підприємство і ви хочете розміщувати необмежену кількість облікових записів електронної пошти, це пакет для вас. Маючи 5 ГБ / 10 ГБ пам’яті та практично мінімальні обмеження на електронні листи на годину, цей пакет надасть вам послуги хостингу електронної пошти, які ви шукали..

VPS хостинг

Плани хостингу VPS з веб-хостингу

WebHostingPad – один з провідних постачальників хостингових послуг VPS. Для тих, хто має веб-сайти з високим трафіком та хочуть виділити ресурси для своїх веб-сайтів, хостинг VPS – найкращий варіант. Ви отримаєте виділені ресурси, найкращий догляд за клієнтами та швидку реакцію в рамках цих пакетів. Є 6 різних пакетів на вибір.

 • Новачок: Під цим пакетом ви отримаєте 20 ГБ пам’яті та пропускну здатність 100 ГБ разом із 1 ГБ пам’яті. Це обійдеться вам у 29,95 доларів на місяць.
 • Про: Маючи 80 Гб пам’яті та пропускну здатність 250 ГБ, ви можете насолоджуватися швидкою реакцією сервера на всіх своїх веб-сайтах.
 • Преміум: Пакет включає 160 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності на місяць. Він оснащений 4 ГБ пам’яті, що означає, що він може працювати з великим трафіком.
 • Супер: Маючи 200 ГБ пам’яті та 1,5 ТБ пропускної спроможності, цей пакет найкраще підходить для великих корпоративних веб-сайтів та веб-сайтів із високим трафіком.
 • Ультра: Під цим пакетом ви отримаєте 250 Гб пам’яті та 2 ТБ пропускної здатності з 6 ГБ пам’яті.
 • Керовано: Якщо ви шукаєте повністю керований VPS за доступною ціною, цей пакет зроблений для вас. Він включає в себе 300 Гб пам’яті та пропускну здатність 4 ТБ.

Швидкість та продуктивність

Компанія надає якісний веб-хостинг за доступною ціною. Маючи гарантію тривалості 99,99%, швидкість роботи серверів значно краща, ніж у конкурентів у подібному ціновому діапазоні.

Безпека

WebHostingPad забезпечує дешевий хостинг, але це не впливає на безпеку серверів. Він має дивовижну команду інженерів, яка постійно оновлює сервери та автоматизовану систему, щоб уникнути спаму, зловмисного програмного забезпечення та DDoS-атак.

Підтримка клієнтів

WebHostingPad відомий своєю швидкою реакцією на підтримку. Він активний і на платформах соціальних медіа, де ви отримуєте швидкі рішення ваших запитів. База знань на веб-сайті також має відповіді на більшість часто заданих питань.

Вони надають технічну підтримку 24/7/365 через телефонний дзвінок, електронну пошту та чат. Їх контактний номер підтримки є +1 847 346 1801.

Плюси і мінуси WebHostingPad

Плюси WebHostingPad

 • Один з найдешевших веб-хостинг-провайдерів.
 • Кілька пакетів на вибір відповідно до вимоги.
 • Швидкі та надійні сервери.
 • Центри обробки даних у кількох місцях.

Мінуси WebHostingPad

Деякі клієнти скаржилися на повільні сервери та затримку відповідей на запити. Були деякі випадки, коли сервери виходили з ладу без будь-якої можливості відновлення. Компанія, однак, покращила якість серверів та зменшила час реакції.

Знижки та пропозиції

Час від часу WebHostingPad надає знижки та купони для нових клієнтів. Якщо ви виставите рахунок протягом року або більше, ви також отримаєте знижки.

Отримайте WebHostingPad зараз!

Альтернативи WebHostingPad

WebHostingPad – доступний провайдер веб-хостингу з багатьма можливостями. Як альтернатива WebHostingPad, ви можете перейти на GreenGeeks, Hostinger, Hostwinds або iPage.

Висновок

Якщо ви шукаєте швидку та надійну веб-службу, але за доступною ціною, WebHostingPad – найкращий вибір для вас. Ви можете оновити облікові записи без зайвих клопотів, і в справжньому сенсі компанія стоїть на своєму логотипі безпроблемного хостингу.

Читайте також:

 • Огляд GreenGeeks 2020
 • Відгуки хостингу
 • Hostwinds Огляд хостингу
 • Огляд iPage 2020
Огляд WebHostingPad 2020
 • Швидкість та продуктивність

 • Підтримка клієнтів

 • Безпека

 • Ціноутворення

5

Підсумок

Якщо ви шукаєте надійну веб-службу за доступною ціною, тоді WebHostingPad найкраще підійде для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map