GreenGeeks İncelemesi: “Yeşil” iken, İyi mi?

GreenGeeks’in göründüğü kadar umut verici olup olmadığını belirlemek için, hizmetlerini aldık ve son bir yıl boyunca kullandık (ve hala kullanıyoruz). Bu süre zarfında performansın çeşitli yönlerini takip ettik. Bunlar, çalışma süresini ve ortalama yükleme süresini içerir.


Sonra tamamen tarafsız ve gerçek bir inceleme sağlamak için verilere yöneldik. Maliyet, müşteri destek deneyimi, temel özellikler, yükleme süresi ve gerçek zamanlı çalışma süresi verilerini kullanarak bu incelemeyi hazırladık.


Genel Değerlendirme

4.4 / 5

Özellikleri
9/10

Kullanıcı dostu
9/10

Fiyatlandırma
8/10

Destek
9/10

Güvenilirlik
9/10

GreenGeeks İndirimleri
Fiyatları Gör

uptime

% 99.98

Yükleme zamanı

361 ms

GreenGeeks en iyi çevre dostu mükemmel web hosting hizmetleri sunmak için bilinir. Şirket, kaliteden ödün vermeden yeşil operasyonlar sağlıyor. Aslında, birincil odak noktası yüksek teknoloji performansı.

Diğer ana bilgisayarlardan daha küçük olsalar da, kişisel ilgi vaat ediyorlar. Başlamak için ücretsiz bir alan adı sunarlar. Ardından, barındırma planlarına sınırsız sayıda yeni alan ekleyebilirsiniz. En büyük şey, tüm bunların çok makul bir fiyata / ayda mevcut olmasıdır!

Tam hizmet sahibi bir ev sahibi olan GreenGeeks, yüksek performans vaat ediyor. Bunun yanı sıra, müşterilere yardımcı olmak için yedekli SSD depolama ve bonus özellikleri de sunuyor. Bu ayrıntılı incelemede, bu web barındırma hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Ana Özellikler

 • Tek bir hesapta sınırsız SSD alanı ve alan adı
 • Let’s Encrypt SSL sertifikasına sahiptir
 • Ücretsiz yedekleme ve CDN entegrasyonu
 • Hızı artıran sunucu teknolojisi
 • PCI uyumluluğu mevcut
 • 30-gün para iade garantisi

Disk alanı
Sınırsız

Bant genişliği
Sınırsız

Para iade
30 gün

Ücretsiz Alan Adı
Evet

Ücretsiz SSL
Evet

Hosting Planları
greengeeks.com

GreenGeeks İncelemesi: Temel Bilgiler

GreenGeeks, Trey Gardner tarafından 2007 yılında kuruldu. Bundan önce, web barındırma sektöründe yer aldı. LA merkezli web barındırma hizmeti 35.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu web barındırma sanayi enerji çok kullanır bir sır değil. Sonuç olarak, büyük bir çevresel etkiye sahiptir. Bunu hafifletmek için GreenGeeks rüzgar enerjisi kredisi satın alır. Aslında, tükettikleri güç miktarını üç kez satın alırlar.

Greengeeks-arkaplan-info

Hosting sektöründe nispeten yeni olmasına rağmen, hizmetleri diğer birçok ev sahibine ciddi rekabet veriyor. En kaliteli hizmetlerin yanı sıra, uygun fiyatlarla güvenilir müşteri hizmeti de alırsınız.

Web Sitesi Barındırılan İstatistikler & TLD’ler

2007 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, GreenGeeks muazzam bir büyüme kaydetti. 14 hosting planıyla toplam 98.936 alan adına ev sahipliği yaptı. Bu alanlar arasında .info, .biz, .com, .org ve .net vb. Yer almaktadır. Genel olarak, aynı zamanda yıldan yıla% 2 büyüme yaşadı..

Greengeeks-etki-istatistik

Greengeeks-TLD'leri-istatistik

Performans, Çalışma Süresi & Yükleme zamanı

Bu inceleme için GreenGeeks’in barındırma hesabına kaydolduk. Sonra, kolay WordPress web sitesini kurduk. Varsayılan temayı kullanarak web sitemizi resimler ve medya dahil olmak üzere kukla verilerle doldurduk. Sonuç olarak, sitemiz gerçek bir ortalama WordPress web sitesi gibi çalıştı.

Performans Testi (Pingdom)

Tabii ki, herhangi bir sitenin başarısı için önemli bir unsurda hız. Bu nedenle, önce Pingdom’u kullanarak hızı test ettik. Gördüğünüz gibi, yükleme süresi bir saniyeden azdı, bu oldukça etkileyici.

Pingdom-Greengeeks

Sunucu Çalışma Süresi & Yükleme Süresi (Çalışma SüresiRobot)

Kolay WordPress web sitesi, ana bilgisayarın genel kullanılabilirliğini kontrol etmek için dakikada bir kez kontrol edildi. Başka bir deyişle, hem yanıt süreleri hem de kesinti süreleri test edilir. Gördüğünüz gibi, son 30 gün boyunca GreenGeeks sadece 1 kez düştü. Genel olarak, sunucuda% 99.97 çalışma süresi çok dikkat çekicidir.

Greengeeks-çalışma süresi

Dahası, hız da etkileyici. Grafiği okurken, GreenGeeks’in genellikle hızlı ve kararlı olduğu açıktır. Tepki süresi günün herhangi bir saatinde bir saniyeye bile ulaşmaz, bu da mükemmeldir. Güvenilirlik ve istikrarlı performans için bu doğru ana bilgisayar.

GreenGeeks Çalışma Süresi & Son 3 Ay Yükleme Süresi (Çalışma SüresiRobot)

Ay
Çalışma Süresi İstatistikleri
Yükleme Süresi İstatistikleri
Haziran 2019% 99.99380 ms
Mayıs 2019% 99.99371 ms
Nisan 2019% 99,97455 ms

Sunucu Yanıt Süresi (Bitcatcha)

Pingdom gibi araçlarla, temel olarak sitenizdeki verilerin nasıl yüklendiğini görürsünüz. Buna, düz metne kıyasla yüklenmesi daha uzun süren görüntüler de dahildir. Bu nedenle, sunucu yanıt süresi hakkında daha doğru okumalar için Bitcatcha’yı kullandık. Bu araçla veriyi yüklemeden sunucu yanıt süresini test etmek mümkündür.

Greengeeks-bitcatcha

Sonuçlardan görüldüğü gibi, ABD’deki GreenGeeks sunucuları sadece bir saniye içinde performans gösterdi. Diğer yerlerde, tepki süresi biraz daha yüksekti, ancak yine de bir saniyenin çok altında. Hedef kitleniz ABD merkezli ise, web siteniz çok fayda sağlayacaktır.

Hosting Planları ve Özellikleri

GreenGeeks, her büyüklükteki müşteriye hitap etmek için çeşitli hosting planlarına sahiptir. Paylaşılan, özel, bayi, VPS ve yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunarlar.

Barındırma Türü
# 1 Paket
# 2 Paket
# 3 Paket
# 4 Paket
Paylaşılan (Temel)2,95 $ / aylık5,95 $ / aylık11,95 $ / aylık
WordPress2,95 $ / aylık5,95 $ / aylık11,95 $ / aylık
VPS39,95 $ / aylık59,95 $ / aylık79,95 $ / aylık99,95 $ / aylık
Adanmış169 $ / aylık269 ​​$ / aylık319 $ / aylık439 $ / aylık

Paylaşılan Evsahipliği

Temelde üç planları var. Birincisi EcoSite Starter. Çok sayıda özelliğin yanı sıra, ücretsiz web sitesi taşıma hizmetini de içerir. Bu plan, trafiği az olan yeni bir siteye başlamak için idealdir. İkinci plan Ecosite Pro’dur. Daha fazla kaynak ve hız gerektiren büyüyen web siteleri için iyi bir seçenektir. Üçüncü plan Ecosite Premium. Yoğun web sitelerine sahip küçük ölçekli işletmeler için idealdir. Benzer şekilde, çevrimiçi mağazalar için de iyi bir seçenektir.

Ana Özellikler
Ecosite Başlangıç
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Başlangıç ​​Fiyatı$ 2.95 / mo$ 5.95 / mo$ 11.95 / ay
Yenileme ücreti$ 9.95 / mo$ 14.95 / ay$ 24.95 / ay
Web siteleriSınırsızSınırsızSınırsız
SSD Disk AlanıSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiUnmeteredUnmeteredUnmetered
E-posta hesaplarıSınırsızSınırsızSınırsız
Barındırılan AlanlarSınırsızSınırsızSınırsız
ÜCRETSİZ Alan Adları Dahil111
ÜCRETSİZ SSL Sertifikası

Greengeeks-paylaşımlı-paketleri

WordPress Barındırma

Adından da anlaşılacağı gibi, yönetilen WP barındırma ek özelliklere sahiptir. Bunlar özellikle WordPress için tasarlanmıştır. Üç plan da var. Birincisi, küçük bloglar veya web siteleri için Ecosite Starter. İkincisi, büyüyen web siteleri için Ecosite Pro’dur. Üçüncüsü, Ecosite Premium küçük işletmeler için.

Greengeeks-wordpress-paketleri

VPS Barındırma

Bu aslında paylaşılan WordPress barındırma sürümünün yükseltilmiş bir sürümüdür. CPanel ve SSL sertifikaları gibi harika özelliklerle birlikte gelir. Göç hizmetleri ve ücretsiz gece yedeklemeleri de bu plana dahildir. 5 farklı plan var. Her planın farklı RAM, SSD ve bant genişliği vardır. Böylece, kullanıcılar istedikleri kaynaklarla planı seçme seçeneğine sahiptir..

Greengeeks-VPS-paketleri

Özel Hosting

Özel hosting ile sunucunun tüm kaynaklarını elde edersiniz. GreenGeeks’e özel barındırma planları, sunucu sınıfı Intel işlemciler kullanır. Kullanılan donanım, bellek ve sabit sürücüler de yüksek kalitededir. Çeşitli fiyat noktalarında dört farklı sunucu bulunmaktadır. Fiyatlar ne kadar yüksek olursa, kaynaklar o kadar fazla olur.

Greengeeks-adanmış-paketleri

Bayi Barındırma

GreenGeeks ile% 100 beyaz etiket barındırma platformları elde edersiniz. Çok sayıda özelliğin yanı sıra, özel ad sunucularını da kullanabilirsiniz.

Greengeeks-bayi-paketleri

Ayrıntılı GreenGeeks Basic (Paylaşılan Plan)

GreenGeeks paylaşılan barındırma planı Ecosite Başlangıç, barındırma için optimize edilmiştir. Aslında, barındırma istemcilerinin% 99.9’unun istediği tüm özelliklere sahiptir. Aynı nedenle, müşterilere web sitesinden bu plana kaydolmaları için doğrudan bir yol sunuyorlar.

Planlar & Detaylı Fiyatlar

Temel planda yer alan özelliklere ve ödemeniz gereken fiyata bakalım. İhtiyaç duyanlar için iki yükseltme seçeneği de mevcuttur. Onlar Ecosite Pro ve Ecosite Premium plan.

Temel Pakete Neler Dahil?

Ecosite Starter (Temel Paket): Sınırsız disk alanı, e-posta hesapları ve bant genişliği içerir. Ayrıca, CloudFlare CDN ve bir SSL sertifikası ile birlikte gelir. Ayrıca, fiziksel bellek dahil 768MB. Plan 2,95 $ / ay’dan başlıyor ve yenileme fiyatları 9,95 $ / ay.

Ecosite Pro: Sınırsız disk alanı, e-posta hesapları ve bant genişliği içerir. Diğer özellikler arasında CloudFlare CDN, sınırsız MySQL veritabanı ve 1024 MB fiziksel bellek bulunmaktadır. Ayrıca bir SSL Sertifikası da dahildir. İlk kez kullananlar için plan 6,95 $ ‘dan başlar ve yenileme fiyatları 14,95 $’ dır..

Ecosite Premium: Ecosite Premium, diğer planlar gibi barındırılan sınırsız alan adı, e-posta hesabı, bant genişliği ve disk alanı da içerir. Ayrıca bir SSL sertifikası ve CloudFlare CDN içerir. Bu arada, dahil edilen fiziksel bellek 1500 MB’dir. Bu planın başlangıç ​​fiyatı 16,95 $. Yenileme fiyatı 24,95 $ / ay.

Ana Özellikler
Ecosite Başlangıç
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Başlangıç ​​Fiyatı$ 2.95 / mo$ 5.95 / mo$ 11.95 / ay
Yenileme ücreti$ 9.95 / mo$ 14.95 / ay$ 24.95 / ay
Web siteleriSınırsızSınırsızSınırsız
SSD Disk AlanıSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiUnmeteredUnmeteredUnmetered
E-posta hesaplarıSınırsızSınırsızSınırsız
Barındırılan AlanlarSınırsızSınırsızSınırsız
ÜCRETSİZ Alan Adları Dahil111
ÜCRETSİZ SSL Sertifikası
Premium Joker SSLEvet, Addon ileEvet, Addon ile
ÜCRETSİZ Site Oluşturucu
ÜCRETSİZ Web Sitesi Transferi
cPanel & Softaculous
Gece Yedekleri
MySQL VeritabanlarıSınırsızSınırsızSınırsız
Cloudflare CDN
VerimStandart2 KERE4X
PowerCacher Teknolojisi
Saatte E-posta100300500
PCI UyumluluğuEklentilerle EvetEklentilerle Evet
Para iade garantisi30 gün30 gün30 gün

Başlangıç ​​Fiyatları Tablosu

Paylaşılan bir temel barındırma planı için fiyatlandırma, süre arttıkça iskonto edilir. Dolayısıyla, aylık (yenileme) aylık oran 9,95 $ / ay iken, daha uzun bir plan seçerseniz bu artış artar. Bu nedenle, yeni müşteriler için 12 aylık bir planın maliyeti 4,95 $ ve 24 aylık bir dönem için 3,95 $ / ay’dır. Benzer şekilde, 36 aylık vade 2,95 ABD doları / ay tutar.

Ödeme Süresi / Planı
(yalnızca yeni kullanıcılar için)
Ecosite Başlangıç
Ecosite Pro
Ecosite Premium
1 ay$ 9.95 / mo$ 14.95 / ay$ 24.95 / ay
12 ay$ 4.95 / mo7,95 $ / ay$ 13.95 / ay
24 ay3,95 $ / ay$ 6.95 / mo$ 12.95 / ay
36 ay$ 2.95 / mo$ 5.95 / mo$ 11.95 / ay

Greengeeks-paylaşımlı-paketleri

Yenileme Fiyatları

İlk kayıt süresinden sonra, temel planları aylık 9,95 ABD doları olarak yenilenir. Bu arada, Ecosite Pro ayda 14,95 $ ile yenileniyor. Benzer şekilde, Ecosite Premium için yenileme fiyatı 24,95 $ / ay.

Ayrıntılı Ana Özellikler

Bu web sunucusunun sunduğu bazı ana özelliklere daha yakından bakalım. Bu özellikleri bilmek bu sizin için en uygun web barındırma olup olmadığını belirlemek için gereklidir.

Alan adı & E-posta

Yeni bir alan adına kaydolmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Benzer şekilde, mevcut bir alan adını farklı bir kayıt kuruluşundan aktarmak ücretsizdir. Ayrıca, GreenGeeks hizmetlerini kullandığınız sürece alan adını yenilemeye devam eder. Diğer ev sahiplerinin genellikle yalnızca bir yıl boyunca ücretsiz alan adı sunduğunu unutmayın. Ev sahibi ayrıca planlarında sınırsız e-posta hesabı sunuyor.

Greengeeks-alan-adları

Web Alanı & Bant genişliği

Paylaşılan barındırma planı, SSD web alanının yanı sıra sınırsız bant genişliği ile birlikte gelir. Yani, boşluk söz konusu olduğunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

WordPress Tek Tıklamayla Kurulum

Ana makine, tek tıklamayla yükleme aracını içerir. Böylece, 150’den fazla kuruluma hazır uygulamaya erişebilirsiniz. Bu tür tek tıklamayla kurulum uygulamaları ayrıca WordPress’i içerir.

Geçiş Hizmeti

Mevcut bir web sitesi için GreenGeeks ücretsiz taşıma hizmetleri sunmaktadır. Yani, herhangi bir problem yaşamayacaksın. Aslında, hizmetlerin kullanımı da kolaydır. Teknoloji konusunda bilgili olmayanlar için ücretsiz site transferi harika. Web barındırma geçişi oldukça kolay hale getirir. Dahası, GreenGeeks uzmanları transferi profesyonel bir şekilde ele alıyor. Yani, büyük kesinti süreleri için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Web Sitesi Oluşturucu

GreenGeeks, Sitepad’i web sitesi oluşturucusu olarak sunar. Ortalama olanlardan biraz daha zor olan bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusudur. Bununla birlikte, onu kullanmak için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur. Ayrıca, ortalama web sitesi üreticilerinden daha kapsamlıdır. Ayrıca önceden tasarlanmış 300’den fazla şablon içerir. Ayrıca, bunları değiştirmek için çok sayıda widget da dahil edilmiştir. Temel plan ayda 2,95 dolardan başlıyor. Sitepad, kontrol paneline entegre edilmiş üçüncü taraf bir web sitesi düzenleyicisidir. Bu nedenle, orijinal geliştiriciler oluşturucuyu yeni araçlar ve teknoloji ile güncellemeye devam ediyor.

Greengeeks-website-oluşturucu

Diğer özellikler

Ücretsiz CDN entegrasyonu gibi mükemmel performans sağlayan birçok özellik daha vardır. Ayrıca, tüm sunucular SSD Raid-10 yerel dizilerde ve dört çekirdekli işlemcilerde çalışır. Böylece, kullanıcılar güvenilirlik ve hızlı web sitesi performans zevk. Ayrıca, veri merkezleri sınırlı erişim altındadır. Elektrik kesintilerinde UPS sistemlerinde de kullanılır.

Alan Adı Gizliliğini Koruma

Özel bilgilerinizin herkese açık olarak görüntülenmesini gizlemek için alan gizliliği koruması gereklidir. Verileriniz global veritabanında görüntüleniyorsa, veri madencileri ve spam gönderenler sizi dolandırıcılık ve reklamlarla bombalar. Alan adı gizliliği koruması kişisel bilgilerinizi alır ve herkese açık olarak korur. Sonuç olarak, halk sadece anonim bilgileri görecek.

GreenGeeks bu hizmeti yıllık 9,95 ABD doları karşılığında sunmaktadır. Alan adı kaydınızdan sonra veya hatta satın alabilirsiniz..

SSL Sertifikası

Kullanıcıların hoşlandığı bir özellik, ücretsiz Wildcard SSL sertifikasıdır. Bu sertifika, çok sayıda alt alan adını güvenli hale getirmenize olanak tanır. Başka bir deyişle, ana alan adınızda ayarlanır. Buna karşılık, tüm alt alanları da SSL korumalı olacak.

SiteLock Güvenliği

SiteLock, mevcut güvenlik açıklarını belirlemek için web sitesini günlük olarak tarar. Ayrıca, web sitelerini e-posta kara listesi, virüsler ve siteler arası komut dosyası oluşturma gibi farklı tehditlere karşı korur. SiteLock taraması tamamlandığında bir rapor verir. Bu rapor, incelenmeye değer öğeler için tavsiyeler içerir. Bu hizmet sayesinde yazılımınızı güvenli ve güncel tutabilirsiniz.

GreenGeeks dört SiteLock planı sunuyor. Her birinin kendi fiyatı ve özellikleri vardır. Temel plan aylık 1,25 ABD dolarından başlarken, işletme planı aylık 14,99 ABD dolarıdır..

Özel IP

Özel IP’ler müşterinin barındırma hesabına atanır. Ana makine, özel IP’yi bir eklenti olarak sunar. Bir IP adresi için yılda 48 $ ödemeniz gerekecektir.

Yedekler

Kötü şeylerin meydana gelmesi durumunda daima hazırlıklı olunmalıdır. Bu nedenle, ev sahibi SSH erişimi dışında ücretsiz gecelik yedeklemeler sunar. Her gece, büyük bir aksilikten kaçınmak için tüm verileriniz yedeklenir. Ayrıca, kullanıcılar ücretsiz olarak ayda bir geri yükleme alırlar. Herhangi bir ek restorasyon için ücret alınacaktır.

Herhangi bir veri kaybının olmamasını sağlamak için, ana bilgisayarın tam cPmove yedeklemelerini seçebilirsiniz. Bunlar size 5 $ / cPanel hesabına mal olacak.

Diğer Güvenlik Özellikleri

Şirket, ek önlemler aldığı güvenliği sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. SSL güvenli sunucu ve gerçek zamanlı güvenlik taraması gibi özellikler sunar. Spam Suikastçı koruması ve otomatik kaba kuvvet tespiti de dahildir.

Sunucu Konumu

Üç sunucu konumu vardır. Bunlar Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Kanada’dır. Doğru sunucu konumunun seçilmesinin sitenizin SEO’su üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Ayrıca, yakınınızdaki bir sunucuyu seçmek daha yüksek hızlar demektir. Ayrıca, her veri merkezinin birçok özelliği vardır. Örneğin, anahtar kart ve biyometrik güvenlik sistemini içerir. Bunun yanı sıra, raf seviyesi kilitleme mekanizması da dahildir. Ayrıca otomatik sıcaklık ve iklim kontrol sistemi de kurulmuştur. Böylece tesis genelinde sıcaklık, aksaklıkları önlemek için kontrol edilir..

Kullanım kolaylığı

GreenGeeks oldukça başlangıç ​​dostudur. Bunun bir nedeni kullanım kolaylığıdır. Bu hizmetlerde yer alan ve onları kullanıcı dostu hale getiren özellikleri görelim!

Kaydolma Kolaylığı

Hesap yöneticisi portalı hafif ve modern bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda oldukça işlevseldir. Dolayısıyla, kullanıcıların kaydolurken herhangi bir sorun yaşamazlar. Benzer şekilde, kolayca bir alan adı kaydedebilir veya fatura bilgilerini ayarlayabilir.

greengeeks kayıt kolaylığı

Ödeme metodları

Herhangi bir ödeme seçeneği mevcut değildir. Kullanıcılar PayPal, Bitcoin veya banka havaleleri ile ödeme yapamaz. Ödeme sadece kredi kartları ile mümkündür.

Greengeeks ödemeler

Kontrol Paneli ve Pano Deneyimi

Diğer birçok Linux tabanlı barındırma sağlayıcısı gibi, GreenGeeks de birincil kontrol paneli olarak cPanel’i sunuyor. İki komut dosyası yükleyicisi içerir; Softaculous ve Fantastico. Bu tür araçlarla WordPress gibi ünlü üçüncü taraf bloglama platformlarını kolayca yükleyebilirsiniz. Benzer şekilde, Drupal gibi içerik yönetim sistemlerini de kurabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri (Destek)

Müşteri desteği çok dikkat çekici olmasa da, yine de oldukça iyi. Destek için aşağıdaki kanallar mevcuttur:

Canlı sohbet

Müşteri destek temsilcilerine yıl boyunca 7/24 canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir.

Biletler

Etkin bir e-posta biletleme sistemi de kurulmuştur. E-posta yoluyla iletişime geçtiğinizde yalnızca 15-20 dakika beklemeniz gerektiğini iddia ediyorlar.

Telefon

Telefon desteği mesai saatleri içinde de verilmektedir. Bunlar hafta içi 09: 00-12: 00 (EST) saatleri arasındadır. Hafta sonları ise, saat 9:00 – 20:00 EST.

Eğitim Kaynakları (Bilgi Tabanı)

Müşteri desteğini farklı kılan, hızlı DIY yardımı için bilgi tabanıdır. Hemen hemen tüm sorularınıza cevap veren çeşitli kategoriler vardır. Bu kaynaklar sadece son derece ayrıntılı değil, aynı zamanda oldukça yararlıdır. Ayrıca, hızlı erişim için sorununuzla ilgili bir kelime girmek için arama çubuğunu da kullanabilirsiniz. Dolayısıyla, canlı sohbet özelliği kullanılamasa bile yine de yardım alabilirsiniz. Bilgi tabanı birçok temel eğitici yazı ile desteklenmektedir..

a2-hosting-bilgi-tabanı

Para İade Garantisi (Geri Ödeme Politikası)

Şirket 30 günlük para iade garantisi sunuyor. İlk 30 gün içinde bir sorununuz varsa, geri ödeme isteyebilirsiniz. Soru sorulmayacak.

Ancak, geri ödemelerinize dahil edilmeyecek bazı şeyler vardır. Bunlar, alan adı kayıt ücretlerini, kurulum ücretlerini ve eklenti maliyetlerinin maliyetini içerir.

GreenGeeks Kim En İyi?

 • Sürdürülebilirlik ile birlikte öncelik, mükemmel destek ve iyi değere odaklanan müşteriler.
 • Tüm uygulamalarının çevre dostu kalmasını sağlamak isteyen işletmeler.
 • Küçük işletme sahipleri için en uygun seçeneklerden biri.
 • Güvenilirlik, rekabet gücü ve sunucu performansı için mükemmel seçim.
 • Web sitesi oluşturma hakkında daha az teknik bilgiye sahip kullanıcılar.

Artıları
EKSİLERİ

 • Uygun fiyata zengin özellikli web barındırma hizmeti.
 • Para iade garantisi ile gelir.
 • HTTP / 2 ve SSD’ler nedeniyle hızlı sunucular.
 • Çeşitli müşteri hizmetleri seçenekleri.
 • Fiyatlandırma biraz yanıltıcı.

GreenGeeks’i Öneririz?

Fiyatlandırmayı ve planlarında yer alan özellikleri göz önünde bulundurarak, GreenGeeks’i öneriyoruz. Dahası, tüm kullanıcılara kişisel ilgi gösterme yeteneği onu daha da iyi hale getirir. Sorun olması durumunda, çok fazla kayıpla karşılaşmazsınız. Bunun yerine, uzmanlar her şeyi profesyonel olarak ele alacaktır. Ayrıca, hizmetleri yeşildir, böylece iklimin korunmasına yardımcı olur. Genel olarak, performans, hız ve güvenilirlik onu iyi bir seçim haline getirir.

Bu ayrıntılı incelemenin bilinçli bir karara varmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? GreenGeeks ile deneyiminiz var mı? Bilmemize izin ver!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map