Тенденції SEO до 2020 року: 5 прогнозів, які потрібно підготувати

Оптимізація пошукових систем (SEO) – це душа і серце розширення веб-сайту до найвищого рівня успіху. Однак динамізм SEO часом ускладнює дотримання. 2019 рік був чудовим для SEO. Нові тенденції, інструменти та оновлення регулярно заполонили галузь.


Пошукова оптимізація

З нетерпінням чекаючи наступного року, фахівці галузі вже працювали над впровадженням проекту останні тенденції SEO на 2020 рік. Якщо ви хочете дізнатися більше про тенденції та методи SEO, то тут було викладено кілька таких же. Отже, прискоріть темп та будьте готові прийняти ці тенденції для кращої роботи вашого веб-сайту та, зрештою, вашого бізнесу.

Також читайте Безкоштовні інструменти SEO кожен експерт використовує.

Тенденція №1: Використання оптимізації голосового пошуку

Оптимізація голосового пошуку

Хоча це обов’язково SEO тактика, яка їхала високо у 2019 році, вона також поширюється і на Новий рік. Чому? Оптимізація голосового пошуку не тільки легко доступна для всіх, але також є модною. За допомогою Google Assistant, Siri та Alexa, щоб зробити наше повсякденне життя більш комфортним, люди вибирають голосовий пошук у значній кількості.

Протягом останніх кількох років було проведено різноманітні дослідження, і було з’ясовано, що понад 61% людей отримують комфорт за допомогою голосового пошуку, особливо на своїх мобільних пристроях. Хоча 17% населення досі не знайомі з використанням цієї технології, лише 14% не зручно користуватися нею.

Інше дослідження виявило, що 55% підлітків та 41% дорослих щодня користуються голосовими пошуками. Що стосується бізнесу, то більше 46% компаній використовують оптимізацію голосового пошуку для пошуку інших місцевих підприємств.

Щоб забезпечити належне використання оптимізації голосового пошуку, вам потрібно оптимізувати локальний пошук. Вставка географічних націлених ключових слів допомагає створити більш лояльну та надійну клієнтську базу.

Для вищого рейтингу за запитами голосового пошуку потрібно зробити свій веб-сайт мобільним і адекватним інтеграцією з технологією голосового пошуку. Google завжди оптимізує веб-сайти, зручні для мобільних пристроїв.

Класний факт:

 • До 2020 року 50% усіх пошукових запитів здійснюватимуться голосом

Тренд №2: Розробка якісного контенту

Ви, безсумнівно, чули про фразу “Зміст – це король”! Але чи знаєте ви, чому так багато акцент робиться саме на ньому? Причина проста – люди читають блоги, щоб отримати відповіді, які додають цінності їхньому життю і по суті вирішують їх проблеми. Таким чином, необхідність розробки якісного контенту, який залучає читачів, є необхідним.

Розробка якісного контенту

Хороший вміст приносить більше читачів на ваші веб-сайти і дає їм змогу трохи довше триматися. Це, у свою чергу, покращує вашу SEO-ефективність.

Однак, щоб залучити більше читачів, важливо створити якісний контент. Ваша аудиторія повинна мати можливість зв’язатися з брендом, а ваші блоги слугують ідеальним засобом. Ви також повинні зосередитись на написанні контенту довгих форм, принаймні 1840 слів, оскільки це найкраще працює в пошукових системах. Вміст довгострокової форми не тільки привабливіший, але і адекватний у плані SEO.

Якісний контент довгої форми має більш високі шанси на рейтинг у пошукових системах. Крім того, вони отримують більше акцій у соціальних мережах, ніж більш короткі версії. Крім того, блоги, що містять візуальні зображення, такі як інфографіка, відеоролики та зображення, також краще стосуються SEO. Формуйте вміст, ґрунтуючись на персональному вмісті покупця та подорожей.

Таким чином, зосередження на розробці якісного контенту довгих форм стане однією із тенденцій, на які слід звернути увагу експертів SEO у 2020 році.

Класний факт:

 • 84% клієнтів / клієнтів шукають брендів, які виробляють навчальний та захоплюючий контент

Читайте також:

 • Інструменти для ведення блогів для всіх, хто потребує 2020 року
 • 4 прості кроки, щоб придумати нові ідеї контенту від ваших конкурентів

Тенденція №3: Націлювання на високий рейтинг знімків

Націлений на високоякісний знімок

Останнім часом, якщо ви шукаєте певне ключове слово в Google, велика ймовірність, що вам буде показаний фрагмент веб-сайту, що займає найвищий рейтинг, для того самого ключового слова. Замість того, щоб просто показувати сайт №1, Google почав показувати популярні біти. Маркетологи називають це місце “нульовою позицією”.

Експерти з SEO зараз прагнуть скласти рейтинг за допомогою конкретних ключових слів, тому заробляйте пропонований фрагмент на першій сторінці Google.

Однак, щоб отримати популярний фрагмент вгорі сторінки, вам потрібно зробити свою SEO-гру.

Дослідження показало, що представлені фрагменти відображаються для вмісту, що входить у топ-10 результатів. Більш ретельно, 90,1% представлених творів взяті з вмісту, що займає місце в топ-5 позицій. Таким чином, необхідно використовувати правильні методи SEO та створити висококласний та цінний контент.

Інше дослідження, проведене компанією SEMrush, показало, що з 6,9 мільйонів фрагментів і майже 80 мільйонів ключових слів лише 7% з них були загальними. 41,59% ключових слів включають запитання, а фрагменти рейтингу містять відповідь на те саме. Використання ключових слів питання збільшує шанси отримати представлені фрагменти на 480%. Отже, використання правильних ключових слів та створення потрібного вмісту також може допомогти вам заробити фрагмент.

Заробіть популярний фрагмент

Ще одним трюком, щоб заробити фрагмент, було б організувати вміст за допомогою тегів H2 та H3 (підзаголовки). Використання чисел та куль дозволяє вмісту виглядати форматованим та більш презентабельним.

Пропоновані фрагменти – простий, але ефективний спосіб посилити SEO.

Класний факт:

 • На веб-сайтах, які отримали популярний фрагмент, спостерігається збільшення коефіцієнтів кліків (CTR) на 516%

Тенденція №4: Вкорінення штучного інтелекту

Вкорінення для штучного інтелекту

Останні кілька років спостерігалося посилене використання штучного інтелекту (AI), який став кращим і доступнішим. За допомогою чатів і помічників AI, використовуючи їх для зростання вашого веб-сайту, можна отримати позитивні результати. Chatbots та AI можуть дозволити вашій компанії зв’язуватися з іншими користувачами навіть після офіційного робочого часу, таким чином, збільшуючи охоплення вашого бренду.

Послуга чатів для робочого дня 24 × 7 дозволяє компаніям швидко отримувати відповіді на електронні листи або запити, що надходять від клієнтів у непарні години, без необхідності будь-якої допомоги людини. Це підтверджує лише використання чатів та AI. Крім того, встановлення чатів та AI є економічно вигідним і надалі дозволяє зменшити тиск на працівників.

Представляючи чат-боти та AI на веб-сайті вашого бренду, ви зробите весь процес більш автоматизованим, надаючи користувачам правильний посібник для навігації по сайту в потрібний час. Інтерфейс і чати також можуть спрямовувати відвідувачів на шляху покупця, що призводить до більшої кількості конверсій.

Таким чином, ви маєте викорінити штучний інтелект та інтегрувати те саме зі своїми SEO-методами у Новий рік.

Класний факт:

 • 72% керівників бізнесу вважають, що штучний інтелект є перевагою для більшості підприємств

Тенденція №5: Розуміння RankBrain

Наголос на RankBrain стане однією з провідних тенденцій SEO на 2020 рік. RankBrain – це основний алгоритм, який використовує Google, і фокусується на тому, щоб краще обслуговувати користувачів із цільовими результатами пошуку. У 2015 році чиновники Google виявили, що RankBrain є третім найважливішим показником рейтингу.

Розуміння RankBrain

Люди часто використовують складні запити з довгими хвостами в Google. RankBrain інтерпретує ці запити та перекладає їх для оптимізації результатів пошуку. Він аналізує непоєднані питання, щоб знайти схожість між собою, що сприяє подальшому розумінню складних пошуків і знаходить пов’язані теми.

RankBrain вже розумний, і чим більше даних він збирає, тим швидше стає в наданні пошукових намірів.

Зазвичай він аналізує синоніми та споріднені терміни з оригінального пошукового запиту та ретельно вивчає інші сторінки з пов’язаними словами. Це дозволяє їй забезпечити людину високооптимізованими результатами.

Потім алгоритм аналізує хороші результати, використовуючи такі фактори, як низький коефіцієнт відмов, більш тривалий термін затримки та більш високі показники кліків, щоб додатково звузити пошукові наміри.

Це причина, чому розуміння RankBrain та використання його на вашу користь є життєво важливим для хорошого SEO. Таким чином, доцільні фахівці з SEO оптимізують метаописи для кожної веб-сторінки та роблять її більш привабливою, що збільшує кількість кліків, підвищуючи рейтинг сторінки натомість.

Іншим способом використання RankBrain на вашу користь буде підвищення зручності використання сторінки та покращення користувацької роботи. Чим більше часу вони витратили на вашу сторінку, тим більше шансів на те, що вас визнає RankBrain.

Класний факт:

 • Щодня Google отримує близько 3 мільярдів пошукових запитів, з яких 15% пошукових запитів є новими для RankBrain

Узагальнити

Тенденції SEO, на які слід звернути увагу до 2020 року, включають:

 • Використання оптимізації голосового пошуку
 • Розробка якісного контенту
 • Прагнемо до пропонованих фрагментів у Google
 • Використовуючи Штучний інтелект для досягнення подальшого досягнення
 • Розуміння та використання алгоритму RankBrain

Будучи важливим аспектом для веб-сайтів, який можна помітити, SEO є динамічним і постійно розвивається. Таким чином, щоб залишатися актуальними, важливо бути в курсі всіх цих змін. Тенденції SEO в 2020 році, по суті, є продовженням того, що було в цьому році. Однак, оскільки щодня оновлюється більше оновлень, ви також повинні оновити себе.

Просто пам’ятайте про зазначені вище тенденції, і ви зможете легко вирізати майбутнє SEO та, зрештою, свого бізнесу.

Читайте також:

 • Найкращі плагіни SEO для веб-сайтів WordPress
 • Найкраще програмне забезпечення для аналізу SEO для вашого веб-сайту
 • Як прискорити процес індексації веб-сайту?
 • 30 помилок SEO, які можуть убити рейтинг вашого веб-сайту у 2020 році
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map