Отримайте тонни трафіку для свого блогу WP із ключовими словами long-хвоста

Ви намагаєтеся оцінити свій блог WordPress за ключовими словами з високою конкуренцією? Чи ваші конкуренти також намагаються вийти за них? Це може бути важко … Я маю на увазі виграти цю битву.


Знаєте, у мене є чудове рішення для вас, ключові слова з довгим хвостом. Чому ви повинні слухати мої поради? Оскільки ключові слова з довгими хвостами можуть залучати тонну трафіку з високою конверсією на ваш блог WordPress та різко збільшити дохід для вашого бізнесу..

Нижче ви можете побачити графік цього року, який демонструє швидке збільшення органічного трафіку до Блог Ahrefs.

зростаючий органічний рух

Чому це відбувається? Це не справа удачі. Ми просто активно використовуємо стратегії дослідження ключових слів, і я готовий поділитися ними з вами.

Отже, у цій статті я поясню, як скористатись ключовими словами з довгими хвостами та отримати сумки пошукового трафіку, які я вам обіцяв на початку цієї публікації в блозі. До речі, ніяких великих зусиль не потрібно.

Гаразд, дозвольте мені розповісти, що таке ключові слова з довгим хвостом, і чому ви повинні їх дбати.

Визначення ключових слів із довгим хвостом

Простими словами, ключові слова з довгим хвостом – це непопулярні пошукові запити чи низький обсяг. Вони сильно зосереджені і, як правило, перетворюють надзвичайно добре.

Я повернусь до питання, чому ці ключові слова називаються “довгими хвостами” трохи пізніше.

Ми проаналізували 1,9 мільярда ключових слів у американській базі даних Ahrefs і з подивом виявили, що 92,42% з них отримують десять пошукових запитів на місяць або навіть менше.

Погляньте на графік нижче. Ви бачите бузковий «хвіст»? Він візуалізує непопулярні запити. Я впевнений, що зараз ви розумієте, чому менш популярні ключові слова називаються ключовими словами з довгим хвостом.

Це відбувається тому, що вони потрапляють на дуже довгий хвіст графіка пошукового запиту.

графік попиту на пошук

Ключові слова з довгим хвостом не мають нічого спільного з кількістю слів. Тобто, короткі пошукові запити можуть бути ключовими словами «з довгим хвостом», а довгі запити – «головними».

Наприклад:

Робота з цифрового маркетингу і курси цифрового маркетингу є “головними” ключовими словами, в той час am254 і анімакрак – це довгі хвости.

Ти зацікавлений? Хочете знати, як знайти ключові слова з довгими хвостами та отримати величезний трафік від них? Просто йдіть за мною далі.

Ключові слова з довгим хвостом – як їх знайти

Почнемо з найпростішого способу. Візьміть широку тему і почніть вводити її в Google. Чи бачите ви ці пропозиції щодо автозаповнення Google?

Як знайти ключові слова з довгим хвостом

Це більш конкретні та менш популярні пошуки, які можуть бути пов’язані із загальною темою, яку ви шукаєте.

Установіть прапорець “Люди також запитують”.

Люди також просять

І не забувайте про область “Пошукові запити” внизу результатів пошуку.

Пошукові запити, пов'язані з

Результати, представлені в розділі, дають деяке уявлення про інші менш популярні, але більш конкретні пошуки людей, які проводяться навколо цієї теми.

Однак я мушу вас попередити, що збирати ці ключові слова з Google вручну може бути досить трудомістким. Тож, можливо, було б розумним рішенням використовувати професійний інструмент дослідження ключових слів, щоб знайти тисячі приємних ключових слів із довгим хвостом за лічені секунди..

я використовую Провідник ключових слів Арефса з метою. Це природно, як я працюю в компанії, але ви можете використовувати будь-який маркетинговий інструмент на свій вибір.

Зазвичай процес спрощується до таких дій:

 • Я вводжу ключове ключове слово
 • Виберіть необхідний звіт
 • Застосуйте фільтр гучності, оскільки я хочу знайти ключові слова з низьким обсягом пошуку у своїй ніші

Якщо я шукаю більш конкретні запити, але не загальні, я також можу використовувати фільтр підрахунку слів, щоб знайти ключові слова з довгим хвостом, що складаються з багатьох слів.

Провідник ключових слів також пропонує звіт про запитання. Ці типи запитів, ймовірно, будуть “непопулярними та специфічними”, читайте запити з довгими хвостами.

Якщо ви віддаєте перевагу обмеженням бюджету та використовуєте переважно безкоштовні інструменти, спробуйте Відповідь громадськості. Це робить щось подібне.

Є ще один ефективний спосіб виявити перспективні ключові слова з довгим хвостом у вашій ніші / галузі. Ви можете переглядати ключові слова, за якими зараз ваші конкуренти.

Знову я це роблю в Ahrefs, але ви можете це зробити в улюбленому маркетинговому інструменті.

Я просто ввожу домен конкурента в Провідник сайту Ahrefs, переходжу до звіту “Органічні ключові слова”, а потім фільтрую ключові слова з низьким обсягом пошуку..

Побічна примітка: Це дуже інформативне відео про те, як зробити дослідження ключових слів у 2020 році.

Я не впевнений, що ви розглядали такий підхід, щоб знайти ключові слова з довгим хвостом для вмісту, який ви розміщуєте у своєму WP-блозі.

Але це ще не все. Я можу скласти ще кілька методів, щоб знайти речі, які люди вашої галузі можуть шукати в Google:

 • Крок до взуття своїх клієнтів Якою мовою вони користуватимуться та як формулювати запити під час пошуку ваших товарів чи послуг?
 • Немає кращого способу з’ясувати, які слова, фрази та мову використовують ваші клієнти, ніж розмовляти з ними. Поговоріть із клієнтами.
 • Дивіться теми в інтернет-спільнотах Відвідайте галузеві форуми, щоб побачити, які запитання задають ваші клієнти та як вони їх формулюють. Перевірка груп Facebook та інших платформ соціальних мереж також не зашкодить.

Як отримати купу пошукового трафіку з ключових слів із довгим хвостом

Простіше класифікувати за довгим хвостом, ніж за “головними” ключовими словами.

Наприклад, деякі ключові слова з довгим хвостом на верхній сторінці рейтингу можуть мати приблизно 2500 запитів щомісяця.

Крім того, більшість найпопулярніших сторінок матимуть менше 20 доменів, що посилаються, а це означає, що якщо ви створили сторінку на цю тему і створили кілька посилань на неї, ви могли б розраховувати досить легко потрапити в топ-10..

Якщо порівнювати уявний довгий хвіст, про який ми говорили вище, якийсь популярний термін «головний», який, скажімо, складає приблизно 100 000 пошукових запитів щомісяця, і всі рейтинги найвищих рейтингів для нього мають багато зворотних посилань, ваші шанси на перевершення їх усіх стає жалюгідним.

Це означає, що за ключовими словами з довгими хвостами простіше оцінити та отримати трафік.

Однак ви можете потрапити в таку ситуацію:

У вас є кілька ключових слів, які мають аналогічні пошуки щомісяця. Чи означає це, що оцінити їх можна буде легко?

Відповідь – ні.

Спершу подивіться на перші рейтингові сторінки. Одне з ваших ключових слів може виявитися дуже конкурентоспроможним. Хочете знати, чому?

Це відбувається, коли пошуковий запит не містить власної унікальної теми та підпадає під більш широку тему.

Дозвольте пояснити явище. Коли різні люди шукають одне і те саме, Google це розуміє і займає майже однаковий набір сторінок для всіх цих запитів із довгим хвостом..

Тут ми можемо дійти висновку – у кожної теми є своя “крива пошуку попиту”.

Якщо ви створите “криву попиту на пошук” для своїх ключових слів із довгим хвостом, ви побачите, що хоча існує декілька термінів “голова”, є також дуже довгий хвіст, який складається з тисяч ключових слів з низьким обсягом. Все це є частинами однієї великої теми.

Але про це вам не потрібно хвилюватися, якщо ви вибирали правильні ключові слова з низьким обсягом пошуку.

До вас

Ви знаєте, я великий шанувальник довгохвостих ключових слів, і ця стаття – лише вістря айсберга, що розкриває дивовижні можливості SEO для довгих хвостів для WP-блогів, а також будь-яких інших ресурсів, що мають певний вміст у них, що вимагає просування та високий рейтинг у пошукових системах.

Якщо ви також є євангелістом ключових слів із довгим хвостом, будь ласка, залиште мені рядок у коментарях. Якщо ця тема нова для вас, ваші запитання / думки / пропозиції завжди вітаються нижче.

Не соромтеся ділитися цією статтею у своїх соціальних мережах, якщо вважаєте це цінним.

Ура!

Про автора:

Хельга Морено – пристрасний творець вмісту та маркетолог компанії Арефс достатньо сміливий, щоб вважати, що якщо є книга, яку вона хоче прочитати, але вона ще не написана, то вона сама повинна написати її.

Читайте також:

 • 14 найкращих інструментів SEO, якими користуються всі експерти з SEO в 2020 році (безкоштовно) & Оплачено)
 • 9 способів отримати якісні зворотні посилання безкоштовно
 • Як прискорити процес індексації веб-сайту у 2020 році?
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map