Як зробити дослідження ключових слів для SEO (Кінцевий посібник для початківців)

Ви шукаєте найпростіший спосіб навчитися досліджувати ключові слова?


Ця публікація дасть вам можливість зануритися в кілька кращих хакерів, які дозволять вам робити дослідження ключових слів, що керуються результатами, з максимальною легкістю та ефективністю.

Ви також будете знайомі з деякими безкоштовними або платними інструментами дослідження ключових слів, які полегшать ваше завдання SEO найбільш оснащеним способом і запустить свій SEO-план атаки.!

Коли ви на початковому рівні вивчаєте SEO, коли ви знайомі зі словом “Дослідження ключових слів”.

Що таке дослідження ключових слів?

Дослідження ключових слів – це процес виявлення популярних слів і фраз, які люди вводять у пошукові системи, намагаючись знати, до чого належать рейтинг..

Для того, щоб визначити успіх вашого веб-сайту в цифровому просторі, про що це ключове слово? Це, мабуть, тому, що дослідження ключових слів є першим і найбільш значущим прогресом в SEO.

Дослідження ключових слів є невід’ємною частиною SEO. Мало того, потрібно також запустити рекламну кампанію Google.

Без дослідження ключових слів ми не можемо оптимізувати публікацію в блозі, а також не можемо виконувати практику поза сторінками. Поряд з цими напрямками ми повинні дбати про бізнес.

У цьому немає жодних сумнівів, але ще важливіше застосовувати відповідні ключові слова у статті чи блозі.
Ми розповімо вам 5 простих кроків для дослідження ключових слів, щоб ваш веб-сайт був оптимізований пошуковою системою.

Як зробити дослідження ключових слів у 5 простих кроків:

1. Перш ніж переходити до ніткоподібного дослідження ключових слів, ми повинні знати, що таке хороше ключове слово:

 • Ключове слово повинно мати принаймні 500 щомісячних обсягів пошуку (>500).
 • Коефіцієнт CPC для ключового слова повинен бути вищим, тобто вище $ 1 (Це означає, що рекламодавці зацікавлені в цьому ключовому слові, що спрощує монетизацію).
 • Рівень конкуренції повинен бути низьким або помірним у SERP (сторінка результатів пошукової системи), оскільки це допоможе нам отримати кращу рентабельність інвестицій (рентабельність інвестицій).
 • SEO Складність ключового слова повинна бути від 0 до 30 (все ще легко). Чим вище складність ключових слів, тим важче скласти рейтинг на першій сторінці пошукової системи Google через високу конкуренцію рейтингового веб-сайту.

2. Перерахуйте відповідні теми, пов’язані з вашим бізнесом, і створіть список тем, що стосуються ніші:

Вибираючи правильні ключові слова, завжди віддайте перевагу використанню платних інструментів, але це не означає, що ви не повинні використовувати безкоштовні інструменти.

Безкоштовні інструменти надають багато ключових слів, тісно пов’язаних між собою, але вони не дають вам нових ключових слів або різних типів ключових слів, які ваші клієнти використовують у пошукових системах. Безкоштовні інструменти дослідження ключових слів не дають точних результатів пошуку ключових слів.

У цьому випадку найкращий спосіб придумати відповідні ключові слова – це перерахувати відповідні теми, пов’язані з вашим бізнесом та створити список нішевих тем.

Тепер ця тема включає тісно пов’язані теми, які дуже схожі або знаходяться в тому ж складі, що і ваш бізнес.

3. Дізнайтеся ключове слово, яке люди вже використовують для вашого бізнесу:

Якщо ваш веб-сайт уже в прямому ефірі, у вас може з’явитися приховане золото, яке чекає копання. Хорошим місцем для дослідження ключових слів є ваше Внутрішнє дослідження сайту.

Користувачам дуже корисно представляти вікно пошуку на вашому сайті, але це також добре для вас, оскільки він збирає дані пошукових запитів та звіт про пошук.

Перегляд цих питань допомагає в основному покращити зручність використання (адже він показує, що люди хочуть бачити, які веб-сайти можуть зникати та де погана навігація на вашому веб-сайті). Але ви також можете шукати самородні ключові слова, корисні фрази, які шукають люди. Додайте цих людей до свого списку.

Ви можете знайти цінні дані та інформацію про трафік за допомогою Пошукової консолі Google (раніше її називали Інструменти для веб-майстрів). Безкоштовний сервіс Google також надає власникам веб-сайтів інформацію про свої власні сайти (особливо із налаштуванням Google Analytics).

Особливо корисний звіт “Пошукова аналітика”; переглядаючи цей запит, ви можете побачити, які пошукові терміни пропонують ваші веб-сторінки в пошуку Google.

Google використовує пошукову консоль, щоб повідомити про помилки або покарання, і вам знадобляться інструменти для діагностики SEO, щоб зберегти ваш сайт для міцного здоров’я. Тож не пропустіть.

4. Використовуйте найкращі інструменти дослідження ключових слів:

Розмірковуючи про те, як виконувати дослідження ключових слів, ви повинні продумати, який найкращий інструмент дослідження ключових слів, який допомагає створити великий список ключових слів, орієнтований на результати, та надасть детальну інформацію про статистику трафіку разом із CPC AdSense, звіти пошукової системи та інші деталі. важливий для ефективного SEO вашого сайту.

Існує чимало безкоштовних онлайн-платних інструментів SEO, які допомагають вам ранжирувати свій веб-сайт вище у всіх платформах пошукових систем.

Нижче наведено декілька безкоштовних та платних інструментів дослідження ключових слів, які допомагають швидко розпочати роботу з SEO без інвестицій:

 1. SEMRush (Відкрийте для себе своїх конкурентів, вдосконалюйте свій SEO, підвищуйте свій рейтинг)
 2. Арефс (Інструменти для збільшення трафіку вашої пошукової системи, дослідження та аналіз конкурентів та моніторинг ключового слова)
 3. Kwfinder (простий у використанні інструмент дослідження ключових слів, який пропонує правильну ідею для ключових слів)
 4. Ubersuggest (Безкоштовний інструмент для ключового слова з довгим і коротким хвостом Ніла Пателя) (Для тих, хто не хоче користуватися платним інструментом)
 5. WhatsMySerp (Безкоштовний обсяг пошуку, CPC & дані про конкуренцію на веб-сайтах, корисних для Інтернет-маркетологів) (Для тих, хто не хоче користуватися платним інструментом)
 6. Інструмент добору ключових слів (Найкраща альтернатива Планувальнику ключових слів Google та Іншим інструментам дослідження ключових слів)

5. Проаналізуйте ключове слово конкурентів:

Аналіз конкурентоспроможних ключових слів – це один із найефективніших способів конкурувати у місцях скупчення людей та отримувати значні переваги для інших підприємств своєї галузі. Тож як ви фактично знайдете ключові слова, на які орієнтовані ваші конкуренти у своїх платних та органічних пошукових кампаніях?

Нижче наведено декілька найкращих інструментів та тактик дослідження ключових слів, які ви можете використовувати для пошуку ключових слів конкурента:

 1. SemRush (комплексний пакет для вашого маркетингового робочого процесу, перегляньте повну статтю з оглядом SEMrush тут)
 2. KWFinder (знайдіть цінні ключові слова, за допомогою невеликої допомоги ваших друзів)
 3. SpyFu (шпигун за ваш SEO-конкурс)

Читайте також: 11 найкращих інструментів дослідження ключових слів для SEO у 2020 році (безкоштовно та платно)

Висновок:

Привітання: – Ви домоглися до кінця!

Дослідження ключових слів має стати початком будь-якої стійкої стратегії SEO. В результаті вийде довгий список ключових слів, за якими ви хочете знайти. Але найважча частина все-таки попереду: напишіть весь цей вміст. Ви повинні писати статті та публікації в блозі для кожного ключового слова, яке ви хочете знайти. Це досить складний виклик!

Читайте також:

 • SEMrush 30 днів безкоштовної пробної версії 2020 року
 • Найкращі інструменти аналізу SEO на 2020 рік
 • 30 помилок SEO, яких слід уникати у 2020 році
 • 25 способів збільшення трафіку веб-сайтів у 2020 році
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map