7 остаточних стратегій SEO оптимізації веб-сайтів, які слід спостерігати до 2020 року

Чому важливо знати про стратегії SEO на 2020 рік? Ну, тому що воно завжди розвивається. Оновлення SEO можуть бути безпосередньо пов’язані з оновленнями алгоритму Google, за якими слідують пошукові системи.


Найкращі стратегії та методи SEO

Цього року йдеться про все

 • Важливість вмісту зберігатиметься та потребує якісного контенту.
 • Веб-сайти, зручні для мобільних пристроїв
 • Досвід користувачів матиме велике значення
 • Отримання природних зв’язків

Це взагалі і маркетологи, звичайно, повинні знати більше.

З моменту створення пошукових систем було надати правомірні відповіді на пошукові запити. Отже, з часом з’являються оновлення, щоб покращити та надавати їм більше та кращі варіанти.

Веб-сайти завжди шукають потенційних клієнтів, які перетворяться на конверсії.

Це станеться лише в тому випадку, якщо вони з’являться в результатах пошуку, які також є найкращими результатами.

Це головний мотив для створення веб-сайту, тому маркетологи завжди шукають оновлення Google, щоб дізнатися, що нового та як відповідати стандартам якості Google..

(слово застереження: не використовуйте жодної тактики SEO з чорним капелюхом і не уникайте приманки або введення в оману заголовків та вмісту; вас накладуть штрафи)

Ми тут обговоримо 7 остаточних стратегій SEO та методів оптимізації веб-сайтів, які слід спостерігати до 2020 року.

1. Створіть невмілий вміст, щоб представити його у розширених фрагментах

Створіть вміст, що дивиться на розум, щоб розмістити його у розширених фрагментах

Вміст є королем, і вам потрібно якісний вміст, щоб регулярно оновлювати його на веб-сайті. Це відомий факт, але зараз у 2020 році вам потрібно подружитися на більше.

Цього разу акцентовано увагу на популярних фрагментах.

Ну, раніше фокус полягав у тому, щоб досягти 1-ї позиції в СЕРП, тепер це ПОТРІБНЕ місце № 0. Це частіше називається “показаний фрагмент” або пряма рекомендація від Google.

Багаті фрагменти насправді спонукають людей шукати сайт, скоріше це спокушає людей натискати на рекомендації. Тож, орієнтуючись на вміст, присутній на веб-сайті, який включає в себе блоги, статті, про нас та інші речі, наполегливо працюйте над представленим фрагментом.

Не знаєте як? Ми вам кажемо. Читайте далі, коли ми обговорюємо стратегії цього.

 • Зробити це коротко, і швидко дістатися до справи – не перетягуйте теми довго. Швидко підійдіть до справи і дайте своїм читачам інформацію, яку вони насправді шукають.
 • Не дайте їм блоку нудного контенту, натомість будьте конкретні та пишіть те, що вони повинні знати.
 • Дослідження ключових слів – Знайдіть унікальні ключові слова, які все ще залишаються сирими, я маю на увазі не використовувані вашими конкурентами. Оптимізуйте чудовий вміст і використовуйте ці ключові слова. Це секретний рецепт популярного фрагмента.
 • Надайте Google вибірку своїх списків – Google захоплюється включенням списків у пропонований фрагмент. Отже, переконайтеся, що у вашому вмісті є списки ваших регулярних публікацій.
 • FAQ найкраще працює – Ці поширені запитання часто підбираються для Featured Snippet, тому вони знаходяться в простому Q&Форма і так може бути швидкою і короткою, щоб поміститися у вікно з фрагментами.

Але знову ж таки, вони повинні бути інформаційними та релевантними. Попрацюйте над тим, щоб створити універсальний тип сторінки FAQ, яка буде корисною для вашого відвідувача.

Читайте також:

 • Як написати ідеальне повідомлення в блозі?
 • 11 найкращих інструментів дослідження ключових слів для SEO (безкоштовно та платно)

2. Побудова посилань все ще сильна

Побудова посилань

Вміст – це №1, а посилання – фактор №2 для рейтингу Google. Отже, для оптимізації веб-сайту вам потрібна ідеальна суміш обох. Нехай це будуть два основні типи посилань – біла шапка, набута посилання або зміст чи редакційні посилання, вам потрібно працювати над обома.

Редакційні посилання дійсно найкраще працюють з якісним контентом, і оскільки вони також надають зворотні посилання на ваш веб-сайт, вони насправді вражаючі.

Щоб ваш веб-сайт був дивовижним, докладайте всіх зусиль для створення надійних посилань.

Посилання – це найрозумніший спосіб, завдяки якому веб-сайт все більше і більше пов’язаний із веб-світом.

Навіть зберігання вкладки на старих зворотних посиланнях дуже корисно для SEO веб-сайту. Старі розповідають, яке посилання працювало для вас, а яке не вдалося. Це дає навігацію до майбутньої дорожньої карти та допомагає відповідно розробити веб-сайт.

Читайте також:

 • 9 способів отримати якісні зворотні посилання безкоштовно в 2020 році
 • Ніколи не використовуйте ці 10 способів побудови зворотних посилань

3. Ви не можете пропустити Рангбрайн

Саме алгоритм Google фактично відповідає вашим пошуковим запитам і дає результати, які відповідають вмісту. Отже, веб-сайт “wow” має бути багатим на вміст, який може відповідати ключовим словам із цим дуже важливим алгоритмом.

Але тримайте, це не означає, що ви наповнюєте свій вміст ключовими словами марно, це погано. Це може призвести до покарання вашого веб-сайту. Натомість використовуйте варіанти; спробуйте використовувати інші подібні за значенням слова та додати вміст. У вмісті має бути тире ключових слів, але не начинка.

Одне важливе – для RankBrain контент не є єдиним показником, який визначатиме рейтинг.

Весь веб-сайт буде оцінено для рейтингу, і щоб зробити хороший сайт, вам потрібно перевірити й інші показники.

4. Спробуйте збільшити час перебування

Збільшити час витримки

Як довго відвідувачі залишаються на вашому веб-сайті? Скільки часу вони витратили на пошук деталей? Вони знайшли цікаві речі і залишилися довше, ніж зазвичай? Майте на увазі, якщо відповідь “так”, ви потрапили в джекпот.

Не зрозумів, чекай, я розповім, як. Цей час дуже важливий час перебування або час, який відвідувач відвідує на сайті.

Справа в тому, що тривалість уваги в ці дні менша, тому більше часу, яке відвідує відвідувач, означає, що у вас є ексклюзивний сайт. Щоб збільшити час, який проводять відвідувачі, спробуйте розмістити цікаві матеріали, такі як відеоролики, короткі влоги та інші факти та оновлення, які вони вважають цікавими.

Ви можете проявити творчість та опублікувати деякі унікальні речі, які завжди оцінюються аудиторією.

5. Мобільна перша стратегія

Перша стратегія для мобільних пристроїв - найважливіший фактор

Оптимізований веб-сайт – це той, який підходить для всіх гаджетів і найпопулярніший пристрій сьогодні? Ну, жодної премії за здогадки – його мобільний. Цей пристрій тепер є життєвою ланкою тисячоліть. Ніхто не може думати про життя поза ним. І найрозумніший веб-сайт буде сумісний з ним.

Припустимо, пошук здійснюється за допомогою мобільного для “кращого магазину тортів біля мене”. Що робити, якщо у вас є веб-сайт, який містить усі деталі для конкретного пошуку, але він не сумісний з ОС мобільного телефону. Ну а мета веб-сайту не виконана.

Ви не можете задовольнити попит, а через несумісність пристрою ви не відображаєтесь в результатах пошуку.

Отже, що ти робиш? Попрацюйте трохи важко і наймайте найкращих розробників, які зможуть створити найкращий сумісний для вас сайт. Дизайн повинен відповідати будь-якому екрану, і веб-сайт інтелектуально підходить до будь-якого розміру екрана і добре функціонує на всіх типах ОС.

6. Зробіть HTTPS свого сайту

Зробіть HTTPS свого сайту

Перейдіть через HTTP, його HTTPS зараз. Що це означає? Це означає, що є доповнення S, яке означає безпеку. Тепер Google почав маркувати сайти з HTTP як незахищені.

По-перше, це не виглядає приємно і для тих, хто не дуже добре знає технічний жаргон, вважає, що сайт має якусь потенційну загрозу. Але це має і деякі інші аспекти. надбавка надає Google інформацію про вміст, який поки що не є простим за допомогою стандартного алгоритму сканування.

Отже, обидва способи це погано; все, що вам потрібно, щоб аудиторія та Google були сумісні з вашим веб-сайтом.

7. Структура сайту

Ви створили казковий сайт, але структура не є хорошою. На ньому немає посилання на сторінку, домашня сторінка не спрямована на інші сторінки ідеально, коротше кажучи, немає хребта до сайту. Він не розгалужений належним чином, а посилання всі розкидані.

Googlebot повинен мати простий шлях для перетину вашого сайту. Він повинен мати правильну індексацію та напрямок до кожної сторінки.

Як це зробити, ми маємо кілька порад:

 • Домашня сторінка повинна бути пов’язана з важливими сторінками.
 • Розташування ваших сторінок як структура дерева на основі груп та категорій виглядає акуратно та охайно для Google Crawlers.
 • Переконайтесь, що внутрішні посилання правильно пов’язані. Вони дуже чутливі до них, коли і де це необхідно. Посилайтеся всередину лише там, де це дуже важливо і актуально.

Ну, це 7 покажчиків, які експерт-дизайнер обов’язково перевіряє під час створення веб-сайту до 2020 року. SEO все ще сильна, і ви не можете його відхилити. У стратегіях відбуваються зміни, і тепер ситуація стає прозорішою. минули дні, коли побудова посилань використовувала для досягнення мети.

Тепер SEO є жорстким, а розумний веб-сайт є важливим фактором для отримання правильного рейтингу.

Інші важливі фактори хорошого веб-сайту також включають переклад, швидкість сторінки, метаопис, теги заголовків і навіть Favicons. Це невеликі покажчики, але також сильно впливають на наявність результатів пошуку.

Оскільки ви знаєте вимогу розумного веб-сайту до 2020 року, вам все одно потрібно перевіряти регулярні оновлення та інформацію, оскільки нічого не залишається постійним та назавжди у світі SEO.

Але так, вказані вище покажчики мають усі основні критерії хорошого веб-сайту.

Автор біографії:

Джастін Кемп працює як молодший автор контенту та блогер Рейтинг за SEO. Його можна побачити в блогах про цифровий маркетинг, SEO, SMO, PPC тощо.

Читайте також:

 • Топ-10 програмного забезпечення для аналізу SEO для аналізу вашого веб-сайту
 • Останні SEO тенденції до 2020 року
 • 30 помилок SEO, яких слід уникати у 2020 році
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map