30 помилок SEO, які можуть убити рейтинг вашого веб-сайту у 2020 році

Зовні SEO може вразити вас як просту річ, але це не зовсім чесно. Дуже багато йде на виконання різних факторів SEO, включаючи якісні зворотні посилання, ключові слова, якірні тексти, якісний вміст. Тим не менш, ви можете зробити кілька помилок SEO, серед них:


Contents

1. Написання неякісного контенту

У цей вік і час Інтернет не пробачить неякісний контент. Так багато людей можуть сказати та поділитися неймовірними речами, що люди із задоволенням не помітять ваш низькоякісний контент, навіть маючи відомий бренд. Що стосується вмісту, це полягає в тому, щоб бути його свіжим, актуальним, актуальним, модним, розважальним, інформативним та своєчасним для вашої аудиторії.

Читайте також: Як написати якісний контент?

2. Повільна швидкість

Повільна швидкість веб-сайту

Повільна швидкість – вбивця. У цей час передових технологій, розум людей був налаштований очікувати все миттєво. В ідеалі для відкриття сайту потрібно більше 3 секунд, і користувачі змушують занадто довго чекати.

Про поради: вам не доведеться збивати весь. Подумайте про зміну способу, який ви робите; змінити розмір завантажуваного носія, включити кешування браузера, скоротити додатки, віджети та бічні панелі, серед інших.

Читайте також: 15 способів пришвидшити веб-сайт WordPress

3. Не оптимізуючи зображення

Візуальний контент проходить довгий шлях у приверненні уваги та залученні аудиторії платформами соціальних медіа на захоплення; люди продовжують вимагати все більше і більше візуального контенту. Однак, не оптимізуючи їх, ви втрачаєте правильну індексацію та ранжирування всього вмісту Google.

Оскільки зображення є такими великими справами, вам слід було б посісти їх місце, тому переконайтеся, що у вас є інформація про підписи, описи зображень і навіть тексти Alt. Мета – надати людям більш детальну інформацію про ваш візуальний контент.

Читайте також: 5 найкращих плагінів для оптимізатора зображень WordPress

4. Не роблячи дослідження ключових слів

Існує причина, чому розробники забезпечили найкращий трекер рейтингу ключових слів у Serpbook для ринку. Дослідження ключових слів є настільки важливою частиною успішного SEO. Оскільки більшість людей вважають ведення блогів та всю практику SEO простою справою, вони частіше за все не помічають значення досліджень ключових слів.

Деякий час може бути марним використовувати дослідження ключових слів, оскільки у вас є вміст для спільного використання. На жаль, навіть зі свіжими ідеями, ви все одно можете опинитися з неправильною аудиторією чи неправильним матеріалом для своєї аудиторії, коли вміст, який ви маєте, не відповідає потребам вашої цільової аудиторії.

Читайте також:

 • Як зробити дослідження ключових слів для SEO
 • Найкращі інструменти дослідження ключових слів для SEO в 2020 році

5. Начинка ключових слів

Якщо не зробити дослідження ключових слів, це одне, але деякі веб-майстри ще не знайшли ідеального способу включення ключових слів у текст. Незалежно від того, скільки часу ви витрачаєте на пошук відмінних ключових слів для свого вмісту, немає приводу для недбалого додавання їх до вашої платформи.

На сьогодні мова йде не стільки про підведення результатів пошуку вмісту з точними відповідністю ключових слів, а про те, щоб підвести результати вмісту, які найкраще відповідають пошуковим умовам.

6. Оптимізація декількох сторінок для одних і тих же ключових слів

Наскільки ви не можете обійтися без ключових слів, ви повинні бути розумними щодо них. Використання одного цільового ключового слова для оптимізації двох або більше ваших сторінок зашкодить вашому рейтингу. По-перше, існує велика конкуренція за першу сторінку Google, і незважаючи на те, що слова, на які ви орієнтуєтесь, має низьку конкуренцію, завжди є конкуренція, на яку слід звернути увагу..

Однак головне питання – продати себе на короткий термін. Існує так багато пов’язаних ключових слів, на які можна націлитись, щоб досягти ще більшої аудиторії, ніж за допомогою одного набору ключових слів.

7. Оптимізація ключових слів із коротким хвостом

Ключові слова довгих хвостів

Знову ж таки з ключовими словами, ви не будете робити себе справедливими, якщо завжди орієнтуєтесь на ключові слова з коротким хвостом. Націлювання на фразу типу “SEO-техніка” дасть вам низький рейтинг. Для одного було написано стільки змісту на цю тему, і так багато іншого з’являється.

Проблема полягає в тому, що терміни короткого хвоста мають дуже високу конкуренцію, не кажучи вже про загальну цільову групу. Люди можуть шукати різні речі в межах ваших ключових слів із коротким хвостом, достатньо для того, щоб ваш вміст не було важливим для їх пошуку..

Читайте також: Як збільшити трафік веб-сайту за допомогою ключових слів із довгим хвостом?

8. Нехтування конкуренцією

Ваші конкуренти можуть не бути вашими друзями, але це не повинно робити їх ворогами. У галузі SEO завжди є чому навчитися. Незалежно від того, чи ваші конкуренти роблять краще, ніж ви, той факт, що вони виставляють помітну конкуренцію, означає, що вони повинні робити щось правильно. Вкладіть деякий час у дослідження конкурентів і виберіть щось або дві, які ви можете використовувати для кращої SERP Google.

9. Ігнорування внутрішнього зв’язку

Оскільки ви покладаєтесь на зворотні посилання для вашої структури посилань, ви не можете обійтися без внутрішніх зв’язків і бути успішними в SEO. Є багато статей, які лежать в архівах на сайтах людей, які невидимі через те, що не використовується внутрішня посилання.

Коли люди переглядають вашу статтю, а Google сканує ваш сайт, переконайтеся, що вони споживають набагато більше, ніж написані слова. Нехай внутрішні зв’язки приведуть їх до більшої вашої роботи.

10. Погана якість посилань

Наявність зворотних посилань має багато спільного з вашим загальним успіхом в SEO стратегії. Кількість цих зворотних посилань означає, що ви витратили досить часу, щоб збагатити свій вміст більшою цінністю із зовнішніх джерел. Це додає вашій репутації бренду. Однак, купуючи посилання, люди не усвідомлюють, що важлива не кількість, а скоріше якість.

Деякі сайти, з яких ви купуєте посилання, є спам-файлами і досить не мають значення для вашого курсу як бренда. Хоча більшість вашої цільової аудиторії може не помітити їх, Google буде. Гірше, ви притягнете за це штраф, замість того, щоб підвищувати своє рангове становище.

Читайте також:

 • 9 способів отримати якісні зворотні посилання
 • Ніколи не використовуйте ці 10 способів отримання зворотних посилань

11. Тиша на соц

Соціальні мережі мають значну частину всього Інтернет-населення. Якщо ви перебуваєте в соціальних мережах і ваша присутність не відчувається, ви спричиняєте страждання вашого рейтингу. Насправді, окрім прихованих переваг від SEO, соціальні сигнали набувають все більшої позиції як чинник ранжування.

Люди, на яких ви хочете націлити свій вміст, здебільшого висять на платформах соціальних медіа. Чим більше ви спілкуєтесь з ними, тим краще вони ознайомлюються з вашим брендом та бажають споживати більше вмісту від вас.

Читайте також: 10 найкращих плагінів WordPress для автоматичного обміну новими та старими публікаціями щоденників на всіх платформах соціальних медіа

12. Не рекламуючи свій вміст

Яке добре мати якісний контент, який ніхто не може прочитати? Діяльність в Інтернеті полягає в тому, щоб зробити ваш бренд відомим, широко використовуючи свій вміст. Популяризація вмісту потребує агресії та відданості. Будьте активні в соціальних медіа як один із способів просування вашого контенту.

Крім того, встановіть бюджет вашого контенту, щоб ви могли платити, щоб грати, тому що іноді це має велике значення в SEO.

13. Непередбачуване видавництво

Користувачі Інтернету веселяться за вміст, який можна споживати, і більше нічого. Люди можуть купувати в Інтернеті новини, тенденції, розваги, покупки, щоб згадати лише деякі. Тому значення, яке вам потрібно надати їм щодо вмісту, не може бути непередбачуваним.

Фактично, бренди, які створили імпульс публікації зі своєю аудиторією, – це ті, хто має послідовну звичку публікувати повідомлення. Таким чином, ви розводите культурну базу аудиторії, яка може розраховувати на вас інформацію в певні дні тижня чи місяці, безвідмовно. Це також робить багато для вашого рейтингу в Google.

14. Нехтування розірваними посиланнями

Нерозривні посилання є більш-менш частиною будь-якого зростаючого веб-сайту. Коли ви переходите з однієї веб-сторінки на більше, можливості для зламаних посилань постійно збільшуються. Будь-які незначні зміни на вашій платформі можуть призвести до поломки посилань. Наприклад, якщо веб-сайт, на який ви пов’язали зв’язок, був перерваний, ви отримаєте непрацююче посилання. Крім того, якщо у вас в один момент було обслуговування сайтів, багато ваших посилань в кінцевому підсумку будуть порушені.

Про поради: Ви не можете контролювати те, що відбувається з іншими сайтами, але ви можете контролювати те, що відбувається з вашими. Тому вирішіть навмисно тримати перевірку вашої платформи, перевіряти наявність несправних посилань та виправляти їх безпосередньо до того, як вони стануть великою проблемою ваших факторів ранжування. Пам’ятайте, що ваш досвід роботи завжди під загрозою порушених посилань.

15. Відсутні метадані

Ні в якому разі в практиці SEO не слід ігнорувати метадані. Вони надають додаткову інформацію для пошукових систем для сканування та аудиторії, щоб краще зрозуміти, що стосується вашого сайту. Далі мова йде не лише про те, щоб мати метадані, а про те, щоб обчислити те, як ви їх використовуєте.

Для одного переконайтеся, що вони охоплюють цільові ключові слова. Якщо вони є короткими, вони повинні бути унікальними та оригінальними, оскільки вони представляють ваш бренд світові. Нехай вони захоплюють суть вашого бренду, а також цільові ключові слова, які відображають цю тему.

Про поради: заголовки сторінки ніколи не повинні перевищувати 65 символів.

16. Огляд місцевого SEO

Чи знаєте ви, що місцевий SEO – це ваші переваги для перемоги над вашою конкуренцією? Місцевий ринок дає вам більше переваг, оскільки ви розумієте їх краще, ніж ваші конкуренти.

Тому, коли ви не оптимізуєте для своєї місцевої аудиторії, але зайняті змаганням за більшу ринкову площу, ви отримаєте такий низький рейтинг в Google. Припустимо, що ваша місцева аудиторія не націлена на якусь торгову марку, а тоді скористайтеся ними, щоб охопити інше населення.

17. Забувши оновити свій вміст

Оновлення вмісту знову викликає занепокоєння. В належному SEO-практика, він виходить за рамки створення якісного контенту та широкого спільного використання з цільовою аудиторією. У будь-який час Google, як відомо, надав пріоритет блогів з якісним вмістом.

Хоча ви можете кожен раз публікувати якісний вміст, вам потрібно повернутися до записів і зберегти все свіжим.

Матеріал, який ви маєте на своїй платформі за пару місяців і років тому, заслуговує свіжого вигляду. Оскільки вічнозелений вміст настільки популярний у світі блогів, оновлення вашого вмісту – це один прекрасний спосіб зробити це.

Найшвидший спосіб цього – це періодичне обслуговування. Таким чином, ви можете вручну пройти деякі попередні роботи та оновити їх. Крім того, розгляньте такий інструмент, як Пошукова консоль Google, щоб допомогти з автоматичним обслуговуванням.

18. Дублювання змісту

Фактично, відтворення роботи іншої людини – це плагіат, який може поставити вас за деякі авторські та юридичні проблеми. Загалом, в Інтернеті є стільки інформації, яка споживається, що люди не мають місця для зайвої інформації. Якщо у вас є один із тих днів, коли ваша творчість знижується, чи дійсно варто ризикувати, як Google покарає ваш сайт просто за рахунок дублювання вмісту?

Google, безумовно, надає перевагу веб-сайтам унікальний та оригінальний зміст. Якщо ви хочете переглянути деталь інформації, оновіть її та повторно поділіться нею або переставте її наново. Прекрасні способи змінити інформацію – це інфографіка, інструктивні відео та електронні книги.

19. Стаття спінінг

Окрім дублюючого вмісту, обертання статей є головною помилкою, яка лише покарає вас від Google. Коли ви берете шматок виробу і розкручуєте його, щоб придумати інші фрагменти вмісту, ви не лише ставите під сумнів його якість, але і здешевлюєте свій бренд. Слова можуть бути написані та розташовані по-різному, але якість жодним чином не покращиться.

20. Погано написані URL-адреси

Неправильні URL-адреси

Зображення: Проблеми з URL-адресою

URL-адреси можуть не вважати вас ідеальним місцем для SEO, але вони є. У тому числі підкреслення, символи, великі літери та нерелевантні цифри можуть зашкодити вашому SEO. В ідеалі запам’ятовуваність вашого сайту викликає сумніви, якщо люди не можуть навіть сказати, про що йдеться, лише за допомогою URL-адрес. Приклад неправильно написаної URL-адреси – www.example.com/Gsd_%12_f231&%

21. Забуття мобільного

З підйомом мобільного телефону ви не можете забути мобільний і сподіватися вижити; мобільна аудиторія набагато більш значна, ніж настільна аудиторія. Тому Google завжди надаватиме пріоритет результатам для мобільних користувачів перед користувачами настільних ПК.

Запустіть тест для мобільних пристроїв за допомогою тесту Google і з’ясуйте, чи відповідає ваша платформа. Пам’ятайте, що вміст, дизайн, шрифт, кількість та якість потрібно обслуговувати однаково як для мобільної, так і для настільної аудиторії.

22. Несумісність із браузерами

Коли-небудь відкривали сайт і виявили, що він несумісний з вашим браузером. Це може стати дуже дратівливим. Хоча ви, можливо, конкретно налаштовані на оптимізацію для Google як найпопулярніших пошукових систем, але у веб-переглядачах вона відрізняється. Люди віддають перевагу різним браузерам, і якщо ви обмежите їх конкретним, ви втрачаєте велику аудиторію.

Більшість людей може здатися перевагою Google Chrome, але той факт, що він не став таким домінуючим браузером, як Google – це пошукова система, все змінює. Firefox та Opera наближаються дуже близько, і тому немає потреби блокувати цих користувачів під час оптимізації для вашої цільової аудиторії.

23. Ігнорування змісту довгих форм

Здебільшого зміст короткої форми, що містить менше 500 слів, є найменш захоплюючим, порівняно зі змістом довгих форм. Для рейтингу важлива кількість часу, який люди витрачають на вашу платформу. Це знак, що людям подобається бути на вашій платформі, і Google заслуговує на високий рейтинг.

Вміст довгої форми надає вам достатньо часу та місця для покриття ваших ключових слів без набивання ключових слів. У вас також є місце, оскільки ви склали вміст таблицями, діаграмами, списками, фігурами, тегами H1, серед інших. Щоб грати в безпеку, націліть на свої статті 1000 – 2000 слів. Хитрість полягає в підтримці послідовності інтересів та якості, щоб ваша аудиторія змогла прочитати до кінця.

24. Невідповідні онлайн-профілі

Виживання бренду багато в чому покладається на його здатність підтримувати стійкий і поважний імідж. Для цифрового простору будь-яке повідомлення, яке ви надсилаєте, говорить про ваш бренд. Якщо ви потрапили в невідповідну інформацію в Інтернеті, ви не тільки втрачаєте авторитет, але і втрачаєте позицію Google щодо першого місця в SERP. Google сканує мільйони платформ для джерела інформації для сканування. Коли це станеться, вам краще мати стійкий бренд, щоб продемонструвати світові.

25. Занадто багато спливаючих оголошень

Перш за все, спливаючі оголошення не настільки ефективні, як раніше. Далі, вони можуть бути дуже дратує, особливо ті, що охоплюють весь екран. Зважаючи на те, що ви розглядаєте оптимізацію спочатку для мобільних пристроїв, спливаючі оголошення можуть дуже дратувати користувачів мобільних сайтів, які мають невеликий простір для роботи.

26. Припустимо, що відео не важливо

Більшість SEO-персонажів занадто зосереджено на зображенні та тексті, щоб вони не мали погляду та перспективи щодо відеоконтенту. Проблема полягає в тому, що соціальні медіа та технології зайшли занадто далеко, щоб популяризувати відео, щоб його більше не можна було ігнорувати.

Однак, якщо ви все ще вважаєте, що відеоконтент не є важливим, ви робите компроміс із чудовою можливістю рейтингу. Платформи, такі як YouTube, Vimeo та інші, повинні працювати на вашу користь, надаючи вам доступ до іншої аудиторії, якої ви раніше не мали..

27. Ігнорування відгуків аудиторії

Зворотній зв’язок є маркером маркетингових зусиль, що вийшли прямо в SEO; ви не можете дозволити собі не помітити відгуки вашої аудиторії. Незалежно від того, чи є відгук скаргою, запитанням чи простим коментарем, це багато означає, якщо ви повернетесь до них.

Для одного, вони продовжують займатися, що є великою частиною SEO. По-друге, ви не залишаєте місця для спекуляцій, особливо там, де відгуки були негативними. Пам’ятайте, що те, як ви їх відчуваєте, буде проектуватися на ваше рангове становище, оскільки Google цінує задоволеність клієнтів.

28. Ведення погано розробленого сайту

Веб-дизайн – це елемент технічного SEO, який більшість власників веб-сайтів не враховує. Він відображає речі в перспективі щодо сфери користувацького досвіду. Якщо люди не можуть швидко переходити по вашому сайту, знаходити речі та зручно читати вміст, у них немає причин бути на вашому сайті. Виправте це, і ви виправите свою позицію.

29. Розміщення рекламних повідомлень

Наскільки вміст має важливе значення, якщо ви занадто приклеєні до рекламних повідомлень, ви зашкодите своєму рейтингу, люди не хочуть відчувати, що їх обманюють чи тиснуть під час підписки на ваші послуги та споживання вашого вмісту. Отже, ваш вміст повинен бути не лише одномірним, щоб підштовхувати ваш бренд та ваші товари та послуги.

30. Незрозумілий заклик до дії

Що ти хочеш, щоб твоя аудиторія займалася? Скажіть їм. Люди набагато довірливіші та поважніші до брендів, які знають, чого хочуть від своїх клієнтів. Якщо ви хочете, щоб вони підписалися, купуйте, дзвоніть, відвідуйте, замовляйте чи що-небудь ще, повідомте їх. Іноді вони нічого не роблять, бо не відчувають, що потрібно щось зробити.

Підведенню

У SEO багато що відбувається, тому ви повинні бути захоплені стратегіями, які ви вирішили використовувати. Це допомагає постійно бути в курсі сучасних тенденцій та оновлень Google. Ось як ви можете спокійно практикувати SEO, не впадаючи в такі помилки, як ці, які можуть вбити ваш рейтинг.

Автор біографії: Дункан Кінорі з SERPBook

Данкан займається професією письменства вже десятиліття. Він має великий досвід написання інформативних статей, його роботи були оцінені та опубліковані у багатьох популярних публікаціях.

Читайте також:

 • 25 способів збільшення трафіку веб-сайтів у 2020 році
 • Повний веб-контрольний список SEO на 2020 рік
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map