14 найкращих інструментів SEO, якими користуються всі експерти з SEO у 2020 році (безкоштовно та платно)

Якщо ви запускаєте SEO веб-сайту, то вам потрібні найкращі інструменти SEO. Занадто багато інструментів SEO доступно у безкоштовній, безкоштовній та платній версії.


Тут ми склали список найкращих інструментів SEO, якими користуються всі SEO-експерти у 2020 році. Ви також можете використовувати ці інструменти відповідно до ваших вимог.

Нижче наведений список містить найпопулярніші інструменти SEO, такі як інструменти аналізу зворотних посилань, інструменти дослідження ключових слів та інструменти оптимізації контенту.

Читайте також: 9 способів безкоштовно створити якісні зворотні посилання в 2020 році

Топ-14 найкращих інструментів SEO, якими користуються всі експерти з SEO в 2020 році

1. Арефс

Ahrefs Кращий інструмент SEO

Ahrefs зростає дуже швидко і зараз стає найпопулярнішим інструментом аналізу посилань у 2020 році. Він надає занадто багато функцій, таких як аналіз посилань, дослідження ключових слів, відстеження рейтингу, зламана перевірка посилань та багато іншого. Я можу сказати, що це всебічний інструмент SEO, яким кожен може користуватися.

Ahrefs пропонує 7-денну пробну версію всього за 7 доларів. У ньому загалом 4 плани, починаючи з 99 доларів на місяць.

Ви можете перевірити порівняння всіх планів тут.

2. SemRush

SemRush Найпопулярніший інструмент SEO

SemRush – один з найпопулярніших інструментів SEO. В основному використовується для аналізу конкурентів та дослідження ключових слів. SemRush доступний у безкоштовній та платній версії. У Freemium у вас є обмеження на всі завдання. Платний план починається від $ 99,95 на місяць.

Отримайте 30-денну безкоштовну пробну версію SEMrush.

3. Moz Pro

Інструмент Moz Pro Link Explorer

Moz Pro – найкращий інструмент провідника посилань. Ви можете перевірити референтні домени, вхідні посилання, рейтингові ключові слова, головні сторінки, показник спаму на веб-сайті та багато іншого. Він доступний у безкоштовній та платній версіях.

Moz Pro пропонує 30-денний пробний термін, і його платний план починається від 99 доларів на місяць. Перегляньте всі цінові плани та порівняння тут.

4. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics пропонує повний звіт про аналіз веб-сайтів, наприклад, показ сторінки, органічні кліки, прямі та реферальні відвідування, цільові сторінки та багато іншого.

Якщо ви є експертом із використання аналітики Google, то це дуже корисно для вас, оскільки воно надає занадто багато інформації, але мало важко зрозуміти для початківців.

5. Пошукова консоль Google

Пошукова консоль Google

Пошукова консоль Google – найкращий інструмент SEO для Google. Ви можете перевірити коефіцієнт кліків, загальні органічні кліки, покази, позицію в пошуку Google, мапи сайту, зворотні посилання, зручність використання мобільних пристроїв та багато іншого.

6. Величний: Маркетинг інструментів SEO

Величні кращі інструменти SEO

Majestic – один з найкращих інструментів SEO. Ви можете використовувати його для вивчення зворотних посилань, для перевірки нових і втрачених доменів, для перевірки потоку довіри та цитування посилань на веб-сайті.

Majestic доступний у безкоштовній та платній версіях. Платний план починається від $ 49,99 на місяць. Ось ви можете побачити весь план, ціни та їх порівняння.

7. SEOprofiler

SEO Profiler

SEOprofiler надає занадто багато функцій, таких як аналіз посилань, ранжування ключових слів, оптимізація сторінок, аналіз ключових слів, аналіз соціальних медіа, аналітика веб-сайтів тощо. У всіх цих функцій є занадто багато підфункцій. Коротше кажучи, SEOprofiler є найкращим інструментом SEO для всіх.

SEOprofiler доступний у безкоштовній та платній версіях. Платний план починається від $ 69,95 на місяць. Ось ви можете перевірити ціноутворення всіх планів.

8. Кричущий Жаба SEO Павук

Кричала Жаба SEO Павук

Screaming Frog SEO Spider – це програмне забезпечення, яке надає безліч функцій SEO, таких як аналіз зламаних посилань, заголовок сторінки та аналіз метаданих, покоління файлів XML та ін. Він доступний у безкоштовній та платній версії.

9. Ubersuggest

Найкращий інструмент дослідження ключових слів

Ubersuggest – один з найкращих інструментів дослідження ключових слів. Основна перевага цього інструменту в тому, що він безкоштовний. У майбутньому у вас також будуть нові цікаві функції, такі як головні сторінки, ідеї щодо вмісту тощо в цьому інструменті.

10. KWFinder: Інструмент добору ключових слів SEO

Інструмент ключових слів KWFinder SEO

KWFinder може допомогти вам знайти нові ключові слова, які мають меншу конкуренцію та більший обсяг пошуку. За допомогою цих інструментів ви можете легко оптимізувати свою веб-сторінку та класифікувати за ключовим словом довгий хвіст.

11. BuzzSumo

BuzzSumo

Якщо ви хочете знати найпоширеніший вміст у соціальних мережах, то BuzzSumo – найкращий інструмент. Ви можете перевірити основний вміст для будь-якої конкретної соціальної мережі. Ще одна важлива особливість полягає в тому, що ви можете отримувати сповіщення про згадування вибраного ключового слова в Інтернеті.

12. Інформація про Google PageSpeed ​​Speed

Сторінка швидкої інформації

Google PageSpeed ​​Insights – найкращий та рекомендований інструмент SEO для перевірки швидкості веб-сторінки. Цей інструмент дозволить вам знати, що робить вашу повільну завантаження сторінки. Так що ви можете легко підвищити швидкість сторінки.

13. Пінгдом

Інструмент перевірки швидкості веб-сайту Pingdom

Pingdom також є одним з небагатьох інструментів тестування швидкості веб-сайту. За допомогою цього інструменту ви можете перевірити швидкість веб-сайту для певного місця. Ви можете побачити доступне місце розташування на наведеному вище зображенні.

Читайте також: 15 способів підвищення швидкості веб-сайту WordPress

14. Огляд веб-сайтів SEO

Перевірка сайтів Seo Найкращі інструменти SEO

Перевірка веб-сайтів SEO – найкращий інструмент для перевірки SEO аудиту вашого веб-сайту. Це дасть вам всю інформацію про SEO про сторінку, а також ви можете експортувати її у pdf-файл. У безкоштовній версії ви можете перевіряти лише один веб-сайт за день.

Заключні слова

Тут ви побачили список найкращих інструментів SEO для 2020 року. Усі ці інструменти є найпопулярнішими та використовуються фахівцями SEO.

Тепер дайте мені знати, який інструмент ви використовуєте найбільше, коментуючи в розділі коментарів. Якщо є якийсь новий інструмент SEO, який виконує ефективніші показники, ніж будь-який із зазначених вище, будь ласка, повідомте про це, щоб я міг додати його до цього списку.

Читайте також:

 • 10 найкращих програмного забезпечення для аналізу SEO, які слід використовувати в 2020 році
 • 7 найкращих плагінів SEO для ранжирування вашого веб-сайту у 2020 році
 • Як швидко індексувати веб-сайт у Google?
 • Топ SEO тенденцій до 2020 року
 • 7 остаточних стратегій SEO для оптимізації вашого веб-сайту у 2020 році
 • 20 найкращих інструментів контент-маркетингу для підвищення продуктивності контенту в 2020 році
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map