SiteGround Recenzie: Je to správne hosting pre vás?

Skontrolovali sme SiteGround, aby sme zistili, ako je dobrý. Kúpili sme si službu a vytvorili našu webovú stránku, aby sme skontrolovali funkcie ponúkané spoločnosťou. Študovali sme všetko od nákladov na prevádzkovanie a načítanie reálnych údajov, aby sme napísali spoľahlivú a pravdivú recenziu poskytovateľa hostingu.


Celkové hodnotenie

4.5 / 5

Vlastnosti
10/10

Užívatelsky prívetivý
10/10

stanovenie ceny
7/10

podpora
10/10

Spoľahlivosť
10/10

Zľavy na stránkach
Pozri ponuky

uptime

99,99%

Čas načítania

546 ms

SiteGround je renomované meno v priemysle, hlavne kvôli tomu, že ide o platformu podporovanú WordPress. Tí, ktorí využili túto službu, prisahajú na ňu, pretože ponúkajú veľa hostingových služieb a sú známi svojou úžasnou zákazníckou podporou. Webhostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004, má dobrú povesť a má mieru šťastia 99,7%, čo naznačuje, ako ju milujú jej zákazníci, ktorí neustále rastú..

V tejto recenzii ju podrobne rozpíšeme a dospejeme k záveru, či to stojí za vyskúšanie. Poďme sa na to obzerať, pozrite sa na našu kontrolu obsahu stránok.

Kľúčové vlastnosti

 • Technológia SSD storage a NGINX server poskytujú vysokorýchlostnú službu
 • Veľa balíkov obsahuje bezplatnú službu prenosu webových stránok
 • Špičková bezpečnosť a doplnky
 • Všetky služby zahŕňajú CloudFlare CDN pre zvýšenie rýchlosti
 • Schválené WordPress + 99,9% záruka dostupnosti
 • Štyri dátové centrá na troch kontinentoch

Miesto na disku
10 gb

Bandwidth
neobmedzený

Vrátenie peňazí
30 dní

Doména zadarmo
žiadny

SSL zadarmo
Áno

Hostingové plány
www.siteground.com

Preskúmanie stránok: informácie o pozadí

Spoločnosť má centrálu v Bulharsku, má dátové centrá po celom svete (USA, Európa a Ázia) a je zastúpená na šiestich miestach. Bola spustená v roku 2004 a pomaly sa posúva smerom k spravovaniu 1 900 000 názvov domén.

Spoločnosť má celkom 400 zamestnancov a rýchlo rastie, aby najímalo viac talentovaných ľudí, aby sa uspokojili s rastúcim počtom klientov. Je známa svojou fantastickou zákazníckou službou, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne a vo viacerých jazykoch. To je jeden z dôvodov, prečo je platforma populárna nielen v USA, ale po celom svete.

Siteground-background-info

Schválené WordPress

Je to Hosting „WordPress“ odporúčal hlavne vďaka svojej neuveriteľnej zákazníckej podpore. Poskytovateľ hostingu je medzi používateľmi WordPress veľmi obľúbený a dokonca ponúka špeciálne zľavy začiatočníkom WP.

Táto platforma robí hosťom stránok WordPress hračkou. Program WP môžete nainštalovať jediným kliknutím, vychutnať si spravované aktualizácie, inscenáciu WP a integráciu git a W-Cli.

Využíva tiež najnovšie technológie ako HTTP / 2, PHP 7, disky SSD a ukladanie do vyrovnávacej pamäte založené na NGINX, aby bola stránka chránená a aby sa zaistili dobré časy načítania..

Štatistiky hostené na webových stránkach & TLD

Táto webová stránka v súčasnosti obsahuje približne 738 149 webových stránok a ponúka celkom 11 hostingových plánov. Ponúka celý rad TLD vrátane .com, .biz, .info, .org a TLD podľa krajín vrátane .us.

SiteGround-domény-štatistiky

SiteGround-TLD-štatistiky

Výkon, dostupnosť & Čas načítania

Aby sme napísali nestrannú a pravdivú recenziu, zaregistrovali sme sa na hostingový účet SiteGround a pomocou rôznych služieb sme zmerali kvalitu hostingu ponúkaného spoločnosťou. Celkovo sme boli ohromení celkovým výkonom, pretože samotné stránky sa načítali rýchlo a tiež ponúkli neuveriteľné doby prevádzky a načítania. Povedali by sme, že to patrí medzi najlepšie 3, pokiaľ ide o dostupnosť a rýchlosť.

Test výkonnosti (Pingdom)

Ak chcete mať rýchly web, vaša webhostingová spoločnosť by tiež mala byť rýchla. Vzhľadom na túto skutočnosť sme najskôr otestovali rýchlosť hostiteľa. Za týmto účelom sme vytvorili testovaciu webovú stránku s použitím predvolenej témy. K obrázkom sme pridali aj falošný obsah, aby fungoval ako skutočná webová stránka. Nakoniec sme použili Pingdom na testovanie rýchlosti stránok.

Pingdom-Siteground

Nepoužili sme žiadne triky na optimalizáciu rýchlosti ani ukladanie do vyrovnávacej pamäte a boli sme ohromení tým, ako rýchlo sa web načítal – 726 ms. Toto je rýchlejšie ako 70% testovaných stránok.

Prevádzková doba servera & Čas načítania (UptimeRobot)

Vytvorili sme živé stránky a pravidelne sme ich testovali na prestoje a reakčné časy. Webové stránky neklesli raz za posledných 40 dní a za posledných 30 dní ponúkli 100% dostupnosť. To je celkom pôsobivé. Navyše, čas odozvy je tiež dobrý a stojí v priemere 691,23mb, čo stúpa až na 1 sekundu iba dvakrát za deň. Je to celkom spoľahlivý a stabilný hostiteľ týkajúci sa dostupnosti a času odozvy.

Siteground-uptime

Prevádzková doba siete SiteGround & Čas načítania za posledné 3 mesiace (UptimeRobot)

mesiac
Štatistiky dostupnosti
Štatistika načítania času
Jún 201999,99%608 ms
Máj 201999,98%624 ms
Apríl 2019100%682 ms

Čas odozvy servera (Bitcatcha)

Použili sme bitcatchu na posúdenie celkového výkonu stránky. Servery fungovali v USA veľmi dobre, zatiaľ čo rýchlosť v iných krajinách bola o niečo pomalšia, stále to bolo menej ako sekundu a miera odozvy bola najpomalšia v Sao Paule v Brazílii, v 5243 ms..

Siteground-bitcatha

Celkovo by sme povedali, že je pôsobivý, pokiaľ ide o mieru, ktorá zostala pod sekundou. Môže to byť skvelá voľba, ak sa zameriavate hlavne na americké publikum, ale ak vaše hlavné publikum leží v Ázii alebo na iných kontinentoch, nemusí to byť najlepšia voľba..

Hostingové plány a funkcie

SiteGround ponúka celý rad hostingových plánov rozdelených do rôznych typov. Ponúkajú zdieľaný, oddaný, predajca, cloud a riadený hosting WordPress.

Typ hostenia
Balík č. 1
Balík č. 2
Balík č. 3
Balík č. 4
Zdieľané (základné)3,95 USD / mesiac5,95 $ / mesiac11,95 USD / mesiac
WordPress3,95 USD / mesiac5,95 $ / mesiac11,95 USD / mesiac
mrak80 USD / mesiac120 USD / mesiac160 $ ​​/ mesiac240 dolárov / mesiac
Oddaný269 ​​$ / mesiac349 $ / mesiac729 $ / mesiac

Zdieľaný hosting

Začiatok: Za 3,95 dolárov mesačne si môžete vychutnať 10 GB webového priestoru s 10 000 mesačnými návštevníkmi. Je vhodný pre malé weby a môžete hosťovať iba jeden web.

GrowBig: Za 5,95 $ mesačne si môžete užiť 20 GB webového priestoru s 25 000 mesačnými návštevníkmi. Je vhodný pre stredne veľké podniky a môžete hosťovať neobmedzené weby. Navyše prichádza s niekoľkými prémiovými funkciami.

GoGeek: Za 11,95 dolárov mesačne získate 30 GB webového priestoru so 100 000 mesačnými návštevníkmi. Je vhodný pre veľké weby a umožňuje vám hosťovať aj niekoľko webových stránok.

Hlavné rysy
Začiatok
GrowBig
GoGeek
Počiatočná cena$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 11,95 / mo
Cena za obnovenie$ 11,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 34,95 / mo
webové stránky1neobmedzenýneobmedzený
Miesto na disku SSD10 GB20 GB30 GB
Bandwidthunmeteredunmeteredunmetered
E-mailové účtyzadarmozadarmozadarmo
Hostené doményneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Zahrnuté bezplatné domény
BEZPLATNÝ certifikát SSL

SiteGround-zdieľané balíčky

Hosting WordPress

Programy hostingu WordPress programu SiteGround sú veľmi populárne a sú rovnaké ako zdieľané plány hostenia, okrem toho zahŕňajú lepšiu podporu WP a výkon pri bezplatných prevodoch:

Začiatok: Začína už od 3,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Súčasťou balíka je 10 GB webového priestoru a 10 000 mesačných návštev. Môžete si tiež užiť veľa základných funkcií vrátane webového tvorcu, podpory 24/7, neobmedzenej MySQL, bezplatných SSL a HTTPS, e-mailových účtov a denných záloh..

GrowBig: Začína už od 5,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Súčasťou balíka je webový priestor s kapacitou 20 GB a 25 000 mesačných návštev. Vychutnajte si tiež všetky základné funkcie s množstvom prémiových funkcií vrátane prioritnej technickej podpory, bezplatného prenosu stránok, bezplatného obnovenia zálohy a zvýšenej rýchlosti..

GoGeek: Začína už od 11,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Balík obsahuje 30 GB webového priestoru a 100 000 mesačných návštev. Vychutnajte si tiež všetky základné a prémiové funkcie s množstvom podivínských funkcií vrátane menšieho počtu účtov na serveri, stagingu WordPress, stagingu Joomla, serverov kompatibilných s PCI a vytvorenia Git Repo jedným kliknutím.

Siteground-wordpess-packages

WOOCommerce Hosting

Je vhodný pre všetky veľkosti a začína už od 3,95 dolárov mesačne. Všetky sú dodávané s nainštalovaným programom WooCommerce a Storefront.

Začiatok: Začína už od 3,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Súčasťou balíka je 10 GB webového priestoru a 10 000 mesačných návštev. Môžete si tiež užiť veľa základných funkcií vrátane webového tvorcu, podpory 24/7, neobmedzeného MySQL, bezplatného SSL a HTTPS, 4 umiestnení serverov, automatického aktualizovania, e-mailových účtov a denných záloh..

GrowBig: Začína už od 5,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Súčasťou balíka je webový priestor s kapacitou 20 GB a 25 000 mesačných návštev. Vychutnajte si tiež všetky základné funkcie s množstvom prémiových funkcií vrátane prioritnej technickej podpory, WooCommerce SuperCacher a bezplatného obnovenia zálohy.

GoGeek: Začína už od 11,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Balík obsahuje 30 GB webového priestoru a 100 000 mesačných návštev. Vychutnajte si tiež všetky dôležité a prémiové funkcie s množstvom podivínských funkcií vrátane serverov kompatibilných s PCI a vytvorenia Git Repo jedným kliknutím.

Siteground-woocommerce-packages

Cloud hosting

Začína sa už od 80 dolárov mesačne a je plne spravovaná, rýchla a škálovateľná. Všetky zdroje sú automaticky prispôsobiteľné a ponúkajú denné zálohy s bezplatným CDN a viacerými umiestneniami:

vstup: Začína už od 80 dolárov mesačne a prichádza so 40 GB priestoru SSD a 5 TB prenosu dát. Navyše si môžete užiť 1 jadro CPU.

Predmet podnikania: Začína už od 120 dolárov mesačne a je dodávaný so 60 GB priestoru SSD a 5 TB prenosu dát. Navyše si môžete užiť 2 jadrá CPU.

Business Plus: Začína už od 160 dolárov mesačne a prichádza s 80 GB priestoru SSD a 5 TB prenosu dát. Navyše si môžete užiť jadro 3 CPU.

Superschopnosť: Začína už od 240 dolárov mesačne a prichádza so 120 GB priestoru SSD a 5 TB prenosu dát. Navyše si môžete užiť 4 jadro CPU.

Siteground-cloud-balíčky

Reseller Hosting

Tento plán začína už od 42 USD a je vhodný na umiestnenie viacerých webových stránok. Môžete si dokonca užiť množstevnú zľavu a získať prístup k špeciálnym názvom domén.

SiteGround-predajca-packages

Dedikovaný hosting

Toto je dobré riešenie pre veľké spoločnosti, pretože všetky zdroje sa používajú na vaše webové stránky.

Vstupný server: Začína už od 269 dolárov mesačne a dodáva sa so 4 procesorovými jadrami. Vychutnajte si 8MB CPU cache s 480 GB miesta na disku a 10 TB šírky pásma.

Server napájania: Začína už od 349 dolárov mesačne a dodáva sa so 4 procesorovými jadrami. Vychutnajte si 8MB CPU cache s 960 GB miesta na disku a 10 TB šírky pásma.

Server Super Power: Začína už od 729 dolárov mesačne a dodáva sa s 2 × 6 jadiermi CPU. Vychutnajte si 15MB CPU cache s 2 × 9460 GB miesta na disku a 10 TB šírky pásma.

Vstupný server
Power Server
Super Power Server
$ 269 / mo$ 349 / mo$ 729 / mo
Intel Xeon E3-1230 SSDIntel Xeon E3-1270 SSD2 x SSD Intel Xeon E5-2630
Rýchlosť hodín procesora 3,20 GHzRýchlosť hodín procesora 3,50 GHzRýchlosť procesora s frekvenciou 2,00 GHz
4 jadrá CPU8 vlákien CPU2 x 12 vlákien CPU
8 vlákien CPU8 vlákien CPU2 x 12 vlákien CPU
8 MB CPU cache8 MB CPU cache15 MB vyrovnávacej pamäte CPU
16 GB DDR3 RAM32 GB DDR3 RAM64 GB DDR3 RAM
480 GB SSD960 GB SSD2×960 GB SSD v RAID1
Šírka pásma 10 TBŠírka pásma 10 TBŠírka pásma 10 TB

Siteground určeného-balíčky

SiteGround Basic (zdieľaný plán) v detaile

Plán zdieľaného hostenia SiteGround, StartUp, je optimalizovaný pre hosťovanie. Má všetky tie vlastnosti, ktoré si želajú 99,9% klientov. Z rovnakého dôvodu ponúkajú klientom priamu cestu na registráciu tohto plánu z webovej stránky.

plány & Ceny v detaile

Pozrime sa na funkcie zahrnuté v základnom pláne a na cenu, ktorú budete musieť zaplatiť. Pre tých, ktorí ich potrebujú, sú k dispozícii dve možnosti inovácie. Sú to GrowBig a GoGeek plány.

Čo je súčasťou zdieľaných balíkov?

StartUp (základný balík): Začína už od 3,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Súčasťou balíka je 10 GB webového priestoru a 10 000 mesačných návštev. Môžete si tiež užiť veľa základných funkcií vrátane webového tvorcu, podpory 24/7, neobmedzeného MySQL, bezplatného SSL, e-mailových účtov a denných záloh..

GrowBig: Začína už od 5,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Balík obsahuje 20 GB webového priestoru a 25 000 mesačných návštev. Vychutnajte si tiež všetky základné funkcie s množstvom prémiových funkcií vrátane prioritnej technickej podpory, bezplatného prenosu stránok, bezplatného obnovenia zálohy a zvýšenej rýchlosti..

GoGeek: Začína už od 11,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať 1 webovú stránku. Balík obsahuje 30 GB webového priestoru a 100 000 mesačných návštev. Vychutnajte si tiež všetky základné a prémiové funkcie s množstvom podivínských funkcií vrátane menšieho počtu účtov na serveri, stagingu WordPress, stagingu Joomla, serverov kompatibilných s PCI a vytvorenia Git Repo jedným kliknutím.

Hlavné rysy
základné
Plus
Výber Plus
Počiatočná cena$ 2,75 / mo$ 5,45 / mo$ 5,45 / mo
Cena za obnovenie$ 7,99 / mo$ 10,99 / mo$ 14,99 / mo
webové stránky1neobmedzenýneobmedzený
Miesto na disku SSD50 GBneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthunmeteredunmeteredunmetered
E-mailové účty5neobmedzenýneobmedzený
Hostené domény1neobmedzenýneobmedzený
Zahrnuté bezplatné domény1neobmedzenýneobmedzený
BEZPLATNÝ certifikát SSL
ZADARMO Tvorca stránok
ZADARMO Prenos webových stránok
cPanel & Softaculous
Neobmedzený MySQL DB
Neobmedzené čiastkové a parkované domény
Garancia vrátenia peňazí30 dní30 dní30 dní
Zadarmo CDN s každým účtom
SuperCacherIba úroveň 1Všetky 3 úrovneVšetky 3 úrovne
Anti-Hack systémy & Pomoc
Automatické denné zálohovanie
Pokročilé zálohovanie na požiadanie
Servery kompatibilné s PCI
Zadarmo SSH a SFTP prístup
MySQL & Databázy PostgreSQL
Účty FTP
Predinštalovaný Git
réžia

štartové & Tabuľky obnovovacích cien

Spoločnosť v súčasnosti neposkytuje žiadne zľavy na dlhodobé zmluvy, ale pozor na špeciálne ponuky, ktoré môžu príležitostne prísť.

Platobné obdobie / plán
(iba pre nových používateľov)
Začiatok
GrowBig
GoGeek
Platobné obdobie / plán
(obnovovacie ceny)
Začiatok
GrowBig
GoGeek
1 mesiac$ 3.95 / mo +
(14,95 $ nastavenie)
$ 5.95 / mo +
(24,95 $ nastavenie)
$ 11,95 / mo +
(24,95 $ nastavenie)
12 mesiacov$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 11,95 / mo
24 mesiacov$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 11,95 / mo
24 mesiacov$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 11,95 / mo
1 mesiac$ 11,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 34,95 / mo
12 mesiacov$ 11,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 34,95 / mo
24 mesiacov$ 11,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 34,95 / mo
36 mesiacov$ 11,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 34,95 / mo

Siteground-cena-table

Hlavné funkcie v detailoch

Pozrime sa na niektoré z hlavných funkcií, ktoré môže služba SiteGround ponúknuť. Pomôžu vám zistiť, ako dobrá alebo zlá je táto možnosť pre vás.

Doménové meno & e-mail

V súčasnosti neexistuje žiadny zdieľaný plán hostingu s bezplatným názvom domény. Spoločnosť však stále prichádza s novými aktualizáciami a propagačnými akciami, takže na to dajte pozor. Pokiaľ ide o e-maily, nemusíte sa obávať, pretože všetky balíky majú neobmedzený počet e-mailových účtov.

Siteground-domain-name

Inštalácia programu WordPress One-Click

Môžete si zvoliť inštaláciu WordPress jediným kliknutím na akýkoľvek zdieľaný plán hostenia. Ak však chcete mať webovú stránku WP, môžete sa rozhodnúť pre hosťovanie WordPress. Získate množstvo funkcií WordPress vrátane bezplatnej inštalácie, automatických aktualizácií, bezplatného SSL a migrácie. Ak sa chystáte na drahšiu možnosť, získate ešte viac vrátane záloh na požiadanie.

Migračná služba

Prenos existujúceho účtu na server SiteGround trvá iba 24 hodín. Migračné služby sú k dispozícii zadarmo v drahších balíkoch, s výnimkou balíkov WP, kde všetky balíky prichádzajú s bezplatnou migráciou. Dobrá vec je, že sa nebudete musieť starať o prácu, pretože tím hostiteľa vám to poradí.

Tvorca webových stránok

Všetky balíčky sa dodávajú s tvorcom webových stránok. Obsahuje kombináciu šablón a je celkom ľahko použiteľný.

Ďalšie funkcie

Okrem toho vám program SiteGround ponúka množstvo funkcií vrátane serverov kompatibilných s PCI, stagingu WordPress, stagingu Joomla a bezplatných prenosov webov. Funkcie sa však líšia od balíka k balíku a niektoré môžu byť dostupné iba s drahším programom hostenia.

Ochrana súkromia domény

Spoločnosť ponúka ochranu súkromia domén. Je k dispozícii v používateľskej zóne a chráni vaše údaje pred tým, ako sú prístupné verejnosti. Je dôležité, ak nechcete, aby sa vaše meno a adresa zverejňovali. Prichádza to za 12 dolárov ročne.

domain-privacy ochrana

Certifikát SSL

SiteGround je jednou z mála spoločností, ktoré ponúkajú bezplatné certifikáty SSL so všetkými svojimi hostingovými plánmi. Získate tiež HTTPS; preto nebudete mať problém s udržiavaním prevádzkyschopnosti svojich stránok.

zabezpečenia

Spoločnosť ponúka výnimočné bezpečnostné funkcie, ktoré zaisťujú, že vaše údaje zostanú v bezpečí. Všetky servery používajú PHP 7 pre vyššiu bezpečnosť a Apache beží so suExec. Okrem toho existuje dômyselný systém IPS / IDS na blokovanie útokov a robotov.

Vyhradené IP

Nie všetky, ale niektoré balíčky sa dodávajú s vyhradenou adresou IP. Vyhradenú IP adresu si môžete objednať v užívateľskej oblasti. Aktivácia novej IP trvá asi 2 dni a nastavenie trvá iba niekoľko hodín. Ak váš balík neponúka vyhradenú adresu IP, môžete si ju zvoliť. Je k dispozícii za 2,50 USD mesačne a účtuje sa ročne.

zálohy

Všetky balíčky ponúkajú bezplatné denné zálohovanie, ale drahšie balíčky tiež prichádzajú s bezplatnými dennými obnovami a zálohami na požiadanie. Týmto spôsobom sa nebudete musieť starať o stratu dát, pretože vždy môžete počítať so zálohami.

Ďalšie funkcie

Medzi ďalšie bezpečnostné nástroje patria zoznamy IP adries, ochrana pomocou horúcich liniek, pijavice Protect, SpamExperts a SpamAssassin. Môžete sa tiež rozhodnúť kúpiť si SG Site Scanner za 19,8 dolárov ročne.

Umiestnenie servera

Môžete si vybrať z piatich umiestnení serverov vrátane Chicaga (USA), Amsterdamu (NL), Singapuru (SG), Londýna (UK) a Iowa (USA). Poloha je dôležitá z hľadiska SEO a spôsobu načítania vašich stránok. Zdá sa, že server SiteGround sa darí, pretože jeho dátové centrá sú bezpečné a bezpečné.

Siteground-server-location

Jednoduchosť použitia

SiteGround je celkom vhodný pre začiatočníkov. Jedným z dôvodov je jeho jednoduché použitie. Pozrime sa na funkcie obsiahnuté v týchto službách, vďaka ktorým sú užívateľsky príjemné!

Jednoduchosť registrácie

Vytvorenie účtu je veľmi jednoduché. Vyberte požadovaný plán a uveďte podrobnosti. Môžete sa zaregistrovať pre novú doménu alebo zvoliť doménu, ktorú už vlastníte.

Ďalším krokom je vytvorenie účtu a zadanie podrobností vrátane mena, krajiny, čísla atď. V tejto fáze budete požiadaní o zadanie platobných údajov. Tento postup je jednoduchý a jeho dokončenie trvá iba niekoľko minút.

spôsob platby

Webové stránky teraz akceptujú iba karty Visa, Discover, Master Card a American Express. PayPal a ďalšie takéto možnosti ešte nie sú k dispozícii.

SiteGround-platby

Aktivácia účtu

Zdieľané servery sa okamžite aktivujú. Aktivácia cloudových serverov môže trvať asi minútu a vyhradené servery môžu trvať až 12 hodín. To je celkom dobré v porovnaní s inými webovými stránkami.

Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom

Platforma využíva cPanel pre všetky svoje hostingové balíčky. Ľahko sa používa a uľahčuje vykonávanie, ako je vytváranie e-mailových účtov, správa databáz a domén, atď. Webová stránka ponúka aj množstvo vlastných nástrojov a nástrojov tretích strán, ktoré sa dajú nainštalovať jediným kliknutím..

Zákaznícky servis (podpora)

Spoločnosť má tím 300 ľudí, ktorý zabezpečuje spokojnosť a spokojnosť zákazníkov. Je to jedna z mála spoločností, ktorá poskytuje podporu vo viacerých jazykoch (angličtina, taliančina a španielčina). Okrem toho ponúka technickú podporu aj pre drahšie balíčky.

Siteground-support

Live chat

Živý rozhovor je uprednostňovanou metódou asi 70% používateľov, pretože sa hovorí, že je deväťkrát rýchlejšia ako e-maily, pretože interakcia je aktívna a je tu kratšia doba zadržania. Našťastie spoločnosť ponúka živé rozhovory a spracováva viac ako 2000 žiadostí o rozhovor denne. Spojenie s agentom trvá iba pár sekúnd. Všetci sú profesionáli a rýchlo riešia problémy.

lístky

SiteGround spracováva viac ako 1500 lístkov denne a tím sa javí ako dosť efektívny v práci. Zvyčajne dostanete odpoveď do 24 hodín a tiež sú tu pripomenutia.

telefón

SiteGround spracováva viac ako 800 hovorov denne. Doba držania nie je dlhá a agenti sú priateľskí a dobre informovaní.

Zdroje vzdelávania (vedomostná základňa)

Na webe sú k dispozícii podrobné návody vo forme elektronických kníh a článkov s návodom. Obsahujú tiež obrázky a robia z vánku pochopenie rôznych aspektov hostenia. Okrem toho existuje aj časté otázky, ktoré sa týkajú takmer všetkého.

SiteGround-vzdelávacie zdroje

Záruka vrátenia peňazí (politika vrátenia platby)

Spoločnosť ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pre zdieľaný hosting a 15-dňovú záruku vrátenia peňazí pre cloud hosting. Je k dispozícii pre všetky plány a je možné si ju vyžiadať v používateľskej zóne. Objednávky za obnovenie sa však nedajú vrátiť a niektoré ďalšie dodatočné poplatky, napríklad poplatok za názov domény, sa tiež nemôžu vrátiť.

Pre koho je SiteGround najlepší?

SiteGround je dobrá voľba pre používateľov, ktorí chcú spoločnosť s neuveriteľnou podporou zákazníkov. Ponúka dobrú dostupnosť a rýchlosť je tiež veľmi pôsobivá. Je to však o niečo drahšie ako niektorí iní hostitelia webových stránok, ale stále sú veľmi populárni kvôli niektorým skvelým funkciám, ako sú bezplatné certifikáty SSL..

Je to vynikajúca voľba pre weby WP vďaka svojmu hosteniu WP. Môže byť vhodný aj pre podniky elektronického obchodu z dôvodu aplikácií tretích strán, vďaka ktorým môže byť váš web spustený. Vývojár webových stránok navyše uľahčuje zostavenie vašich stránok v krátkom čase.

PROS
ZÁPORY

 • Uľahčuje spustenie prvého webu vďaka ľahko použiteľnému nástroju na tvorbu webových stránok a dostupnosti WordPress a množstvu bezplatných aplikácií.
 • Vynikajúci zákaznícky servis, pretože sa môžete rozhodnúť spojiť sa s tímom prostredníctvom rozhovorov, hovorov alebo e-mailov.
 • Bezplatné e-maily a certifikáty SSL s každým balíkom.
 • Keď si kúpite mesačný balík, môžete si vychutnať nižšie mesačné sadzby, ale budete musieť zaplatiť príplatok za nastavenie 14,95 dolárov (jednorazovo).
 • Možno budete musieť ísť na drahé plány, ak potrebujete veľa zdrojov, pretože základné balíčky majú obmedzený priestor a šírku pásma.

Odporúčame SiteGround?

SiteGround je vynikajúcou voľbou, ak máte vážne profesionálne stránky. Ponúka takmer 100% dostupnosť a ľahko sa používa. Môžete dokonca prejsť z iného hostiteľa na server SiteGround bez akýchkoľvek problémov, pretože poskytuje bezplatné migračné služby a agenti za vás prácu zvládnu..

Dúfame, že vám táto podrobná kontrola pomôže dospieť k informovanému rozhodnutiu. Čo si o tom myslíš? Máte nejaké skúsenosti s SiteGround? Dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map