Ako zabrániť tomu, aby bol váš účet AdSense zakázaný

Speňaženie vášho webového priestoru na získanie výnosov je snom každého bloggera. Google Adsense je prvou voľbou v tomto poradí. Spoločnosť Google však pozastaví váš účet AdSense kvôli určitému neautorizovanému spôsobu klikania na reklamy.


Ak ste obeťou alebo nováčikom, môžete začať so správnym vedomím, aby bol váš účet AdSense bezpečný.

Spôsoby, ako zabrániť tomu, aby bol váš účet AdSense zakázaný

Google Adsense je najdôveryhodnejšia platforma na zarábanie peňazí, najmä pre blogerov. Ak ste bloger, určite robíte tvrdú prácu, aby sa váš blogový príspevok stal obľúbeným, aby ho schválil Adsense. Mali by ste však mať trpezlivosť. Spôsoby, ako rýchlo zarobiť peniaze, môžu viesť k porušovaniu Pravidlá služby AdSense. Váš účet bude preto zakázaný.

Zarábať peniaze z Adsense je presne hrou trpezlivosti. Pokúste sa prilákať do svojho blogu prirodzenú návštevnosť a dosiahnuť prirodzené kliknutia a dojmy, namiesto hrania s trikmi proti službe AdSense.

Bluehost

Keď sa váš blog stane schváleným Adsense, musíte tu nasledovať niekoľko tipov, aby ste zabránili zákazu vášho účtu AdSense. Odporúčame vám prejsť všetkými týmito bodmi, aby ste udržali svoj AdSense stále nažive.

Prečítajte si tiež: 12+ spôsobov, ako zarobiť peniaze online pomocou blogu WordPress

Nepýtajte nikoho na kliknutia:

Spoločnosť Google Adsense má veľmi prísne pravidlá. Preto sa musíte ubezpečiť o svojich pravidlách a predpisoch. Niektorí blogeri chytro najímajú ľudí, aby klikli na reklamy. Adsense je múdrejší ako vy.

Môžu ľahko zistiť vaše nezvyčajné alebo neplatné aktivity (kliknutia na reklamy), dokonca aj keď kliknete na reklamy z rôznych IP. Taktiež nežiadajte návštevníkov, aby klikali na reklamy. Všetky tieto podmienky porušujú pravidlá služby AdSense, ktoré spôsobujú zákaz vášho účtu AdSense.

Kliknutie na vaše reklamy pomocou nástrojov na generovanie kliknutí a manuálne opakujúce sa kliknutia sa budú považovať za neplatné podľa TOS Adsense.

Nepoužívajte Adsense v nepodporovanom jazyku:

Služba Adsense nepodporuje všetky jazyky. Ak máte schválený účet Adsense a chcete na svojom blogu zobrazovať reklamy obsahujúce nepodporovaný jazyk od služby Adsense, vráťte sa čoskoro.

Táto aktivita natrvalo zablokuje váš účet AdSense. Nesmiete tiež prekladať nepodporovaný jazyk do podporovaného jazyka.

Nepoužívajte Adsense so skriptmi na podporu kliknutí:

Niektorí blogeri používajú na zobrazovanie reklám kontextové okná, aby povzbudili viac kliknutí. Ak vykonávate aj také činnosti bez námahy, váš účet AdSense by, žiaľ, doteraz zakázal alebo čoskoro bude zakázaný. Tomu by sa malo zabrániť.

Neposielajte reklamy na e-mail:

Niektorí blogeri posielajú reklamy AdSense v e-maile. Ľudia to slepo robia ako trend, ale Google to tiež nemá rád. Táto aktivita preto spôsobí aj zákaz vášho účtu AdSense. Tieto reklamy tiež neuverejňujte na marketingových platformách sociálnych médií.

Nepoužívajte iné konkurenčné kontextové reklamy:

Prestaňte s reklamami AdSense používať ďalšie kontextové reklamy. Dajte im pocit, že sa vám páčia iba reklamy AdSense. Existujú však aj niektoré reklamné siete, pomocou ktorých môžete speňažiť svoj blog pomocou reklám Adsense, ako sú Infolinks, BuySellads, Viglink atď..

Nemeňte reklamný kód Adsense:

Niektorí webmasteri alebo blogeri upravujú reklamný kód Adsense tak, aby zmenili jeho vzhľad, obrázky, pozadie … atď., Aby viac používateľov zaujali a zvedavo klikali na reklamy. Táto aktivita bude považovaná za zákaz vášho účtu AdSense.

Ak chcete zmeniť farbu a veľkosť reklám, služba Adsense sama vygeneruje nový kód JavaScript. Kód môžete jednoducho skopírovať a vložiť kamkoľvek, kde chcete zobrazovať reklamy.

Nepoužívajte obsah chránený autorskými právami:

Uistite sa, že na svojom blogu alebo webe nemáte žiadny obsah chránený autorskými právami. Adsense nikdy nepovoľuje taký obsah v blogu, na ktorom chcete zobrazovať reklamy. Mali by ste preto odstrániť položky chránené autorskými právami, aby ste zabránili zákazu účtu AdSense.

Neprepojujte web s obsahom chráneným autorskými právami:

Obsah chránený autorskými právami je ako kliatba na AdSense. Či už používate obsah chránený autorskými právami vo svojom vlastnom blogu alebo ho prepojíte s inou stránkou s obsahom chráneným autorskými právami, oboje následne zakážu váš účet AdSense..

Okrem toho, niektoré obsahy ako pornografický materiál, rasový obsah, hackerstvo / cracking, obsah drogového marketingu, obsah predaja zbraní, hazardné hry … atď. Tiež porušujú pravidlá služby Adsense. Preto nepoužívajte reklamy AdSense v rámci takýchto typov obsahu.

Nepoužívajte platenú komunikáciu:

Ak máte blog alebo web schválený v službe Adsense, nemôžete nakupovať návštevnosť v súlade s normami Adsense. Svoj web však môžete propagovať na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Pinterest, Stumbleupon.

Môžete tiež vytvárať vlastné reklamy, ale nemalo by to vyzerať presne ako súčasť obsahu.

Ďalšie vyhlásenia:

V tejto časti sú uvedené niektoré ďalšie skutočnosti, ktoré je potrebné zvážiť, aby ste sa vyhli zákazu vášho účtu AdSense.

 • Nerobte lepivé reklamy, pretože sú v rozpore s implementačnými normami Adsense.
 • Reklamy AdSense nepoužívajte na speňaženie svojho blogu / webových stránok, ktoré zobrazujú videá z YouTube alebo iných webov na hosťovanie videa. Váš účet však zostane v bezpečí, ak na svojom blogu používate iba originálny obsah.
 • Nepoužívajte reklamy AdSense na 404 chybových stránkach, výstupné stránky, prihlasovacie údaje a stránky s poďakovaním.

Pomocou tém WordPress optimalizovaných Adsense a najlepších doplnkov AdSense pre WordPress môžete na svojom webe dosiahnuť maximálny výnos.

záver

Dodržiavaním všetkých týchto účinných pokynov môžete zaistiť bezpečnosť svojho účtu AdSense. Zverejnili sme však aj mnoho ďalších príspevkov týkajúcich sa „najvýhodnejších alternatív služby AdSense“ pre príspevky, ktorých účet AdSense bol dočasne a natrvalo zakázaný..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map