Як зробити сервер Minecraft в 2019 році: Посібник з остаточного значення

Не знаєте, як зробити сервер Minecraft? Ми вас охопили. Цей докладний посібник відповість на всі ваші запитання та дозволить легко зробити ваш сервер!


Як зробити сервер Minecraft в 2019 році

Напевно, ви чули про Minecraft, гру. Зрештою, це друга за популярністю відеоігра світу з більш ніж 121 мільйон примірників вже проданий. Однак багато хто не знає, що Minecraft – це не просто інша відеоігра. Це також корисний інструмент, який може навчити дітей кодувати, і це відкрита платформа, яку розробники мод можуть розширити. Однак це також серце спільноти творців, що розширюється по всьому світу.

Звичайно, як початківець ви можете придбати гру та розпочати роботу. Однак для повного досвіду ви можете мати приватний сервер Minecraft. Як результат, ви зможете створити свій власний світ Minecraft.

Цей посібник покаже вам покроково, як це можна зробити. Ми розглянемо, як зробити сервер Minecraft на Windows, Мак, і Linux. Ми також побачимо, чи кращий варіант хостингу Minecraft. Отже, почнемо!

як зробити-зробити-minecraft-сервер-таблицю вмісту

Contents

Чому вам потрібно створити сервер?

Як хтось новий у творчій всесвіті Minecraft, найпростіше – ознайомитись із грою, розпочавши творчий режим. Ви навіть можете використовувати Microsoft Realms і зробити свій світ Minecraft, використовуючи свою фантазію. Але, звичайно, тут не закінчується весь потенціал гри.

Для тих, хто шукає повного досвіду, найкращим варіантом є налаштування власного сервера. Це дозволить вам побудувати будь-який світ, який ви хочете практично. Ви навіть можете встановити будь-які моди, скласти свої власні правила та загально контролювати всі аспекти ігрового процесу!

Важливі поради, які потрібно знати, перш ніж розпочати роботу

Перш ніж почати працювати над налаштуванням власного сервера Microsoft, ви повинні знати, що потрібно знати. Хоча це не важко налаштувати, потрібно бути обережним.

Майте основні знання

Налаштування сервера вимагає трохи зусиль. Ви також повинні мати технічні знання, як його налаштувати. Основне розуміння мережевих концепцій також має вирішальне значення для управління серверами. Зокрема, вам повинно бути комфортно наступне:

 • Ваша конфігурація маршрутизатора, якщо ви виберете домашні налаштування
 • Ваша система, а також конфігурація мережі
 • Мережеві концепції, такі як порти, DHCP та IP
 • Використання командного рядка

Налаштування сервера Minecraft з дому

Щоб сервер запрацював і не працював, вам не потрібна система найвищого рівня. Настільний комп’ютер буде працювати чудово.
Звичайно, можна запустити його і пограти в гру за тією ж системою. Однак для цього знадобиться більш потужна машина.

Також дротове підключення до Ethernet більше підходить для сервера замість бездротового. Це тому, що дротовий зв’язок – більш надійний варіант.

Чи є альтернатива налаштування сервера з дому?

Коли ви розміщуєте сервер з дому, це означає, що ви відкриваєте свою приватну домашню мережу у всьому світі. Отже, якщо ви не хочете ризикувати викриттям, ви можете скористатися послугами хостинг-провайдера. Звичайно, вам доведеться сплачувати або щорічну, або щомісячну плату. Однак компанія піклується про клопоти з управління всім серверним обладнанням.

Як створити сервер Minecraft безкоштовно

концепція minecraft

Хоча вам не потрібно бути ІТ-професіоналом, щоб налаштувати ваш Minecraft-сервер, ви повинні мати певне розуміння конкретних тем. Сюди входять такі маршрутизатор, мережа, конфігурація системи та командний рядок. Іншими словами, ви повинні бути знайомі з комп’ютерними та мережевими концепціями, які мають вирішальне значення для запуску сервера.

Однак якщо ви не маєте попереднього розуміння таких понять, тоді ви все одно можете це зробити. Ви можете звернутися до одного з безлічі хостинг-провайдерів Minecraft, який допоможе налаштувати все без будь-якого досвіду кодування.

Але перш ніж ми переходимо до цього заступника, давайте подивимося, як можна безкоштовно зробити сервер від дому!

Як зробити Minecraft Server на Windows

 1. Встановлення останньої версії Java
 2. Вибір місця для серверних файлів
 3. Встановлення останньої версії програмного забезпечення
 4. Налаштування сервера та мережі
 5. Починаючи

1. Встановлення останньої версії Java

Спочатку відкрийте панель управління Windows. У розділі програм знайдіть Java та натисніть на оновлення зараз. Далі відкрийте вікно командного рядка та введіть java -версію. Це призведе до появи версії. Потім перейдіть до Веб-сайт Java щоб перевірити останню версію програми. Якщо у вас застаріла версія або Java на вашому комп’ютері не встановлена, завантажте її з офіційний сайт.

2. Вибір місця для програмного забезпечення Minecraft

Перш ніж завантажувати програмне забезпечення, потрібно вибрати місце розташування на комп’ютері. Це місце, де буде працювати сервер. При першому запуску сервера буде створено кілька файлів конфігурації. Таким чином, ідеально зберігати всі ці файли в одній спеціальній папці.

Де ви розмістите, ця папка повністю залежить від вас. Ви можете розмістити його в папці з документами, робочим столом або навіть у програмі.

3. Встановлення останньої версії Minecraft Server

Далі, відвідайте Веб-сайт Minecraft і завантажте сервер звідти. Ви помітите, що він з’явиться у форматі .jar Java. Збережіть файл у вибраному вами місці.

Тепер двічі клацніть файл .jar, щоб розпочати роботу сервера. Це створить файли конфігурації сервера, які вам доведеться змінити, перш ніж почати використовувати його.

В якості наступного кроку прийміть EULA. Після завантаження файлів ви побачите файл, який називається eula.txt. За допомогою текстового редактора відкрийте цей файл і змініть eula = false на eula = true. Якщо цього не зробити, це не дозволить вашому ПК запустити сервер.

4. Налаштування сервера та мережі

Тепер вам потрібно включити переадресацію портів на маршрутизаторі. Якщо ви розміщуєте сервер лише для гравців у локальній мережі, то переадресація портів не викликає ваших проблем. Однак, щоб зробити сервер доступним для світу, вам доведеться включити переадресацію портів на маршрутизаторі.

Найкраще знайти інструкції в документації на маршрутизатор, як налаштувати переадресацію портів для пристрою. Зокрема, для Minecraft вам потрібно переслати порт TCP 25565.

Вам також потрібно ввести локальну IP-адресу вашого сервера як IP-адресу сервера або вихідну IP-адресу для переадресованого порту. Це так, що маршрутизатор знає, на який пристрій звернути увагу. Щоб знати локальний IP вашого сервера, відкрийте командний рядок та введіть ipconfig.

5. Запуск сервера

Нарешті, щоб запустити сервер Minecraft, відкрийте командний рядок. Знайдіть шлях до файлу, де був встановлений серверний файл гри. Далі запустіть сервер за допомогою команди:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar {ім’я файлу сервера} nogui

Зауважте, що якщо використовувати інтерфейс сервера, ви можете просто видалити nogui з цієї команди. Крім того, ви також можете створити .bat файл, якщо ви хочете з’єднати команди разом.

Тепер, після запуску сервера, запросіть інших підключитися до сервера через локальну IP-адресу у вашій домашній мережі. Крім того, ви можете запросити їх приєднатися до сервера, використовуючи загальнодоступну IP-адресу, якщо їх немає в домашній мережі.

Ви можете знайти загальнодоступну IP-адресу за адресою шукаючи “мою IP-адресу” в Google. Крім того, щоб переконатися, що ваш сервер доступний, ви можете ввести загальнодоступну IP-адресу в Перевірка стану сервера Minecraft.

Як зробити сервер Minecraft на Mac

 1. Встановіть Java
 2. Виберіть місце для файлів сервера
 3. Завантажте серверне програмне забезпечення
 4. Увімкніть переадресацію вашого порту
 5. Запустіть сервер Minecraft

1. Встановіть Java у вашу систему

Нові версії MacOS за замовчуванням поставляються з Java. Для версій, старших за OS X, вам доведеться завантажити застарілу версію Java з Веб-сайт Apple.

2. Виберіть місце для файлів сервера Minecraft

Створіть папку, яка буде містити файли сервера. Ви можете зробити папку в будь-якій точці вашої системи; вибір за вами.

3. Завантажте серверне програмне забезпечення

Перейдіть на веб-сайт Minecraft і завантажте серверне програмне забезпечення. Це буде файл Java .jar, і ви можете зберегти його у вибраному вами місці. Потім запустіть TextEdit і встановіть формат звичайного тексту. Після цього введіть:

#! / бін / баш
cd "$ (dirname "$ 0")"
exec java -Xms1G -Xmx1G -jar {ім’я файлу сервера} nogui

Тепер збережіть файл із start.command у тій самій папці, що містить .jar-файл сервера як start.command. Тепер відкрийте Термінал і надайте дозволи для нового start.command. Введіть chmod a + x та пробіл після команди. Нарешті, перетягніть збережений файл у вікно терміналу і натисніть клавішу Enter.

4. Увімкніть переадресацію вашого маршрутизатора

Як було сказано раніше, переадресація портів є важливою лише в тому випадку, якщо ви хочете зробити сервер доступним для світу. Щоб налаштувати переадресацію портів для вашого конкретного пристрою, див. Посібник. Пам’ятайте лише, що для Minecraft вам потрібно переслати порт TCP 25565.

Вам також потрібно ввести локальну IP-адресу вашого сервера як IP-адресу сервера або вихідну IP-адресу для переадресованого порту. Це так, що маршрутизатор знає, на який пристрій звернути увагу. Щоб знати локальний IP вашого сервера, відкрийте командний рядок та введіть ipconfig.

5. Запустіть сервер Minecraft

Двічі клацніть на створеному вами файлі start.command. Це відкриє вікно терміналу. При першому запуску сервера ви також побачите повідомлення про помилки, які є цілком нормальними. Після запуску сервера ви можете запропонувати іншим гравцям підключитися до створеного вами сервера.

Як зробити сервер Minecraft в Linux

Якщо ви не хочете, щоб сервер Minecraft був вдома, ви можете вибрати план хостингу Linux. Таким чином, ви не несете відповідальності за керування обладнанням. Більше того, ви також не будете відкривати свою домашню мережу громадськості.

План хостингу VPS для Linux – хороший варіант, якщо до вашого сервера приєднається лише кілька гравців. Однак, якщо ви очікуєте багато гравців, кращим варіантом стане спеціалізований сервер Linux.

Створення сервера Minecraft в Linux включає наступні кроки. Дотримуючись цих кроків, вам доведеться підключитися до хоста за допомогою SSH.

1. Встановіть Java

Поки ви хочете SSH на хості як користувач root, введіть таку команду в командний рядок:

apt-кеш-пошук openjdk

У цьому випадку буде перераховано всі доступні пакети OpenJDK, які можна використовувати для встановлення Java. Тут вам доведеться вибрати один. Потім оновіть список усіх доступних пакетів із віддалених сховищ за допомогою наступної команди:

apt-get update

Тепер встановіть програмний пакет, який ви вибрали раніше (для цього прикладу ми виберемо openjdk-9-jdk). Ось як це зробити:

apt-get install openjdk-9-jdk

Коли буде запропоновано авторизувати місце для зберігання для встановлення файлу, натисніть «Y.» Після цього переконайтеся, що Java встановлена, ввівши: java -version. Це покаже вам встановлену версію Java.

2. Створіть місце для серверів файлів гри

Складіть каталог на хості, де будуть зберігатися серверні файли гри. Після цього перейдіть до цього каталогу. Ось як це зробити:

mkdir minecraft
CD Minecraft

3. Завантажте серверні файли

У каталозі Minecraft запустіть команду wget, щоб можна було завантажувати файли сервера. Після цього встановіть і запустіть екран, щоб сервер продовжував працювати, коли ви не підключені. Для цього введіть:

yum встановити екран
екран

4. Запустіть сервер Minecraft

Введіть таку команду для запуску сервера:

java -Xmx512M -Xms512M -jar minecraft_server.jar nogui

Щоб переконатися, що все працює нормально, ви можете зупинити сервер, просто ввівши стоп у командний рядок. Далі відредагуйте файл “server.properties” та введіть:

enable-query = вірно

Тепер збережіть файл “server.properties” і перезавантажте сервер. Перевірте, чи ваш сервер є загальнодоступним, ввівши IP-адресу в Перевірка стану сервера Minecraft.

5. Наведіть домен на сервер Minecraft

Дайте гравцям доменне ім’я, яке легко запам’ятати замість складного. Як результат, геймерам стає простіше підключитися до вашого сервера.

Вказівка ​​домену на вашому сервері досить проста. Просто оновіть записи DNS свого домену, додавши запис “A” для вашого домену чи субдомену. Домен або субдомен повинен бути таким, який вказує на IP-адресу вашого сервера Minecraft.

Пам’ятайте, що зміни DNS можуть пройти майже до дня, а глобальні зміни.

Створення сервера Minecraft проти придбання хостингу

Хоча зробити свій власний сервер для Minecraft звучить цікаво, він має велику частку проблем. Перш за все, це дві проблеми. Технічний процес може бути трохи складним, навіть якщо ви колись знаєте концепцію мереж. Ви можете почати відчувати себе втраченим в найкоротший час. Отже, якщо ви просто хочете насолоджуватися грою в Minecraft зі своїми друзями, то зробити власний сервер – це занадто багато клопоту..

Minecraft Server проти хостингу

По-друге, щоразу, коли ваш комп’ютер не працює, це означає, що і ваш сервер буде знищений. Таким чином, люди не зможуть увійти на ваш сервер. Пам’ятайте, що ваш маршрутизатор та комп’ютер – це те, що підтримує роботу сервера. Таким чином, вам доведеться тримати їх обоє безперервно, що просто неможливо. Прийде час, коли ваш сервер повинен перестати працювати.

З цієї причини кращим варіантом здається хостинг Minecraft. Замість того, щоб сервер покладався на ваш комп’ютер, ви можете просто звернутися до професіоналів. Завдяки своїм серверам по всьому світу вони зможуть тримати ваш проект.

Плюс встановити все буде легко. Ви також отримаєте спеціальну команду експертів, яка допоможе вам. Аналогічно, сервер продовжуватиме працювати навіть тоді, коли комп’ютер вимкнено. Найкраще – хостинг взагалі не надто дорогий!

Заключне слово

Тепер, коли ви знаєте обидва способи виготовлення сервера Minecraft, вам вирішити кращий варіант. Ви можете розпочати роботу над тим, щоб виконати певну роботу на своєму ПК. Або ви завжди можете піти на хостинг Minecraft. Хоча вам доведеться витратити трохи грошей, ви можете отримати більшу доступність та простоту використання.

Звичайно, остаточний вибір залежить від вас. Ми сподіваємося, що це керівництво про те, як зробити власний сервер Minecraft, було корисним. Повідомте нам ваш бажаний спосіб зробити це в коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map