Як набрати Emoji плечима ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ [найшвидший та найпростіший спосіб]

Незважаючи на те, що емоджи перейняли світ текстових повідомлень, ми все одно не можемо перебрати набраний смайлик. І плечима смайлики повинні бути нашими улюбленими!


Як набрати Emoji плеча

Смайлики та конкретно набрані смайлики – це смайлик японського стилю, також відомий як Каомоджі. Цей стиль смайликів використовує японські елементи зі сценарію Катакана.

Сьогодні більшість, якщо не всі, клавіатури мають стиль qwerty. За допомогою цих клавіатур іноді простіше використовувати графічні емоджи, ніж набирати смайлики. Але якщо ви все ще шануєте введений смайлик для плечей, ми повернемося до вас.

У цій статті ми розповімо вам про те, як можна використовувати клавіатуру qwerty на різних платформах і все ще вдається створити набраний смайлик, який всі люблять швидко!

Що означає Емоджі за плечима ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ означає?

Перш ніж ми зможемо навчитися набирати емоджи плечей, давайте спочатку зрозуміємо, що це насправді означає. Якщо ви не зрозумієте сенс смайлика, набраного в плечі, ви не зможете належним чином ним користуватися. Отже, що це означає?

Плече – це візуальне зображення окремої людини, наприклад, тієї, яка використовує смайли. Він представляє дві можливості; стан необережності, коли особа не піклується про ситуацію чи її наслідки. Тим часом емоджи також означає, що людина, яка його використовує, не знає або не знає певної теми, про яку йде мова. Все залежить від контексту та ситуації, в якій він використовується!

Історія Емоджі за плечима?

Емоджи, який настільки широко застосовується сьогодні, повинен мати глибоке коріння та багату історію. Емоджи, що переймає цей Інтернет та стає універсальною мовою, походить від японських смайликів, які також називаються каомоджі.

Катакана – це форма сценарію японською мовою, яка широко використовує ті самі елементи, які ми знаходимо в смайлику плечима. Однак у світі Інтернету та мемів смайлик набув широкої популярності та використовувався людьми на Twitter і Facebook після скандалу з Каньє..

Каньє збив Тейлора Свіфта, ідучи на користь Бейонсе, зробивши дуже схожий жест на смайлик із витягнутими руками та знизавши плечима. Це відбулося в 2010 році і з тих пір є важливою частиною культури Інтернету!

Як набрати Emoji Shrug на iPhone, Android, Mac & ПК

На сьогоднішній день з такою багатофункціональністю технологій немає жодної універсальної або стандартної платформи, якою користуються всі. Сьогодні, від смартфонів до планшетів та обчислювальної техніки, у нас є кілька видів програмного забезпечення, до яких найчастіше належать ОС MAC, Windows, iOS та Androids.

Тому кожне з цих програм відрізняється один від одного і має деякі важливі варіанти, що впливають на користувальницький інтерфейс. Отже, введення плечей відрізняється у всіх цих платформах. Прочитайте заздалегідь, щоб дізнатись, як вводити смайлики в плечі на програмне забезпечення або мобільну операційну систему, яку ви використовуєте.

Як користуватися Emoji Shrug на Mac (OS X)

По-перше, давайте подивимось, як використовувати смайлики з плечима ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ на Mac.

Як користуватися Emoji Shrug на Mac

 1. Відкрийте свій Mac та перейдіть до інтерфейсу налаштувань / системних налаштувань.
 2. Виберіть налаштування клавіатури.
 3. Після натискання на панель клавіатури з’явиться панель “текст”. Виберіть це.
 4. Після того, як ви перейдете на текстову панель, у нижньому куті ви знайдете значок «+». Натисніть на це.
 5. Тепер, нарешті, у стовпчику заміни вам доведеться ввести клавіші та символи, які ви хочете замінити на емоції плечей. Коли ці символи будуть введені, кожен раз, коли ви вводите цих символів, вони будуть замінені смайликом на плечі.
 6. у розділі «з» скопіюйте та вставте посилання на плечі; ¯ \ _ (ツ) _ / ¯.

Майте Windows?

У Windows немає вбудованої функції для автоматичного виправлення написання. Тому ви не можете автоматично замінити будь-які клавіші або символи емоційними екранами. Однак ви все одно можете використовувати деякі безкоштовні програми для завантаження, такі як PhraseExpress, щоб використовувати смайлик, що знижується на вашому Windows або ПК.

Користувачі iPhone також можуть використовувати смайлики Emoji

Для користувачів iPhone можна використовувати емоції, що знижують плечима, дотримуючись наступних дій (якщо у вас є iPhone та MAC, ви можете синхронізувати налаштування клавіатури та швидко розпочати роботу):

 1. Відкрийте програму налаштувань. Перейдіть до “Загальні”.
 2. Перейдіть до налаштувань клавіатури в цілому.
 3. Перейдіть до “Ярлики” та натисніть знак плюс у верхньому куті екрана.
 4. Введіть символи, які потрібно замінити, та натисніть кнопку Зберегти!

Введіть Emoji Shrug ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ на своєму iPhone зараз!

Як його використовувати на телефонах Android

 1. Скопіюйте для посилання ¯ \ _ (ツ) _ / ¯.
 2. Перейдіть до програми “налаштування” у своєму меню.
 3. Виберіть мову та параметр введення.
 4. Перейдіть до “параметра всіх мов”.
 5. Натисніть на кнопку «+». Додайте сюди потрібні символи, щоб їх замінили емоджи.
 6. Вставте опорні смайлики в поле “Введіть слово”.

Заключне слово

Тепер, коли ви навчились набирати емоджи плечима ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ на кожній платформі, продовжуйте та будьте милі та креативні у всіх своїх наступних твітах та публікаціях у Facebook. Позбудьтесь у відповідності з тенденціями, використовуючи смайлик японського походження, який захопив Інтернет штурмом!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map